Student
Restauracja
Bloger: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com

Familijne wyjazdy to czas świetnej zabawy i kolekcjonowania pięknych wspomnień

Dla wielu ludzi pomimo zmian dzisiejszego świata rodzina wciąż pozostaje najistotniejszym elementem ich życia. W szczególności jest tak w przypadku osób, które jeszcze nie powiązały się na zawsze z innym człowiekiem. Lubią oni czas spędzony z najbliższymi mimo, że są już dorośli. W znaczącej mierze dotyczy to studentów, którzy wyjechali z domu i rzadziej widują się z krewnymi. Wówczas wszystkie rodzinne wyprawy nabierają innego znaczenia i ten czas zapada w ich pamięci.
terapia
Bloger: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zawód z przyszłością – psycholog. Gdzie szukać etatu ?

Stosunkowo często można usłyszeć o tym, iż magistranci studiów humanistycznych nie znajdą zatrudnienia w instytucjach, w których chcieliby pracować lub w miejscach, które zgodne są z profilem wykształcenia. Mimo wszystko zarówno psychologowie, jak i absolwenci socjologii, kulturoznawstwa czy historii sztuki, odnajdują się w jakiś sposób na rynku pracy.
Praca przy komputerze
Bloger: nic519
Na podstawie: http://www.flickr.com

Propozycje pracy dla młodszych osób, studiujących w dużych aglomeracjach miejskich.

Wszystkie propozycje zatrudnienia dla młodszych osób, studiujących w dużych miastach można wyszukać tak samo w gazetach miejskich, jak i w sieci. Bardzo często również w centrach handlowych lub na tablicach z ogłoszeniami. W głównej mierze dotyczy to takich miast, w jakich będzie okazja studiować, ponieważ tam można wyszukać sporo propozycji z takiego zakresu. Studenci, zarówno uczący się dziennie, jak i zaoczni szukają innych opcji zatrudnienia dzięki jakim będą w stanie potem się utrzymać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.