Wiedza
butelki alkoholi
Bloger: Holly Lay
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań - przeczytaj ten artykuł

Problem uzależnienia od alkoholu tyczy się ludzi w naprawdę różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie aktualnie jeszcze pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający głównie mężczyzn. Okazuje się jednak coraz więcej pań również zmaga się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście dzisiaj na wysokim poziomie kształtuje się wiedza dotycząca tego, jak dochodzi do powstania uzależnienia oraz jakie metody leczenia dają szansę na powrót do normalności.
kadra na szkoleniu
Bloger: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Coaching uczy nas odpowiedniego podejścia do problemów

Szkolenia dla kadry zarządzającej muszą odbywać się systematycznie. To jak działa poszczególny podwładny, nierzadko jest odzwierciedleniem tego, na ile właściwie czuje się w danej firmie, czy czuje się zauważany oraz właściwie motywowany.
Dyskusja
Bloger: jeanbaptisteparis
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Osobiste spotkanie z pracodawcą, nazywane dzisiaj autoprezentacją lub interview to dla ciebie sposobność, byś mógł zaprezentować się przypuszczalnemu szefowi z jak najlepszej strony jako przyszły pracownik. Te kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt - o ile wydasz się swojemu chlebodawcy szczególnie ciekawy - minut może bądź wywołać całkowitą zmianę w twoim życiu zawodowym, albo będzie wyłącznie dodatkowym doświadczeniem na niełatwej drodze w poszukiwaniu zatrudnienia. Co zatem powinieneś zrobić, żeby dobrze wypaść w rozmowie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.