Ośrodki
osoby starsze
Bloger: Garry Knight
Na podstawie: http://www.flickr.com

Domy opieki - bardzo ważne jest, by w tego typu domach osoby starsze czuły się jak u siebie

Ostatnio słyszy się, że nasze społeczeństwo starzeje się, co należy rozumieć, że rodzi się względnie mniej dzieci, w zestawieniu z ilością osób, które dożywają sędziwego wieku. Poprawa jakości życia ma wpływ na na to, że żyjemy dłużej. Jest to rzecz jasna dobra oznaka, rodzi za sobą jednocześnie zwiększenie zakresu usług skierowanych właśnie z myślą o osobach starszych. W naszej kulturze przywykliśmy uważać, że osobami starszymi winna opiekować się bliska rodzina – dzieci, czy też wnuki, z którymi takie osoby przeżyły większość swojego życia.
gabinet ginekologiczny
Bloger: Agência de Notícias do Acre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prywatne usługi lekarskie, na które zdecydowanych jest aktualnie znacznie więcej ludzi.

Nie będzie w ogóle czymś dziwnym, że na prywatne świadczenia lekarskie zdecydowanych jest obecnie znacznie więcej osób. Są świadomi oni, że jeżeli chcieliby zapisać się na konsultację w poradni państwowej to czas oczekiwania na wizytę byłby długi. A to niezależnie od faktu, z jaką ktokolwiek przypadłością ma do czynienia.
seniorzy

Najlepsze uzdrowiska w naszej ojczyźnie

Ciechocinek to miasto i gmina w województwie kujawsko-pomorskim. Położony jest na Kujawach, w pow. aleksandrowskim. Miasto położone jest w Kotlinie Toruńskiej, w rozległej kotlinie Wisły, na lewym brzegu Wisły. Jest to jedno z najstarszych miast na Kujawach. Pierwsze adnotacje o nim datowane są na rok 1065.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.