Ciało
trener osobisty
Bloger: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trening personalny - najbardziej lubiana forma pracy nad swoim ciałem i zdrowiem

Większość ludzi marzy o smukłej sylwetce, zwłaszcza gdy na dworze zaczyna się robić coraz cieplej oraz pomału pozbywamy się zimowych ubrań. Wtedy znakomicie widać, kto zaniechał systematycznych ćwiczeń i pozwolił sobie na popołudniowe podjadanie w długie, mroźne wieczory. Aby odzyskać kondycję najlepiej jest zdecydować się na trening indywidualny Poznań. Dlaczego?
zabawki
Bloger: Bill Ward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to są zabawki sensoryczne? W jaki sposób funkcjonuje i do czego jest niezbędna?

Praktycznie wszyscy wiedzą, iż dzieci za wcześnie urodzone będą wymagały nadzwyczajnych środków, by dorównać dzieciom w tym samym wieku rozwojowo. Najczęściej mają one kłopoty z integracją sensoryczną. Więc w czym w ogóle pomagają zabawki sensoryczne? Najłatwiej to wytłumaczyć jako połączenie komend z mózgu do zmysłów, takich jak na przykład narządy ruchu lub też zmysł dotyku. Chodzi tu w szczególności o bodźce wypuszczane z mózgu do reszty zmysłów.
endokrynolog
Bloger: Ted Eytan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tybetańskie oklepywanie - co to jest, wskazania i opis.

Tybetański masaż ma powyżej 5 tysięcy lat. To połączenie rożnych rodzajów masaży. Polega on na skoncentrowaniu energii masażysty w jego dłoniach, a potem – przekazaniu jej na ciało masowanej osoby.
witamina
Bloger: Future PR
Na podstawie: Future PR

Produkty dla alergika - największy wybór wyłącznie w sieci!

Bycie alergikiem albo posiadanie alergika w domu bywa czasem dosyć niełatwe, albowiem nie zawsze bywa się w stanie uchronić siebie czy też kogoś całkiem innego przed zetknięciem się z konkretnym alergenem.
medycyna
Na podstawie: pixabay.com

Dla wielu kobiet operacja plastyczna pochwy i zmniejszenie warg sromowych to okazja na usunięcie kompleksów

W dzisiejszych czasach mamy opcję użytkowania z rozległej oferty medycyny plastycznej, jaka jest jedną z prężniej rozwijających się dziedzin. Śmiało warto stwierdzić, że gwarantuje ona wielu ludziom szansę pozbycia się kompleksów, z którymi zmagają się od lat. Rzecz jasna wiele z nich posiada własne podłoże w uwarunkowaniach genetycznych, których nie potrafimy zmienić. Niejednokrotnie natomiast niedobra dieta i brak aktywności fizycznej powodują, że nasze ciało nie wygląda pięknie.
lekarz ortopeda z Wrocławia

Nie tylko sportowcy mają problemy z kolanami lub stawami, dlatego należy dbać o siebie i czasami iść na wizytę u ortopedy

Siedzący tryb pracy sprawia, że coraz częściej nawet nastolatkowie mają dolegliwości związane z kręgosłupem lub z dokuczającym karkiem. Czasami wydaje nam się, że dyskomfort sam zniknie i bagatelizujemy pierwsze symptomy.
Skuteczne sposoby na zgrabne pośladki
Bloger: 123rf
Na podstawie: 123rf

Tekst o dbaniu o ciało i zdrowie

Czasy, w jakich trwamy, są coraz bardziej zawalone aktywnością umysłową, a coraz mniej aktywnością fizyczną, w czasie gdy regularna aktywność fizyczna, powiązana ze zdrowym rodzajem żywienia się, pomogłaby w opracowaniu poziomu stabilności między ciałem a rozumem, jaka jest nieodzowna dla zachowania zdrowia zarówno fizycznego, jak i umysłowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.