Aminokwasy
Europejski Dzień Walki z Otyłością
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Jaki towar doda sportowcom dodatkowej porcji energii oraz powiększy ich odporność?

Osoby, które chcą troszczyć się o zdrowy tryb życia, przede wszystkim powinni wiele trenować oraz uprawiać sport. A to z kolei jest bardzo wyczerpujące, ale na szczęście ci ludzie mogliby korzystać z pomocy fachowców, którzy troszczą się o to, aby dieta dla sportowców posiadała wszystkie konieczne składniki.


model
Bloger: Daniel Lobo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zainteresowanie kulturystyką cały czas wzrasta

Coraz większa grupa młodych mężczyzn regularnie chodzi na siłownię, by mieć możność pochwalenia się wspaniałym, wyrzeźbionym ciałem.


Zainteresowanie kulturystyką cały czas wzrasta

To oczywiście wymaga bardzo dużo czasu, poświęceń, lecz efekty jakie można uzyskać dzięki regularnym ćwiczeniom są tego godne.
odżywki dla sportowców kraków

Zasady suplementacji sportowej

Zanim kupisz jakąkolwiek odżywkę dla sportowców, przeczytaj, jakie są podstawowe zasady suplementacji sportowej. Dzięki temu unikniesz omyłek w dawkowaniu oraz nie nabierzesz się na chwyty marketingowe stosowane przez wytwórców.


Zasady suplementacji sportowej

Jeśli w głowie zaświtała ci myśl, aby zacząć suplementację proszkami lub odżywkami, pewnie spostrzegłeś u siebie podniesione zapotrzebowanie na substancje budulcowe.
zabieg
Bloger: 123rf
Na podstawie: 123rf

Zabieg mezoterapii - czy naprawdę działa, jak przebiega i jakie problemy zwalcza?

Obecnie bardzo duża wagę przykładamy do nienagannego wyglądu. Wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie, w związku z tym coraz częściej jesteśmy zdecydowani na zabiegi, które są w stanie poprawić stan naszego ciała. Poprawa urody kojarzy się z ingerencją chirurgiczną, co nie wydaje się bardzo przyjemne. Na szczęście funkcjonują mniej inwazyjne zabiegi. Jednym z nich jest zdecydowanie mezoterapia. W jaki sposób przebiega i z jakimi kłopotami pozwala sobie radzić?
tabletki

Aminokwasy i nie tylko

Pakowanie na siłowni okazuje się coraz powszechniejsze. Nic dziwnego, przecież nic tak efektywnie nie niszczy tłuszczu, jak porządny trening z wolnymi ciężarami. I nic tak silnie nie skłania organizmu do tworzenia większej muskulatury. Ale właściwa sesja na siłowni to nie wszystko – konieczne jest także mądre odżywianie. Model jedzenia ćwiczącego musi być skrupulatnie dopracowany, nie powinno stawiać na intuicję
.
BCAA XTRA
Bloger: fbb.pl
Na podstawie: fbb.pl

Suplementy dla zapalonych sportowców

Odżywki dla ćwiczących są w naszym kraju w ofercie od wielu lat, a mimo to ciągle krążą szkodliwe mity o ich działaniu. Sporo ludzi nie umie odróżnić popularnej odżywki od prohormonów, które są aplikowane przez kulturystów. Należy powiedzieć to mocno: odżywki nie są szkodliwe dla zdrowia i nie czynią żadnych rewolucji w gospodarce hormonalnej. Wszystkie suplementy, które dostępne są na naszym rynku muszą mieć wiele skrupulatnych kontroli. O ile trenujesz na siłowni, łykaj je bez obaw.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.