Problem
psychoterapia
Bloger: SunnyView Dental
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z Twoim wzrokiem dzieje się coś niedobrego

Od jakiegoś czasu masz wrażenie, że bardzo pogorszyła się ostrość Twojego widzenia. Okulista zasugerował dobór innych soczewek, lecz to także nie przyniosło zamierzonego efektu.
endokrynolog
Bloger: Julia P
Na podstawie: http://www.flickr.com

W życiu każdego z nas może przytrafić się tak trudne przeżycie, że potrzebna będzie pomoc najlepszego specjalisty

Jeśli jakaś trudna sytuacja nie daje nam funkcjonować i zbyt bardzo obciąża nas emocjonalnie, to nie możemy zostać z tym osamotnieni. Nie wolno się wstydzić.
Widok na góry
Bloger: Viaggio Routard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co na trawienie?

Z pewnością wiele osób, jakie nigdy nie cierpiały się na problemy wiążące się z trzustką nie potrafiłoby nawet poprawnie zlokalizować tego organu. To nic nadzwyczajnego, ponieważ zazwyczaj dostrzegamy rzeczy, dopiero wtedy, gdy odmawiają one posłuszeństwa.


Co na trawienie?

Kłopoty związane z trawieniem to wbrew pozorom niezwykle rozbudowana grupa różnorodnych przyczyn i objawów.
posiłek
Bloger: Ville Oksanen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy konieczny nam protetyk Wołomin ma odpowiedniego?

O zęby trzeba dobrze zadbać, ponieważ tylko wtenczas będziemy mieli świadomość, że będziemy mogli się z nich przez długi czas cieszyć.
zdrowie - landszaft
Bloger: Adam Mirowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dziewczyno - nie daj się pokonać chorobie i badaj się stale u ginekologa!

Wizyty u lekarz to z pewnością nic fajnego - oczywiście pomijam osoby., które prawdopodobnie są hipochondrykami lub mają inne tego typu zaburzenia, jednakże w większości przypadków raczej nikt nie lubi chodzić do lekarza. Z jednej strony najczęściej unikamy tego jak ognia, z drugiej jednak musimy zdawać sobie sprawę z tego, że na pewno lepiej jest zapobiegać niż leczyć - chyba każdy z nas zna to powiedzenie, jednakże ze stosowaniem go w praktyce niestety zwykle bywa już nieco gorzej. Tymczasem regularne badania niejednokrotnie pozwalają na wczesne wykrycie różnego rodzaju schorzeń i wcześniejsze zaczęcie leczenia - a nie da się przecież zaprzeczyć, że w takich przypadkach o wiele łatwiej jest o wygranie z chorobą.
Lekarka badająca dziecko
Na podstawie: flickr.com

Doświadczony logopeda pomoże zniwelować nawet najtrudniejsze wady mowy

Jak perfekcyjnie wiadomo na obecną chwilę ludzie muszą być jeszcze lepsi, by móc prawidłowo działać w życiu. Niestety w licznych przypadkach zdarzają się przeróżnego typu uszkodzenia, które mogą spowodować, że będzie się wiele gorzej funkcjonowało w takich kwestiach, jak choćby w kontaktach interpersonalnych oraz pozyskiwaniu roboty.
małżeństwo
Bloger: Garry Knight
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na dobre i na złe – jak rozwiązać małżeńskie spory

Ślub to wyczekiwany moment w życiu praktycznie każdej osoby. Zapatrzeni w siebie nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że zakochanie to nie wszystko – prawdziwa miłość rozwija się i kwitnie każdego dnia. Wszystko jest pięknie, gdy wpatrzeni w siebie przechodzimy przez życie z uśmiechem na twarzy. Kłopoty zaczynają pojawiać się wówczas, gdy nie umiemy przeciwdziałać pojawiającym się … problemom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.