Stres
psycholog
Bloger: Ion Chibzii
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób i gdzie odnaleźć dobrego psychoterapeutę, który pomoże nam w trudnych sytuacjach i zmieni nasze życie na lepsze

W dzisiejszych czasach, gdy stres jest na porządku dziennym, coraz większa liczba osób wybiera porady u psychologa czy też terapię. Do takich miejsc najczęściej przychodzą osoby, które zaobserwowały niepokojące objawy w postaci na przykład stanów lękowych albo ataków paniki. Nie należy się wstydzić chodzenia do psychologa czy też terapeuty. Gdy jesteśmy nasileni na niezwykle duży stres czy też pojawiły się w naszym życiu wydarzenia, które mają znaczny wpływ na naszą psychikę możemy odczuć pewnego rodzaju dyskomfort i doświadczyć problemów natury psychologicznej.
masaż biurowy
Bloger: Dawtona
Na podstawie: Dawtona

Zaciekaw się masażem biurowym, bowiem Twoi pracownicy mogą być jeszcze w wyższym stopniu skuteczni

Ból kręgosłupa, ramion oraz karku? To bez wątpliwości pierwsze symptomy siedzącego stylu życia. Wiadomo, że przed tym nie uciekniesz, bowiem trudno byłoby gwałtownie zmienić branżę, w której pracujesz.
Łysina

W jaki sposób łysienie można leczyć kompletnie?

Wypadanie włosów to kłopot nie jedynie wielu panów, lecz również pań. Przyczyn wypadania włosów jest chociażby kilka. Jego przyczyną może być stres, zaburzenia hormonalne, cukrzyca lub choroby skóry. Bez względu od przyczyn osoby dotknięte łysieniem zadają sobie pytanie: czy łysienie można leczyć?
posiłki
Bloger: Magic Madzik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Leczenie nerwicy - metody, farmaceutyki antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

zaburzenia lękowe, są niejednolitą grupą schorzeń charakteryzujących się nadzwyczaj zróżnicowanym obrazem klinicznym, to znaczy specyficznymi oznakami, czasem trwania itp.


Leczenie nerwicy - metody, farmaceutyki antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

Różnorodność ta odzwierciedla się w wielu wariantach metod leczenia, dobieranych w zależności od przypadku zaburzenia lękowego.
smak - przekrój
Bloger: Mirko Tobias Schäfer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie świadczenia są przeprowadzane w gabinecie stomatologicznym?

O tym, że o zdrowie trzeba troszczyć się od dziecka, wie na pewno każdy racjonalny rodzic. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza, jeśli szukasz dentysty dla swego dziecka.


Jakie świadczenia są przeprowadzane w gabinecie stomatologicznym?

Taki lekarz powinien mieć już pewne doświadczenie w leczeniu małych pacjentów, jak też umieć z nimi rozmawiać i je stosownie rozluźnić.
Wykres, reklama AdWords
Bloger: Buster Benson
Na podstawie: http://www.flickr.com

W nadchodzącycm roku rozlicz PIT jeszcze lepiej

Dla wielkiej liczby Polaków, wypełnianie dokumentu PIT spędza sen z powiek. Boją się oni, że zrobią błędy oraz tego, że najnormalniej w świecie nie będą wiedzieli w jaki sposób to zrobić.
dziecko
Bloger: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nałóg to okropna rzecz, dla alkoholików oraz ich najbliższych, przez to warto decydować się na leczenie

Choroba alkoholowa dotyka coraz szerszej grupy ludzi. Niejednokrotnie za picie odpowiedzialne jest życie w ogromnym stresie. Alkohol łagodzi napięcie, pomaga się zrelaksować, nie rozmyślać o problemach, jak również znakomicie się bawić, lecz bywa niezwykle niebezpieczny.
ortodonta
Bloger: Aine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Garść sprawdzonych technik dla ludzi, którzy denerwują się na samą myśl o odwiedzeniu stomatologa

Każdy wie, iż unikanie wizyt u stomatologa jest tylko graniem na zwłokę, lecz sporo osób w nieskończoność zwleka z pójściem na przegląd, a później trafia na fotel, gdy ząb jest już w złym stanie, a to nigdy nie oznacza nic fajnego. Ludzie unikają stomatologa, ponieważ boją się bólu i niekomfortowej sytuacji, a później trafiają na fotel z poważnym schorzeniem, co powoduje, że wizyty są jeszcze bardziej nieprzyjemne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.