Kręgosłup
Polanica Zdrój
Bloger: tomasz przechlewski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Masaże oraz dobra terapia manualna mogą sprawić, iż dolegliwości pleców znikną na stałe

Na dolegliwości kręgosłupa skarży się obecnie mnóstwo osób. Siedzący tryb życia sprawia, iż lwia część z nas ma jakieś uciążliwe schorzenia związane z kręgosłupem.
Dojrzała kobieta
Bloger: 123rf
Na podstawie: 123rf

Na czym polega kuracja manualna? Czy dobrze jest przebyć ten zabieg?

Zestaw metod i technik zajmujących się profesjonalną diagnostyką oraz leczeniem odwracalnych zakłóceń funkcjonalnych układu ruchu, przykładowo stawów , powięzi , więzadeł to naturalnie jest kuracja manualna.


Dojrzała kobieta
Bloger: 123rf
Na podstawie: 123rf
kręgosłup
Bloger: Hipseat
Na podstawie: www.babymama.pl

Kuracja kręgosłupa - efektywne ćwiczenia na problemy z kręgosłupem

Kinezyterapia, jaka oznacza rehabilitację ruchem, jest potrzebna do leczenia i również profilaktyki bólów kręgosłupa. Kinezyterapia jest stosowana w czasie najróżniejszych zabiegów rehabilitacyjnych i prawidłowo realizowana zapewnia efekty zarówno u osób dorosłych, jak także u dzieci. Mnogość ośrodków i placówek zajmujących się profilaktyką oraz leczeniem bólów kręgosłupa prowadzi doświadczoną kinezyterapię.
kolano
Bloger: Tony Alter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Proste sposoby na zapobieganie urazom

Chyba najbardziej popularne powiedzonko o zdrowiu mówi o ulotności tegoż stanu, a także o naszej skłonności do bagatelizowania swego zdrowia. Na nieszczęście, wielu ludziom wydaje się, iż są niezniszczalni. Wiemy, że wypadki się przydarzają, ale zwykle przekonani jesteśmy, że nas nie dotyczą. Skutkiem tego część z nas brawurowo prowadzi auta, nie licząc się z bezpieczeństwem własnym, ani z bezpieczeństwem innych.
ćwiczenia
Bloger: restoncommunitycenter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Aktywne spędzanie wolnego czasu, czyli co można robić dla swej kondycji, aby lepiej się poczuć

Kiedy spostrzegamy, iż coraz gorzej wchodzą ulubione spodnie albo nasza twarz staje się coraz bardziej krągła, postanawiamy to zatrzymać. Nie każdy ma tyle motywacji, aby odmówić sobie wybornych smakołyków, zatem wybiera inny sposób, a dokładnie zamierza jak najbardziej aktywnie wykorzystywać czas, by zgubić te parę czy paręnaście niepotrzebnych kilogramów. Jak możemy ćwiczyć, aby poprawić swą kondycję? Sposobów jest parę, zatem na pewno każdy znajdzie ten właściwy dla siebie.
tłuszcze
Bloger: Flickr.com

Relaksacyjny masaż to idealne wyjście dla ludzi pracujących w biurze

Dzisiaj dużo osób prowadzi mało aktywny tryb życia. Szacuje się, że typowy pracownik biurowy tkwi w siedzącej pozycji przez mniej więcej 7 godzin dziennie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.