Choroba
Pobieranie krwi
Bloger: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Medycyna pracy we Wrocławiu

Służba zdrowia we Wrocławiu stoi na wysokim poziomie. Jest dużo placówek związanych kontraktami z NFZ, działa też wiele prywatnych przychodni. Jednak, identycznie jak wszędzie, w ramach NFZ na wizyty trzeba czekać, czasami bardzo długo. Jeżeli chcemy coś załatwić z dnia na dzień, bezpieczniej jest polegać na prywatnych ośrodkach.
ręka trzymająca myszkę komputerową
Na podstawie: www.morguefile.com

Spędzasz mnóstwo czasu przed komputerem? Zobacz jak długie godziny spędzone przed monitorem wpływają na Twe zdrowie.

Jeśli Twa praca polega na spędzaniu wielu godzin przed komputerem, grożą Ci rozmaite choroby. Poznaj jedną z nich.
test Asperger
Bloger: Monsieur Gordon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak najlepiej obchodzić się z dziećmi niepełnosprawnymi umysłowo

Różnego rodzaju choroby i niepełnosprawności obecnie powoli Zaczynają być szeroko omawiane. Tak jest również w przypadku chorób umysłowych. O takich chorobach bowiem w dawniejszych czasach mówiło się bardzo mało lub w ogóle. Aktualnie przywiązuje się wagę do tego, by móc niepełnosprawnym osobom udzielić pomocy i w jak największym stopniu ułatwić życie. Powstają nawet wyspecjalizowane instytucje i fundacje, których celem jest wspierać osoby niepełnosprawne i ich rodziny.

Czy odszukamy kogoś wpisując dobry homeopata Warszawa w Google?

Czy mamy świadomość, kto może nam pomóc?

Czy odszukamy kogoś wpisując dobry homeopata Warszawa w Google?

Jeżeli rozpoczynamy chorować, to szukamy pomocy od właściwych osób, które odpowiednio znają się na swoim fachu oraz będą potrafiły powiedzieć nam co musimy robić, by powrócić do pełnego zdrowia. Co ważne to fakt, że tego rodzaju osoby radują się wielkim zaufaniem i my również powinniśmy im zaufać gdy chcemy powrócić do pełni zdrowia.

W jaki sposób leczyć depresję?

często nadal jest tematem tabu. Osoby, które na nią cierpią, same przed własnym odbiciem wstydzą się przyznać do tego problemu, tym bardziej przed rodziną i znajomymi. Dlatego tak mnóstwo przypadków tej choroby nie jest leczonych i stan chorego pogarsza się. Wielu z nas nie wie także, jak pomóc ludziom dotkniętym depresją, w jakich miejscach takiej pomocy szukać i jak powinno się zareagować, kiedy się z nią stykają.
psycholog

Każdy z nas ma różne problemy, wiele z nich jest związanych z naszą psychiką. Najlepiej korzystać z usług psychologa

W dzisiejszym świecie wciąż jesteśmy zabiegani, dni pędzą niczym szalone, tak, że nierzadko czujemy, iż nie możemy za wszystkim nadążyć, wszystkiego ogarnąć. Do tego trzeba doliczyć stres i zwykłe przemęczenie, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie zarazem fizyczne, jak i psychiczne. Ile razy nie zamierzaliśmy rzucić wszystkiego i uciec? Ile razy czuliśmy wewnętrzną blokadę do robienia jakichkolwiek rzeczy? Ile razy najzwyczajniej w świecie pragnęliśmy zniknąć?
aparat tlenowy
Bloger: South Yorkshire Fire & Rescue
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep medyczny – doskonałe miejsce żeby nabyć wszystkie potrzebne sprzęty i artykuły do ratowania życia

W aktualnych czasach wyraźnie bardziej poszerzyła się świadomość ludzi obejmująca niesienia pomocy przy różnorakich wypadkach. Postęp przekaz przez nagłaśnianie różnorakich akcji społecznych doprowadził do tego, że obywatele coraz mniej obojętnie przechodzą obok człowieka, który wymaga pomocy. Dlatego też jednostki coraz częściej zdają sobie sprawę jak dużą rolę w ich życiu odgrywa właściwy ekwipunek medyczny ratujący życie.
krew
Bloger: Oliver Symens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli zamierzasz zatroszczyć się o swoje zdrowie, regularnie rób badania krwi

Specjaliści są zgodni, że profilaktyka daje ogromną szansę uniknięcia wielu trudnych do wyleczenia schorzeń. Do działań zapobiegawczych zalicza się z pewnością odpowiednie odżywianie, ruch i optymalną porcję snu. Bardzo ważne jest też, aby co jakiś czas robić badania krwi i analizować uzyskane wyniki.
lekko rozmiękczony młodzieniec na łonie przyrody
Bloger: flickr.com
Na podstawie: flickr.com

Kiedy pierwsza szklanka piwa może wydawać się niegroźna...

„Piekło na człowieka w jego sercu czeka” - tak można by określić, za Janem Sztaudyngerem ludzkie zachowanie i jego skutki, z którymi, w głównej części on sam będzie zmuszony się zmierzyć wkraczając na drogę uzależnień. W prosty sposób można na nią trafić. Trudniej z niej zejść.
psycholog
Na podstawie: flickr.com

Pomoc psychologa – dowiedz się, kiedy potrzebna jest twojemu dziecku

Gdy mamy dziecko, całkiem zmienia się nasze myślenie. Na pierwszym miejscu stoi nasza pociecha, więc robimy wszystko, co będzie dla niej odpowiednie. Z tego względu, gdy tylko dostrzegamy, iż coś się z nią dzieje, pragniemy jej pomóc.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.