Związek
lekarz
Bloger: Life Mental Health
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problemy współczesnych kochanków

Więzi pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi są zazwyczaj bardzo skomplikowane i niezwykle ciężko wysnuwać ogólne wnioski. Ale jednej sprawy można być pewnym- dla większości par seks jest niezwykle istotnym elementem, cementującym związek. Bardzo często temperatura w sypialni jest wyznacznikiem formy całego związku. Nie da się ukryć, że osoby, które kochają się wzajemnie i mają do siebie zaufanie, dużo chętniej uprawiają miłość.
sakupy
Bloger: Praktycy.com
Na podstawie: Praktycy.com

Jak leczy się alkoholizm? Jakie są dobre rozwiązania? Czy wszywka alkoholowa to dobry sposób?

Leczenia alkoholizmu to trudne zadanie, najbardziej często tego typu terapie można zaliczyć do modeli awersyjnych. Bardzo popularne w Polsce są tak zwane
wizyta u psychologa
Bloger: Mike Renlund
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze przyczyny powstawania kryzysów w małżeństwie, w jaki sposób można dać sobie z nimi radę

Chyba każda para miewa w związku różne okresy. Raz będzie cudownie, miłość aż kwitnie pomiędzy partnerami, a niekiedy chcą się oni pozabijać lub rozstać i już nigdy więcej nie zobaczyć. Tak naprawdę niewiele jest par, które z czystym sumieniem by mogły stwierdzić o sobie, że nie miały żadnego kryzysu. W zdecydowanej większości związków będą się one przytrafiać, mają różne przyczyny i tak naprawdę od samych małżonków zależeć będzie, czy uda im się z tego wyjść obronną ręką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.