Ciało
witamina
Bloger: Future PR
Na podstawie: Future PR

Produkty dla alergika - największy wybór wyłącznie w sieci!

Bycie alergikiem albo posiadanie alergika w domu bywa czasem dosyć niełatwe, albowiem nie zawsze bywa się w stanie uchronić siebie czy też kogoś całkiem innego przed zetknięciem się z konkretnym alergenem.
lekarz ortopeda z Wrocławia

Nie tylko sportowcy mają problemy z kolanami lub stawami, dlatego należy dbać o siebie i czasami iść na wizytę u ortopedy

Siedzący tryb pracy sprawia, że coraz częściej nawet nastolatkowie mają dolegliwości związane z kręgosłupem lub z dokuczającym karkiem. Czasami wydaje nam się, że dyskomfort sam zniknie i bagatelizujemy pierwsze symptomy.
endokrynolog
Bloger: Ted Eytan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tybetańskie oklepywanie - co to jest, wskazania i opis.

Tybetański masaż ma już powyżej 5000 lat. To połączenie rożnych rodzai masaży. Masaż ten polega na skoncentrowaniu energii masażysty w jego rękach, a potem – przekazaniu jej na ciało masowanej osoby.
medycyna
Na podstawie: pixabay.com

Dla wielu kobiet operacja plastyczna pochwy i zmniejszenie warg sromowych to okazja na usunięcie kompleksów

W dzisiejszych czasach mamy opcję użytkowania z rozległej oferty medycyny plastycznej, jaka jest jedną z prężniej rozwijających się dziedzin. Śmiało warto stwierdzić, że gwarantuje ona wielu ludziom szansę pozbycia się kompleksów, z którymi zmagają się od lat. Rzecz jasna wiele z nich posiada własne podłoże w uwarunkowaniach genetycznych, których nie potrafimy zmienić. Niejednokrotnie natomiast niedobra dieta i brak aktywności fizycznej powodują, że nasze ciało nie wygląda pięknie.
zabawki
Bloger: Bill Ward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to są zabawki sensoryczne? W jaki sposób funkcjonuje i do czego jest niezbędna?

Praktycznie wszyscy wiedzą, że dzieci za wcześnie urodzone będą wymagały nadzwyczajnych środków, by dogonić dzieci w tym samym wieku w rozwoju. Najczęściej posiadają one kłopoty z centralnym układem nerwowym. Więc w czym przede wszystkim pomagają zabawki sensoryczne? Najprościej to wyjaśnić jako zespolenie komend z kory mózgowej do konkretnych fragmentów ciała, takich jak na przykład narządy ruchu lub też punkty organoleptyczne. Dotyczy to przede wszystkim o bodźce wychodzące z mózgu do reszty zmysłów.
trener osobisty
Bloger: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trening personalny - najbardziej lubiana forma pracy nad swoim ciałem i zdrowiem

Większość ludzi pragnie smukłej sylwetki, szczególnie gdy na dworze robi coraz cieplej i pomału pozbywamy się zimowej garderoby. Wtedy doskonale widać, kto zrezygnował z regularnych ćwiczeń oraz pozwolił sobie na popołudniowe podjadanie w długie, zimne wieczory. Aby odzyskać kondycję najlepiej jest zdecydować się na trening indywidualny Poznań. Dlaczego?
Skuteczne sposoby na zgrabne pośladki
Bloger: 123rf
Na podstawie: 123rf

Tekst o dbaniu o ciało i zdrowie

Czasy, w jakich trwamy, są coraz bardziej zawalone aktywnością umysłową, a coraz mniej aktywnością fizyczną, w czasie gdy regularna aktywność fizyczna, powiązana ze zdrowym rodzajem żywienia się, pomogłaby w opracowaniu poziomu stabilności między ciałem a rozumem, jaka jest nieodzowna dla zachowania zdrowia zarówno fizycznego, jak i umysłowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.