Nałogi
papieros
Bloger: Pikku-Mikko
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rzucenie trudnego nałogu, jakim jest palenie papierosów

Suma summarum jeszcze całkiem niedawno po wejściu do wielu budynków publicznych dało się czuć specyficzny papierosowy zapach. Choć dla wielu osób był to raczej zapach dość odpychający, to w większości miejsc publicznych można było bezproblemowo palić.
sportowcy
Bloger: VirtualErn

Własnoręczne przygotowywanie papierosów? Nie znajdziesz niczego prostszego i tańszego!

Palenie szlugów jest tak pospolitym nawykiem, iż nierzadko nie zwracamy nawet uwagi na osoby palące w naszym otoczeniu. W ostatnich latach sprawa ta nieco się zmienia, bo szerokie kręgi zataczają akcje przeciw paleniu.
firmy

Jak w końcu wyrwać się z alkoholowego nałogu?

Uzależnienie od alkoholu jest jednym z bardziej powszechnych uzależnień w dzisiejszym świecie. Dotyczy ludzi w rozmaitym wieku, z różnym poziomem wykształcenia oraz statusem społecznym.
preparaty
Bloger: Kiran Foster
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lekarstwa, suplementy oraz kosmetyki dostępne w Internecie

Sporym zainteresowaniem w naszym kraju cieszą się różnego typu suplement diety jak i produkty kosmetyczne, jakie pozwalają odwrócić procesy starzenia, pozbyć się zmarszczek, poprawić kondycję skóry itp. Wybór tego rodzaju środków jest dziś ogromny.
Chleb
Bloger: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niektórych spotykają w życiu straszne tragedie - są to uzależnienia, z którymi z całych sił powinniśmy walczyć, żeby uratować bliską osobę

Nie wszystkim życie układa się tak, jak powinno. Są tacy, którzy nie są w stanie poradzić sobie z problemami lub wpadają w nienajlepsze środowisko. Przez to popadają w nałogi, które niszczą ich zdrowie oraz niejednokrotnie mogą odebrać także życie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.