Uśmiech
szczoteczka do zębów
Bloger: pau.artigas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowości technologiczne ku poprawie urody i zdrowia. Parę pomocnych informacji

Coraz więcej ludzi w Polsce interesuje się swoim zdrowiem. Staramy się racjonalnie komponować nasze dania, dbamy o stan własnego uzębienia, regularnie chodzimy na profilaktyczne badania do lekarza pierwszego kontaktu. tak samo jest z urodą, każdy z nas stara się wyglądać dobrze, w końcu jest to pierwsza z rzeczy, przez której pryzmat osadzają nas nowo poznane osoby. Na rodzimym rynku pojawia się coraz to więcej nowości technologicznych, które mają nam pomóc w zachowaniu zdrowia i urody, a które jeszcze do niedawna nie były u nas dostępne.
stomatolog
Bloger: 95Berlin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak troszczyć się o ząbki ?

Lśniący uśmiech przedstawiający śnieżnobiałe ząbki to nie tylko przymiot człowieka sukcesu, ale i marzenie niejednej z nas. Poznaj kilka najważniejszych potrzeb twoich zębów! Powszednia higiena jamy ustnej. To do znużenia przypominane zdanie wydaje się oczywistością. Niestety, badania pokazują, że w dalszym ciągu wiele osób niezadowalająco dba o powszednią czystość uzębienia bądź czyści zęby na chybcika. Warto zatem przypomnieć, że czyszczenie ząbków przez 2-3 minuty minimum dwa razy na dzień, a najlepiej po każdym posiłku, jest istotne w walce o ładny uśmiech.
firma - malunek
Bloger: Asamblea Nacional del Ecuador
Na podstawie: http://www.flickr.com

Usługi stomatologiczne w Płocku - wykwalifikowani specjaliści poszczególnych dyscyplin

Nie sposób ukryć, że dzisiaj wizerunek jest wyjątkowo istotnym aspektem naszego funkcjonowania. Piękna fryzura, makijaż i ciekawy ubiór to elementy, na które stawiamy dużą atencję.
wizerunek
Bloger: Michael Reinhold
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem wybielić zęby w domku?

Jak wybielić ząbki w domu? Co zrobić, by przywrócić ząbkom dawną białość?


Jakim sposobem wybielić zęby w domku?

Przyczyn, dla których nie mamy śnieżnobiałego uśmiechu, jest bez liku. Palenie papierosów, picie kawusi, herbaty a także czerwonego wina i stosowanie pewnych medykamentów, to wszystko pozostawia na zębach trwały ślad.
dentyści łomża
Bloger: Klinika Triclinium
Na podstawie: Klinika Triclinium

Zabiegi stomatologiczne w Łomży – wcześniejsze odszukanie dentysty pożytkiem na przyszłość

Posiadanie zjawiskowego uśmiechu, to kwestia priorytetowa, jednak czasami mimo najszczerszych wysiłków jesteśmy zmuszeni iść na wizytę do dentysty. Tam to z poziomu fotela przeważnie dowiadujemy się o konieczności naprawy lub dokonania małego zabiegu estetycznego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.