Metoda
USG
Bloger: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakich sytuacjach stomatolodzy stosują leczenie kanałowe pod mikroskopem?

Jednym z często wykonywanych w gabinecie stomatologicznym zabiegów jest leczenie endodontyczne. To popularna alternatywa dla usuwania chorego zęba. Leczenie to opiera się na oczyszczeniu z bakterii wnętrza zęba i obumierających albo martwych tkanek miazgi.
biustonosz
Bloger: Treacle Tart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak można by wydlużyć rozmiar członka?

Jeśli martwi Cię wielkość Twojego penisa, to pamiętaj, że można go w niektórych przypadkach powiększyć za pomocą kwasu hialuronowego. Jest to relatywnie nowa metoda, ale wykonuje się ją coraz chętniej w klinikach medycyny plastycznej.


Jak można by wydlużyć rozmiar członka?

Niewątpliwą zaletą tej procedury jest to, że można dzięki niej unikać interwencji chirurga.
kobieta
Bloger: ierdnall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nietrzymanie moczu można skutecznie wyleczyć?

Kobiety sądzą, że nietrzymanie moczu to nieodłączny objaw upływu lat i należy się z nauczyć funkcjonować z tą zdecydowanie nieprzyjemną przypadłością. Zażenowanie oraz obawa biorą górę nad rozumem. Niestety, bagatelizowanie problemu ponad wszelką wątpliwość prowadzi do fatalnych sytuacji: utraty pracy, wyobcowania, a bywa, że depresji. Tymczasem nietrzymanie moczu można leczyć. Najważniejszy jest ten pierwszy krok, czyli wizyta u lekarza. Może to być lekarz rodzinny, który po postawieniu trafnej diagnozy, pokieruje pacjentkę na dalsze leczenie – do ginekologa lub bezpośrednio do urologa.
Kardiograf
Bloger: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Laminine Polska - czyli, co warto mieć pojęcie na temacik ich strony internetowej oraz nie tylko

Nie masz pojęcie, czym jest Laminine? Otóż bywa to suplement, którego zadaniem jest dopomóc naturalne zdrówko, zarówno fizyczne, jak również emocjonalne oraz umysłowe. Dobrze wspomnieć, iż sama nazewnictwo od cząsteczki białka nazywanej lamininą, która znajduje się w środku błonach komórkowych, a także wewnątrz tak zwanej "przestrzeni międzykomórkowej".
zaćma operacja
Bloger: Barka Tumska
Na podstawie: Barka Tumska

Czym jest zaćma i jak ją leczyć? Czy wykonywanie operacji to właściwy pomysł? O jakich kwestiach pamiętać?

Zaćma jest niezwykle groźna, prowadzi do mętnienia soczewki oka. Jest to w ogromnej większości przypadków rezultat starości, lecz czasem bierze się to z tak zwanej wady wrodzonej. Całe szczęście dzisiaj zaćma nie znaczy od razu wyroku, bo nowatorskie metody umożliwiają przywrócić lepszy wzrok i uwolnić osoby z tą dolegliwością od okularów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.