Wiedza
butelki alkoholi
Bloger: Holly Lay
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań - przeczytaj ten artykuł

Problem uzależnienia od alkoholu tyczy się osób w naprawdę różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie aktualnie jeszcze pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający przede wszystkim panów. Okazuje się jednak coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także boryka się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście na chwilę obecną na wysokim poziomie kształtuje się wiedza dotycząca tego, jak dochodzi do powstania uzależnienia oraz jak je leczyć.
kadra na szkoleniu
Bloger: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Coaching uczy nas odpowiedniego podejścia do problemów

Szkolenia dla kadry zarządzającej muszą odbywać się systematycznie. To jak działa poszczególny podwładny, nierzadko jest odzwierciedleniem tego, na ile właściwie czuje się w danej firmie, czy czuje się zauważany oraz właściwie motywowany.
Dyskusja
Bloger: jeanbaptisteparis
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Osobiste spotkanie z pracodawcą, nazywane dzisiaj autoprezentacją lub interview to dla ciebie sposobność, byś mógł zaprezentować się przypuszczalnemu szefowi z jak najlepszej strony jako przyszły pracownik. Te kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt - o ile wydasz się swojemu chlebodawcy szczególnie ciekawy - minut może bądź wywołać całkowitą zmianę w twoim życiu zawodowym, albo będzie wyłącznie dodatkowym doświadczeniem na niełatwej drodze w poszukiwaniu zatrudnienia. Co zatem powinieneś zrobić, żeby dobrze wypaść w rozmowie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.