Zęby
zęby
Na podstawie: pixabay

Implanty zębowe metodą na kompleksy związane ze zdrowiem zębów.

Postęp medycyny w ostatnich latach jest tak dynamiczny, że obecnie możemy w naszym ciele zmienić albo wręcz naprawić niemal wszystko. Współczesna medycyna poszła na tyle daleko, iż nawet zwykły gabinet stomatologiczny zmienił się nie do poznania i dziś bardziej przypomina laboratorium czy pracownię naukową. W branży dentystycznej od wieków zachodzą zmiany. Już w wiekach średnich można było u kowala zamówić „zabieg stomatologiczny”.
recykling

Interesująca technika likwidacji wstydliwej przerwy między zębami

W ciągu swojego życia osobnik jest wystawiony na niezliczoną ilość dolegliwości. Drobnoustroje potrafią uderzać każdą część własnego ciała.
dentystka, stomatolog
Bloger: Army Medicine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu trzeba pilnować stanu swoich zębów, jakie są rodzaje leczenia kanałowego.

Próchnica to bardzo poważny problem wśród naszego społeczeństwa. Pomimo ogromnej ilości past do zębów i zaawansowanych technologicznie szczoteczek nadal wielu ludzi ma sporo ubytków w zębach. W dużej mierze wynikać to będzie nie z tego, że nie ma czym myć zębów, ale z powodu mycia niestarannego albo niedokładnego.
lekarza
Bloger: Sxc.hu
Na podstawie: Sxc.hu

Stomatologia estetyczna jako sposobność na ukształtowanie ładnych zębów

Uzębienie gwiazdy filmowej to marzenie wielu ludzi, niestety, żeby to posiadać, często trzeba poddać się zabiegom, jakie proponuje stomatologia estetyczna. Stomatologia estetyczna umożliwia każdemu cieszyć się ładnym uzębieniem.
dentysta
Bloger: birdco.pl
Na podstawie: birdco.pl

Jak wybrać odpowiedniego ortodontę w Wałbrzychu?

Najpewniejsze usługi stomatologiczne oraz ortodontyczne w Wałbrzychu.
Gabinet dentystyczny w Wałbrzychu w obrębie stomatologii zachowawczej, zajmuje się leczeniem i zapobieganiem próchnicy, leczeniem kanałowym, ale też stomatologią estetyczną, leczeniem zmian błony śluzowej jamy ustnej oraz leczeniem maluchów.
Tabletki - młody jęczmień

W jakiej cenie implanty Radom może nam zapewnić?

Czasami jest tak, że troszczymy się o własne zęby, chcemy robić wszystko, aby prezentowały się jak najlepiej, ale mimo wszystko rozpoczynają one wypadać.
zęby
Bloger: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

W jaki sposób dbać o zęby? – poznajporadnik

Zapobieganie próchnicy oraz innym chorobom zębów polega za każdym razem na tym samym – najważniejszą rolę odgrywa tu powszednia higiena jamy ustnej jak też uzębienia. Ważne jest też obniżenie spożycia wyrobów zawierających cukier, albowiem jest on głównym pokarmem bakterii próchnicotwórczych. Powszednim oraz znanym od dawna zabiegiem jest szczotkowanie uzębienia szczoteczką oraz pastą przez ok. trzy minuty – co najmniej dwa razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku. Można używać szczoteczki elektrycznej czy manualnej, wybór należy do nas. Poniektóre szczoteczki mają specjalną nawierzchnię czyszczącą określoną dla języka. Mycie uzębienia nie ogranicza się jednakże jedynie do szczotkowania. Ażeby skutecznie zadbać o zęby, powinniśmy też za każdym razem dopełniać oczyszczenia powierzchni międzyzębowych za pomocą nitek dentystycznych, które zazwyczaj zawierają fluor. W celu zwiększenia ochrony jamy ustnej, dobrze jest również płukać ją specjalnymi płynami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.