Związek
wizyta u psychologa
Bloger: Mike Renlund
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze przyczyny powstawania kryzysów w małżeństwie, w jaki sposób można dać sobie z nimi radę

Chyba każda para miewa w swoim związku różne etapy. Raz jest cudownie, uczucie aż rozkwita między partnerami, a niekiedy mają się oni ochotę pozabijać lub rozstać i już nigdy więcej nie zobaczyć. W rzeczywistości jest niedużo par, które z czystym sumieniem by mogły powiedzieć o sobie, że nigdy nie przechodziły żadnego kryzysu. W większości związków się one zdarzają, mają różne przyczyny i tak naprawdę od samych małżonków będzie zależało, czy im się uda z tego wyjść obronną ręką.
lekarz
Bloger: Life Mental Health
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problemy współczesnych kochanków

Więzi pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi są zwykle wyjątkowo skomplikowane i niezwykle trudno wyciągać jakieś wnioski. Ale pewnej sprawy możemy być pewni- dla wielu par seks jest bardzo ważnym czynnikiem, cementującym związek. Zazwyczaj temperatura w łóżku jest papierkiem lakmusowym kondycji całego związku. Nie trzeba nikogo przekonywać, że osoby, które kochają się nawzajem i posiadają do siebie zaufanie, dużo chętniej uprawiają miłość.
sakupy
Bloger: Praktycy.com
Na podstawie: Praktycy.com

Jak leczy się alkoholizm? Jakie są dobre rozwiązania? Czy wszywka alkoholowa to dobry sposób?

Leczenia alkoholizmu to trudne zadanie, najbardziej często tego typu terapie można zaliczyć do modeli awersyjnych. Bardzo popularne w Polsce są tak zwane
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.