Uzależnienia
lekko rozmiękczony młodzieniec na łonie przyrody
Bloger: flickr.com
Na podstawie: flickr.com

Kiedy pierwsza szklanka piwa może wydawać się niegroźna...

„Piekło na człowieka w jego sercu czeka” - tak można by określić, za Janem Sztaudyngerem ludzkie zachowanie i jego następstwa, z którymi, w przeważającej części on sam będzie musiał się zmierzyć wkraczając na drogę uzależnień. W prosty sposób można na nią trafić. Trudniej z niej zejść.
psychoterapia
Bloger: Sohel Parvez Haque
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem skutecznie i wydajnie pokonać zły nastrój?

Każdy z nas niesłychanie dobrze wie, że życie w wielu przypadkach bywa niezmiernie nieprzewidywalne. W środku naszej egzystencji człowiek jest zobligowany borykać się z sporymi problemami, zarówno tymi, które dotyczą jego duszy, jak i tymi, jakie dosadnie działają na ciało. W swojej istocie są one jednakowo męczące dla nas, w następstwie tego też nieustannie szukamy metod, dzięki jakim będziemy w stanie sprawnie zwalczyć wszelkie nasze męczące nas problemy.
Kobieta u lekarza
Bloger: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Psycholog

Psychologia to bardzo użyteczna gałąź wiedzy. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak wiele ta nauka wnosi w ludzkie życie. Na psychologii bazują nie tylko różnego rodzaju terapie, które w pierwszej kolejności kojarzą się z wyrazem „psychologia”. W pewnym sensie opierają się na niej również socjologia, pedagogika, szeroko pojęty marketing... i wiele, wiele innych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.