Wiedza
kadra na szkoleniu
Bloger: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Coaching uczy nas odpowiedniego podejścia do problemów

Szkolenia dla kadry zarządzającej mają dziać się systematycznie. To jak pracuje szeregowy podwładny, nierzadko jest odzwierciedleniem tego, na ile odpowiednio czuje się w danej firmie, czy czuje się doceniany oraz dobrze zmotywowany.
szkolenia
Bloger: aditus foundation
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy tego pragniemy czy nie dokształcamy się cały czas. W stopniu nieświadomym i świadomym. Warto z tego korzystać

Najpierw rozrywka, później szkoła, zdajemy się myśleć, kiedy prześledzimy swoją ścieżkę edukacyjną. Chociaż zaczyna się niepozornie, to następnie każdy z nas jest zmuszony pójść do szkoły, a jest to ogromnie stresogenne. Co więcej, po szkole jest nie mniej nerwowo, ponieważ trzeba zmierzyć się z rynkiem pracy.
Wrocław

Za co jest odpowiedzialna osoba pracująca na etacie kierownika serwisu?

Praca na każdym kierowniczym stanowisku jest związana z niezwykle znaczną odpowiedzialnością. Dla przykładu kierownik jakiegoś serwisu, zgodnie z tym co wskazuje nazwa takiego stanowiska, to osoba, która odpowiada za poprawne działanie konkretnego serwisu.


Za co jest odpowiedzialna osoba pracująca na etacie kierownika serwisu?

Dodatkowo jest odpowiedzialny za koordynację oraz nadzorowanie wszystkich przedsięwzięć poległych mu pracowników.
Dyskusja
Bloger: jeanbaptisteparis
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Indywidualne spotkanie z pracodawcą, mienione dziś autoprezentacją albo interview to dla ciebie okazja, byś mógł przedstawić się przypuszczalnemu zwierzchnikowi z jak najlepszej strony jako przyszły pracownik. Owe kilka, a nawet kilkadziesiąt - o ile wydasz się swojemu chlebodawcy wyjątkowo interesujący - minut może albo spowodować kompletną zmianę w twym życiu zawodowym, bądź będzie jedynie dodatkowym doświadczeniem na niełatwej drodze w poszukiwaniu miejsca pracy. Co więc winieneś zrobić, aby jak najlepiej wypaść w rozmowie?
butelki alkoholi
Bloger: Holly Lay
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań - przeczytaj ten artykuł

Problem uzależnienia od alkoholu dotyka ludzi w naprawdę różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie nadal pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający głównie panów. Tymczasem coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także boryka się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście obecnie na wysokim poziomie kształtuje się świadomość tego, jak dochodzi do rozwoju uzależnienia oraz jakie metody leczenia okazują się być skuteczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.