Posiłek
Pizza
Bloger: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie i jak zjeść w przystępnej cenie oraz pożywnie? Sprawdzamy ofertę restauracji

SMACZNIE I TANIO

Prawda jest taka, że jesteśmy bardzo wygodniccy. Gdy nie chce nam się robić obiadu po prostu sięgamy po telefon i zmawiamy kebab. Sporo osób się skrzywi i stwierdzi, że to niezdrowe. Tymczasem lepiej zjeść raz na dwa tygodnie kebab zamiast codziennie wcinać niezdrowe przekąski. Poza tym można kupić tylko mięso dodawane do kebaba i i na szybko przygotować do niego np. ryż i w ten sposób mamy bardzo smaczny posiłek, szybko, smacznie i tanio. Poza tym zawsze w drodze powrotnej do domu możemy zajść do miejsca, gdzie robione są kebaby. Można wziąć jedzenie na wynos, lub po prostu zjeść w budce to, co zamówiliśmy.
warzywa ekologiczne
Bloger: pulaw
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z poradnika EKO-mamy

Każdy chce dla swojej pociechy wszystkiego, co najlepsze, również w kwestii żywienia. W czasach, kiedy niemal wszystkie produkty spożywcze są nie raz przetwarzane i przepełnione chemią, niełatwo jest zdecydować się na coś odpowiedniego. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że niewielu z nas ma czas osobiście hodować rośliny warzywne, a następnie jeszcze przygotować z nich danie przystosowane do potrzeb posiłek przystosowany do potrzeb zdrowy posiłek dla niemowlęcia.
asortyment
Bloger: Netradus

Na co należy się przygotować przed wizytą u tego typu specjalisty jakim jest specjalista ds. odżywiania?

Mieszkamy w czasach, gdy często braknie nam czasu, aby spokojnie zjeść obiad albo choćby poranny posiłek. Efektem tego są częste odwiedziny w budkach, które oferują tzw. szybkie jedzenie.
kaszka dla dzieci
Bloger: Matt Preston
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie składniki zdrowej żywności wskazane jest włączyć do naszej diety?

Spora część z nas dobrze wie, że posiadanie właściwego zdrowia jest przez nas bardzo mocno pożądane. Zazwyczaj o znaczeniu naszego samopoczucia przekonujemy się w momentach, kiedy pewne układy naszego organizmu rozpoczynają funkcjonować niepoprawnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.