Tabletki
depresja
Bloger: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Okres jesienny oznacza gorszy humor. Czy to już stan depresyjny? Czy mamy się czego obawiać? Jak to pokonać?

Niczym nadzwyczajnym jest aktualnie jesienna chandra, czy depresja, choć o depresji częściej się mówi aktualnie niż dawniej. Być może dlatego, że jest wyrażeniem, jakie niedawno właściwie stało się rozpoznawalne.
Jak polubić gotowanie?
Bloger: ZM Pekpol
Na podstawie: ZM Pekpol

Jak dopasować odpowiedni lek przeciwbólowy np. głowy?

Kiedy boli nas przykładowo ząb czy noga, przeważnie od razu łykamy pierwszą z brzegu tabletkę na uśmierzenie bólu. Zazwyczaj także nie sprawdzamy, jakiego rodzaju dokładnie zażywamy tabletki i jaki posiadają one skład.
Mowa
Bloger: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Nietypowe przypadłości zdrowotne

Lunatykowanie jest zjawiskiem, które wciąż budzi pewne dyskusje. Dla wielu jest to tylko niewinna przypadłość, dla innych z kolei ogromny problem ze zdrowiem. Jest to dolegliwość, która może dotknąć zarówno osoby dorosłe jak również i dzieci.
olimp l carnitine
Bloger: Paleontour
Na podstawie: http://www.flickr.com

Które odżywki dla sportowców sklep ma sposobność nam zaoferować?

Czasami może się okazać, że same treningi nie starczą oraz będziemy musieli wspierać się specjalnymi suplementami diety, które dopomogą nam zyskać upragnioną figurę. Powinno się wtedy powiedzieć, po co powinno się sięgnąć, tak by własne wymagania jak najszybciej zostały zaspokojone.


Które odżywki dla sportowców sklep ma sposobność nam zaoferować?

Jakiego rodzaju odżywki dla sportowców sklep może nam zaoferować?


Które odżywki dla sportowców sklep ma sposobność nam zaoferować?

Trzeba zaznaczyć, że do wyboru będziemy posiadali różne suplementy diety, które będą działały na różnorakie części ciała.
tabletki
Bloger: Treasure
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie suplementy diety warto się wyekwipować

Otyłość i nadwaga nigdy nie były jak też nie będą sojusznikami długiego, zdrowego życia. Każdy ponadplanowy kilogram, to większe ryzyko chorób serca i nadciśnienia.
lekarstwa
Bloger: Evan Blaser
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lekarstwa i suplementy dostępne w Internecie po okazyjnych cenach

W tych czasach każdy chciałby fajnie wyglądać. Kobiety kupują karnet na fitness, zdrowo jedzą, tak samo mężczyźni. Mężczyźni sięgają po różnego typu odżywki i panie również, choć bardzo często kobiety wolą różnego rodzaju suplementy. Czemu? Bo wiedzą w jaki sposób je stosować i posiadają już pewne doświadczenie z tego typu produktami. Dodatkowo obecnie suplementy diety dla kobiet można zamówić online. Przez, co nie musimy wynurzać się z domu i stać przy półkach z suplementami by czytać ich skład.
leki
Bloger: Marc Majcher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co należy rozumieć przez suplementy i kiedy powinniśmy je stosować, ażeby odczuć pozytywną zmianę? Czemu warto je stosować?

Trudno utrzymać dietę, jaka będzie jak najbardziej wartościowa, w jakiej będą wszelkie składniki odżywcze. Całe szczęście istnieje suplementacja diety, to sprawia, że nasz organizm może pracować bez zarzutu.
ginekologia

Witamina B 12 dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu

Każdy ustrój do dobrego funkcjonowania potrzebuje witamin i minerałów. Najodpowiedniej przyjmować je w zbilansowanej diecie, ponieważ zarówno nadwyżka jak i deficyt jest w stanie być groźny dla funkcjonowania organizmu.
Bloger: SlimGREEN

Nie musimy sami walczyć o smukłą sylwetkę

Śnimy o pięknej sylwetce, lecz ciągle nie jest ona tak doskonała, cały czas nie mamy możliwości uzyskać tak świetnego rezultatu jakbyśmy pragnęły? Bez wątpienia trzeba pójść do apteki i zapytać farmaceutę, czy może nam zalecić jakiś suplement, który wspomoże nasze odchudzanie, ale który jednocześnie nie będzie posiadał złego wpływu na działanie całego naszego organizmu.
tabletki
Bloger: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Krótka historia leków, niebezpieczeństwa, jakie zaczęły występować na świecie w wyniku ich nadużywania

Ludzie od wieków stosują rozmaite substancje do leczenia różnych chorób. Napary, wyciągi roślinne oraz maści od bardzo dawna stosowane były przez najróżniejszych lekarzy, a sporo z nich miało bardzo dużą skuteczność ze względu na obecność aktywnych substancji pomagających przy wielu chorobach i dolegliwościach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.