Medycyna estetyczna
peeling
Bloger: Scanmed Multimedis
Na podstawie: Scanmed Multimedis

Ostempluj swoje zmarszczki

Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!
lekarz
Bloger: http://pixabay.com
Na podstawie: http://pixabay.com

Idealne usuwanie zmarszczek Wrocław może nam zaproponować

Co może nam zaoferować obecna chirurgia?
Nie ma znaczenia, co pragniemy w sobie zmienić. Zawsze musimy spróbować się dowiadywać, co teraz będzie proponowane w chirurgi, tak żeby posiadać świadomość, że działania na które się zdecydujemy będą odpowiednie dla nas, bezpieczne oraz co najważniejsze jak najmniej bolesne. Takie wiadomości mają szansę nas jeszcze mocniej przekonać do tego, byśmy zdecydowali się na oddanie się takiemu zabiegowi.

Godne powitanie nowego roku

Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.
wellderm - logo
Bloger: Wellderm
Na podstawie: Wellderm

Goodbye … owłosienie!

Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM - IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.
brzuch
Bloger: Poprostuzdrowo.pl
Na podstawie: Poprostuzdrowo.pl

Medycyna estetyczna w służbie każdej przedstawicielki płci pięknej, czyli obecnie każda z nas może zachwycać urodą

Medycyna estetyczna to dział nauki, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Nie brakuje pań, które z zacięciem poddają się dodatkowym zabiegom. Dzięki nim są w stanie czuć się idealnie. Medycyna estetyczna urzeczywistnia pozbycie się rozmaitych defektów urody, do których zaliczamy oczywiście nadmierna tkanka tłuszczowa czy wszędobylska pomarańczowa skórka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.