Próchnica
Dentysta
Bloger: Partha S. Sahana
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrze zadbać o nasze zęby?

Nie da się zakamuflować faktu, że dobre zdrowie to jedna z kolosalnych wartości, którą mogliśmy otrzymać. Kiedy człowiek nie jest kompletnie zdrowy, nawet największe skarby finansowe nie są w stanie zrekompensować mu przeżywanego cierpienia. W związku z takim stanem spraw sprawiamy wszelakie wysiłki, aby podtrzymać nasz organizm w odpowiednim stanie.
dentystka, stomatolog
Bloger: Army Medicine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu trzeba pilnować stanu swoich zębów, jakie są rodzaje leczenia kanałowego.

Próchnica to bardzo poważny problem wśród naszego społeczeństwa. Pomimo ogromnej ilości past do zębów i zaawansowanych technologicznie szczoteczek nadal wielu ludzi ma sporo ubytków w zębach. W dużej mierze wynikać to będzie nie z tego, że nie ma czym myć zębów, ale z powodu mycia niestarannego albo niedokładnego.
fotel dentystyczny
Bloger: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego należy pamiętać o kontrolnych wizytach u dentysty

Dziś prawie każdy ma świadomość, że należy dbać o własne zęby i systematycznie chodzić do dentysty. Prawidłowa higiena jamy ustnej przeważnie nie wystarcza, ponieważ w codziennym życiu nie dbamy o prawidłową dietę i spożywamy za dużo węglowodanów, które niszczą zęby. Tymczasem dobry stan uzębienia ma również duży wpływ na nasz stan zdrowia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.