Nałogi
firmy

Jak w końcu wyrwać się z alkoholowego nałogu?

Alkoholizm jest jednym z bardziej rozpowszechnionych uzależnień w dzisiejszym świecie. Dotyczy osób w rozmaitym wieku, z różnym wykształceniem i statusem społecznym.
preparaty
Bloger: Kiran Foster
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lekarstwa, suplementy oraz kosmetyki dostępne w Internecie

Niemałym zainteresowaniem w naszym kraju cieszą się różnego typu suplement diety jak i produkty kosmetyczne, jakie pozwalają cofnąć proces starzenia, pozbyć się zmarszczek, poprawić stan skóry itd. Wybór takiego rodzaju produktów jest dziś niemały.
Chleb
Bloger: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niektórych spotykają w życiu straszne tragedie - są to uzależnienia, z którymi z całych sił powinniśmy walczyć, żeby uratować bliską osobę

Nie każdemu życie układa się tak, jak powinno. Bywają tacy, którzy nie radzą sobie z problemami lub wpadają w nienajlepsze środowisko. Z tego powodu popadają w nałogi, które niszczą ich zdrowie i zwykle są w stanie zabrać także życie.
papieros
Bloger: Pikku-Mikko
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rzucenie trudnego nałogu, jakim jest palenie papierosów

W sumie jeszcze zupełnie niedawno po wejściu do wielu miejsc publicznych można było wyczuć specyficzny papierosowy zapach. Choć dla wielu ludzi był to raczej zapach dość odpychający, to w większości miejsc publicznych można było bezproblemowo palić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.