Stres
masaż biurowy
Bloger: Dawtona
Na podstawie: Dawtona

Zaciekaw się masażem biurowym, bowiem Twoi pracownicy mogą być jeszcze w wyższym stopniu skuteczni

Ból kręgosłupa, ramion oraz karku? To z pewnością pierwsze symptomy siedzącego stylu życia. Nie ulega kwestii, iż przed tym nie uciekniesz, albowiem kłopotliwie byłoby nagle zmienić branżę, w jakiej pracujesz.
smak - przekrój
Bloger: Mirko Tobias Schäfer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie świadczenia są przeprowadzane w gabinecie stomatologicznym?

O tym, że o zdrowie trzeba troszczyć się od dziecka, wie z pewnością każdy odpowiedzialny rodzic. Jest to niezwykle ważne szczególne, jeśli poszukujesz stomatologa dla swego dziecka.


Jakie świadczenia są przeprowadzane w gabinecie stomatologicznym?

Tego typu lekarz powinien posiadać już duże doświadczenie w leczeniu małych pacjentów, jak też umieć z nimi rozmawiać oraz je odpowiednio odstresować.
posiłki
Bloger: Magic Madzik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Leczenie nerwicy - metody, farmaceutyki antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

Nerwice, są niejednolitą grupą schorzeń cechujących się nadzwyczaj zróżnicowanym obrazem klinicznym, tzn. specyficznymi oznakami, czasem trwania itd.


Leczenie nerwicy - metody, farmaceutyki antydepresyjne, psychoterapia, metody domowe

Różnorodność ta odzwierciedla się w wielu rodzajach metod leczenia, dobieranych w zależności od przypadku nerwicy.
psycholog
Bloger: Ion Chibzii
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób i gdzie odnaleźć dobrego psychoterapeutę, który pomoże nam w trudnych sytuacjach i zmieni nasze życie na lepsze

W obecnych czasach, gdy stres jest na porządku dziennym, coraz więcej osób decyduje się na porady u psychologa czy też terapię. Do tego typu miejsc najczęściej trafiają osoby, które zauważyły niepokojące objawy w postaci przykładowo stanów lękowych albo ataków paniki. Nie trzeba się wstydzić korzystania z pomocy psychologa czy też terapeuty. Kiedy jesteśmy narażeni na niezwykle duży stres bądź pojawiły się w naszym życiu zdarzenia, które mają duży wpływ na naszą psychikę możemy odczuwać swego rodzaju dyskomfort jak również doświadczyć kłopotów natury psychologicznej.
Wykres, reklama AdWords
Bloger: Buster Benson
Na podstawie: http://www.flickr.com

W nadchodzącycm roku rozlicz PIT jeszcze lepiej

Dla większości Polaków, rozliczanie dokumentu PIT spędza sen z powiek. Obawiają się oni, że zrobią błędy oraz tego, że po prostu nie będą wiedzieli w jaki sposób to zrobić.
Łysina

W jaki sposób łysienie można leczyć kompletnie?

Wypadanie włosów to problem nie jedynie wielu mężczyzn, lecz również pań. Powodów wypadania włosów może być chociażby kilka. Jego przyczyną może być stres, zaburzenia hormonalne, cukrzyca albo choroby skóry. Niezależnie od przyczyn osoby dotknięte łysieniem zadają sobie pytanie: czy łysienie da się leczyć?
dziecko
Bloger: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nałóg to okropna rzecz, dla alkoholików oraz ich najbliższych, przez to warto decydować się na leczenie

Choroba alkoholowa dotyka coraz szerszej grupy ludzi. Nierzadko za picie odpowiedzialne jest życie w wielkim stresie. Alkohol łagodzi napięcie, pozwala się rozluźnić, nie rozmyślać o problemach, jak też świetnie się bawić, lecz bywa niezwykle niebezpieczny.
ortodonta
Bloger: Aine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Garść sprawdzonych technik dla ludzi, którzy denerwują się na samą myśl o odwiedzeniu stomatologa

Każdy wie, iż unikanie wizyt u stomatologa jest tylko graniem na zwłokę, lecz sporo osób w nieskończoność zwleka z pójściem na przegląd, a później trafia na fotel, gdy ząb jest już w złym stanie, a to nigdy nie oznacza nic fajnego. Ludzie unikają stomatologa, ponieważ boją się bólu i niekomfortowej sytuacji, a później trafiają na fotel z poważnym schorzeniem, co powoduje, że wizyty są jeszcze bardziej nieprzyjemne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.