WNM - leczenie

WNM to powszechny problem dotykający panie w wieku okołomenopauzalnym oraz po więcej niż jednym porodzie. Ocenia się, że co piąta kobieta boryka się z tymże krępującym schorzeniem. W obu wypadkach jest to konsekwencja naciągnięcia pochwy oraz nadwątlenia mięśni dna miednicy, skutkiem czego zmienia się kąt nachylenia cewki . Wysiłkowe nietrzymanie moczu postępuje wraz z wiekiem, a kurowane we wczesnej fazie daje szanse na kompletne wyleczenie przy użyciu nieinwazyjnych technik. Wysiłkowe nietrzymanie moczu przejawia się odruchowym popuszczaniem moczu nawet podczas niedużego wysiłku takiego jak: kichanie lub w trakcie schylania się.
laser
Na podstawie: foter.com
Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu za pomocą lasera polega na odbudowaniu struktury tkanek łącznych zapewniając wzmocnienie powięzi wewnątrzmiedniczej oraz przywracając należyty kąt nachylenia cewki moczowej i normalną funkcjonalność.

To unikalne www (http://ortodoncjacyfrowa.com.pl/leczenie-dzieci/) zapewne będzie dla Ciebie ciekawe, gdyż znajdziesz tam wiadomości pokrewne do tych, które czytasz tutaj.

Laserowe leczenie WNM jest nieinwazyjne i nie wymaga hospitalizacji. Do aktywności seksualnej można wrócić po mniej więcej tygodniu.

Kuracja polega na obkurczeniu pochwy i obszaru ujścia cewki . W zależności od poziomu nasilenia symptomów poleca się wykonanie od 1 do 2 zabiegów z jedno miesięcznym odstępem pomiędzy nimi.

Namawiamy - naciśnij tutaj urolog ostrołęka i przeloguj się na następną naszą stronę. Tam oczekują na Ciebie nowe oraz interesujące artykuły.

Rezultat zabiegu dostrzegalny jest po upływie jednego miesiąca od dnia jego zrealizowania. Dzięki naświetlaniom ścian pochwy promieniami lasera i zapoczątkowaniu ich regeneracji, przywrócone zostaje naturalne ph pochwy, zwiększa się jej napięcie i stan nawilżenia, co wpływa na polepszenie jakości życia codziennego.


Kolejne artykuły

Ozdoba będąca na ciele na zawsze

Tatuaż
Bloger: Anderson Cassoli
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli myślimy o zrobieniu sobie tatuażu, to trzeba posiadać pewność, że faktycznie chcemy go posiadać. Wiadomo, że w obecnych czasach możemy dokonać laserowego usunięcia tatuażu, jednak to nie ma sensu. Tak, więc tatuaże robi się na całe życie, nie zapominajmy o tym.


Nietrzymanie moczu leczenie laserem to zabieg absolutnie bezbolesny a na dzień dzisiejszy jest najmniej inwazyjną metodą leczenia - W wypadku pań w zaawansowanej fazie wysiłkowego nietrzymania moczu lekarze proponują zabiegi chirurgiczne, wykonywane w ramach chirurgii dnia jednego, dające natychmiastowy rezultat oraz dużą skuteczność. O możnościach zastosowania danej metody pacjentka jest informowana w trakcie wizyty konsultacyjnej, po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego i badania ginekologicznego. Zabiegi laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu powinny być wykonywane tylko przez ginekologa, co gwarantuje skuteczność leczenia.

Jakim sposobem odszukać ośrodek proponujący tego rodzaju zabiegi w swym mieście? Sugeruję napisać w przeglądarkę internetową zdanie: klinika ginekologiczna Wrocław - Klinika Ginekologiczna Gyncentrum.
19-09-11 07:28:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.