Stres
psycholog
Bloger: Ion Chibzii
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób i gdzie odnaleźć dobrego psychoterapeutę, który pomoże nam w trudnych sytuacjach i zmieni nasze życie na lepsze

W dzisiejszych czasach, kiedy stres jest na porządku dziennym, coraz większa liczba osób decyduje się na porady u psychologa albo terapię. Do tego typu miejsc najczęściej przychodzą osoby, które zauważyły niepokojące objawy w postaci na przykład stanów lękowych lub ataków paniki. Nie powinniśmy się wstydzić chodzenia do psychologa albo terapeuty. Gdy jesteśmy narażeni na bardzo duży stres lub pojawiły się w naszym życiu zdarzenia, które mają znaczący wpływ na naszą psychikę możemy odczuć pewnego rodzaju dyskomfort a także doświadczyć kłopotów natury psychologicznej.
Łysina

W jaki sposób łysienie można leczyć kompletnie?

Wypadanie włosów to kłopot nie jedynie wielu panów, lecz również pań. Przyczyn wypadania włosów jest chociażby kilka. Jego przyczyną może być stres, zaburzenia hormonalne, cukrzyca lub choroby skóry. Bez względu od przyczyn osoby dotknięte łysieniem zadają sobie pytanie: czy łysienie można leczyć?
masaż biurowy
Bloger: Dawtona
Na podstawie: Dawtona

Zaciekaw się masażem biurowym, bowiem Twoi pracownicy mogą być jeszcze w wyższym stopniu skuteczni

Ból kręgosłupa, ramion i karku? To bez wątpliwości pierwsze objawy siedzącego trybu życia. Niewątpliwie, iż przed tym nie uciekniesz, bo ciężko byłoby gwałtownie zmienić specjalizację, w której pracujesz.
posiłki
Bloger: Magic Madzik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Leczenie nerwicy - metody, farmaceutyki antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

zaburzenia lękowe, są niejednolitą grupą schorzeń charakteryzujących się nadzwyczaj zróżnicowanym obrazem klinicznym, to znaczy specyficznymi oznakami, czasem trwania itp.


Leczenie nerwicy - metody, farmaceutyki antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

Różnorodność ta odzwierciedla się w wielu wariantach metod leczenia, dobieranych w zależności od przypadku zaburzenia lękowego.
smak - przekrój
Bloger: Mirko Tobias Schäfer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie świadczenia są przeprowadzane w gabinecie stomatologicznym?

O tym, że o zdrowie trzeba troszczyć się od dziecka, wie na pewno każdy racjonalny rodzic. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza, jeśli szukasz dentysty dla swego dziecka.


Jakie świadczenia są przeprowadzane w gabinecie stomatologicznym?

Taki lekarz powinien mieć już pewne doświadczenie w leczeniu małych pacjentów, jak też umieć z nimi rozmawiać i je stosownie rozluźnić.
Wykres, reklama AdWords
Bloger: Buster Benson
Na podstawie: http://www.flickr.com

W nadchodzącycm roku rozlicz PIT jeszcze lepiej

Dla wielkiej liczby Polaków, wypełnianie dokumentu PIT spędza sen z powiek. Boją się oni, że zrobią błędy oraz tego, że najnormalniej w świecie nie będą wiedzieli w jaki sposób to zrobić.
dziecko
Bloger: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nałóg to okropna rzecz, dla alkoholików oraz ich najbliższych, przez to warto decydować się na leczenie

Choroba alkoholowa dotyka coraz szerszej grupy ludzi. Niejednokrotnie za picie odpowiedzialne jest życie w ogromnym stresie. Alkohol łagodzi napięcie, pomaga się zrelaksować, nie rozmyślać o problemach, jak również znakomicie się bawić, lecz bywa niezwykle niebezpieczny.
ortodonta
Bloger: Aine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Garść sprawdzonych technik dla ludzi, którzy denerwują się na samą myśl o odwiedzeniu stomatologa

Każdy wie, iż unikanie wizyt u stomatologa jest tylko graniem na zwłokę, lecz sporo osób w nieskończoność zwleka z pójściem na przegląd, a później trafia na fotel, gdy ząb jest już w złym stanie, a to nigdy nie oznacza nic fajnego. Ludzie unikają stomatologa, ponieważ boją się bólu i niekomfortowej sytuacji, a później trafiają na fotel z poważnym schorzeniem, co powoduje, że wizyty są jeszcze bardziej nieprzyjemne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.