Apteczka
blizna
Bloger: Ungry Young Man
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co musi mieścić apteczka domowa?

Apteczka domowa jest bardzo istotna, by zapewnić bezpieczeństwo naszej rodzince, a także gościom, jacy nas odwiedzają.


Co musi mieścić apteczka domowa?

Powinny się w niej znajdować zarówno środki opatrunkowe, jak również farmaceutyki.
leki i suplementy
Bloger: domzdrowia.pl
Na podstawie: http://www.domzdrowia.pl

W jaki sposób przechowywać w mieszkaniu medykamenty żeby mogły być zabezpieczone


Gdzie się nie obrócimy to są medykamenty. W każdym przedsiębiorstwie są wydzielone specjalne miejsca, w których mamy szansę je wyszukać jeśli akurat są nam konieczne. Tak samo posiadają one swoje stałe miejsce w każdym mieszkaniu, gdzie wiemy co jest w apteczce oraz w razie konieczności gdzie możemy je błyskawicznie odnaleźć, żeby przynieść sobie ulgę. Co ważne, to również jest obowiązek wożenia medykamentów i podstawowych środków opatrunkowych w wozie, tak by w razie potrzeby mieć szansę ich bez żadnego trudu wykorzystać. Lecz w czym muszą być one przechowywane?
Góry z samolotu
Na podstawie: en.wikipedia.org

W jaki sposób wyekwipować domową apteczkę?

Nie musimy zmieniać mieszkania w punkt apteczny, lecz domową apteczkę powinniśmy posiadać. Przechowywane pod ręką opatrunki mogą uratować życie. Zaś podane odpowiednio wcześnie farmaceutyki mogą pomóc ustrzec się wizyty u doktora.


W jaki sposób wyekwipować domową apteczkę?

Zawartość domowej apteczki zależy od potrzeb domowników.
apteczka
Na podstawie: flickr.com

Jakie leki muszą znajdować się w kobiecej apteczce? Sprawdź, co kupić, kiedy następnym odwiedzisz aptekę

W każdym domu musi być apteczka, w jakiej trzymamy najbardziej potrzebne nam lekarstwa. Panowie i panie czasami potrzebują innych preparatów, zatem sprawdźmy, co z pewnością powinno się znajdować w damskiej apteczce. Bez wątpienia są to lekarstwa powiązane z menstruacją, a zatem m.in. cyclodynon. Jest to naturalny, pozbawiony hormonów lek, jaki obniża poziom prolaktyny we krwi, a co tego dotyczy – przywraca równowagę w hormonach. Jak wiadomo bowiem kobietom, zwiększone stężenie prolaktyny prowadzi do nieprawidłowości w drugiej fazie cyklu, znanych jako zespół napięcia przedmiesiączkowego.
apteczka
Na podstawie: flickr.com

Jak skompletować apteczkę domową?

Przeróżnego typu wypadki przytrafiają się każdego dnia. Mowa tak groźnych wypadkach, jakie powodują poważne konsekwencje zdrowotne i zmuszają do długotrwałego leczenia, jak i o niewielkich obtłuczeniach, złamaniach lub skaleczeniach. By móc pomóc poszkodowanemu, warto pomyśleć o domowej apteczce, w jakiej znajdą się wszystkie podstawowe elementy. Co przede wszystkim powinno się znaleźć w takiej apteczce?
leki
Bloger: Marc Majcher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Farmaceutyki które warto mieć w swojej domowej apteczce

Plastry, specyfiki, mieszaniny, opatrunki... Co powinno znaleźć się w domowej apteczce? W domowej apteczce prócz środków opatrunkowych muszą znaleźć się leki które zażywamy stale jak też środki przeciwbólowe, , przeciwwirusowe (przykładowo Groprinosin - specyfik przeciwwirusowy o działaniu immunostymulującym - aktywizuje odpowiedź układu odpornościowego. Substancją czynną leku jest inozyny pranobeks, lek mający działanie przeciwwirusowe).
pierwsza pomoc
Bloger: Medisave UK
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprzęt medyczny - zestaw potrzebny w domu

W domu, w pojeździe również w miejscu pracy musi być apteczka pierwszej pomocy. Nigdy wszak nie wiadomo, kiedy tego rodzaju komplet będzie nam konieczny i trzeba koniecznie o każdej porze posiadać go blisko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.