Związek
wizyta u psychologa
Bloger: Mike Renlund
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze przyczyny powstawania kryzysów w małżeństwie, w jaki sposób można dać sobie z nimi radę

Każda para będzie miała w swoim związku różne etapy. Raz będzie wspaniale, miłość aż kwitnie pomiędzy partnerami, a niekiedy chcą się oni pozabijać lub rozstać i nigdy więcej nie odezwać. W rzeczywistości jest niedużo par, które mogą z czystym sumieniem stwierdzić o sobie, że nigdy nie przechodziły żadnych problemów. W większości związków się one zdarzają, mają różne nasilenie i tak naprawdę od samych partnerów zależeć będzie, czy uda im się z tego wyjść obronną ręką.
sakupy
Bloger: Praktycy.com
Na podstawie: Praktycy.com

Jak leczy się alkoholizm? Jakie są dobre rozwiązania? Czy wszywka alkoholowa to dobry sposób?

Leczenia alkoholizmu to trudne zadanie, bardzo częste takie terapie można zaliczyć do modeli awersyjnych. Bardzo popularne w Polsce są tak zwane
lekarz
Bloger: Life Mental Health
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problemy współczesnych kochanków

Więzi pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi są zazwyczaj wyjątkowo skomplikowane i niezwykle ciężko wyciągać jakieś wnioski. Ale jednej kwestii możemy być pewni- dla większości par seks jest niezwykle ważnym elementem, cementującym związek. Zazwyczaj temperatura w łóżku jest papierkiem lakmusowym formy całego związku. Nie da się ukryć, że ludzie, którzy kochają się wzajemnie i mają do siebie zaufanie, dużo chętniej oddają się miłosnym uniesieniom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.