Metoda
USG
Bloger: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakich sytuacjach stomatolodzy stosują leczenie kanałowe pod mikroskopem?

Jednym z często przeprowadzanych w gabinecie stomatologicznym zabiegów jest leczenie endodontyczne. To popularna alternatywna metoda dla usunięcia chorego zęba. Leczenie to polega na oczyszczeniu z bakterii wnętrza zęba oraz obumierających albo martwych tkanek miazgi.
zaćma operacja
Bloger: Barka Tumska
Na podstawie: Barka Tumska

Czym jest zaćma i jak ją leczyć? Czy wykonywanie operacji to właściwy pomysł? O jakich kwestiach pamiętać?

Zaćma jest bardzo groźna, prowadzi do mętnienia soczewki oka. Jest to w ogromnej większości przypadków wynik starości, ale niekiedy wynika to z tak zwanej wady wrodzonej. Całe szczęście aktualnie zaćma nie znaczy od razu wyroku, ponieważ nowoczesne metody umożliwiają przywrócić lepszy wzrok oraz uwolnić chorych od okularów.
biustonosz
Bloger: Treacle Tart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak można by wydlużyć rozmiar członka?

Jeżeli martwi Cię wielkość Twojego penisa, to pamiętaj, że można by go w co poniektórych przypadkach powiększyć przy pomocy kwasu hialuronowego. Jest to relatywnie nowa metoda, ale przeprowadza się ją coraz chętniej w klinikach medycyny plastycznej.


Jak można by wydlużyć rozmiar członka?

Oczywistą zaletą takiej procedury jest to, że można dzięki niej unikać interwencji chirurga.
kobieta
Bloger: ierdnall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nietrzymanie moczu można skutecznie wyleczyć?

Kobiety sądzą, że nietrzymanie moczu to nieodłączny objaw upływu lat i należy się z nauczyć funkcjonować z tą zdecydowanie nieprzyjemną przypadłością. Zażenowanie oraz obawa biorą górę nad rozumem. Niestety, bagatelizowanie problemu ponad wszelką wątpliwość prowadzi do fatalnych sytuacji: utraty pracy, wyobcowania, a bywa, że depresji. Tymczasem nietrzymanie moczu można leczyć. Najważniejszy jest ten pierwszy krok, czyli wizyta u lekarza. Może to być lekarz rodzinny, który po postawieniu trafnej diagnozy, pokieruje pacjentkę na dalsze leczenie – do ginekologa lub bezpośrednio do urologa.
Kardiograf
Bloger: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Laminine Polska - czyli, co warto mieć pojęcie na temacik ich strony internetowej oraz nie tylko

Nie masz pojęcie, czym jest Laminine? Otóż bywa to suplement, którego zadaniem jest dopomóc naturalne zdrówko, zarówno fizyczne, jak również emocjonalne oraz umysłowe. Dobrze wspomnieć, iż sama nazewnictwo od cząsteczki białka nazywanej lamininą, która znajduje się w środku błonach komórkowych, a także wewnątrz tak zwanej "przestrzeni międzykomórkowej".
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.