Zabieg
Szpital Nouvel Hopital d’Estaing
Bloger: Reynaers Polska
Na podstawie: Reynaers Polska

Operowanie kobiecych genitaliów jest bezpieczne

Plastyka pochwy jest wyjątkowo popularna, też w naszym kraju. Takie operacje mają niemało mocnych stron, a więc i sporo zwolenniczek. Mnóstwo kobiet stawia na takie rozwiązania przez wzgląd na to, że chce czerpać ze zbliżenia znacznie więcej przyjemności niż dotychczas. Waginoplastyka jest jedną z propozycji, co rekomendują sami specjaliści. Podczas porodu ma miejsce w wielu przypadkach rutynowe nacinanie krocza.
wazektomia

Sposoby antykoncepcji dla mężczyzn

Metody antykoncepcji dla panów osiągalne obecnie w Polsce to prezerwatywy a także zabieg zwany wazektomią, jakie zaliczane są do mechanicznych jak też chirurgicznych metod zapobiegania brzemienności.


Sposoby antykoncepcji dla mężczyzn

Jednakże prawdopodobnie już niebawem panowie będą mogli wykorzystywać hormonalne metody antykoncepcji pod postacią tabletek oraz zastrzyków.
Zioła na parapecie
Bloger: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy niezbędna będzie endermologia Śląsk ma szansę nam ją zaproponować

Mamy możliwość skorzystać z różnych technologii, które dopomogą nam zyskać wymarzony wygląd. Wszystko jest tu bezpieczne, starczy tylko, że będziemy mieli świadomość do kogo pójść po pomoc przy konkretnym kłopocie.


Kiedy niezbędna będzie endermologia Śląsk ma szansę nam ją zaproponować

Wspaniale na ciało może wpłynąć endermologia Śląsk proponuje jej zastosowanie


Kiedy niezbędna będzie endermologia Śląsk ma szansę nam ją zaproponować

Gdy mimo używanych diet oraz ćwiczeń, własne ciało nadal nie przedstawia się tak, jakbyśmy tego chcieli, to z bez wątpienia powinno się zastanowić, czy użyta nie powinna okazać się być tu endermologia Śląsk ma ją w ofercie, więc należy się z nią zapoznać.
zabieg
Bloger: 123rf
Na podstawie: 123rf

Zabieg mezoterapii - czy naprawdę działa, jak przebiega i jakie problemy zwalcza?

Obecnie bardzo duża wagę przykładamy do nienagannego wyglądu. Wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie, w związku z tym coraz częściej jesteśmy zdecydowani na zabiegi, które są w stanie poprawić stan naszego ciała. Poprawa urody kojarzy się z ingerencją chirurgiczną, co nie wydaje się bardzo przyjemne. Na szczęście funkcjonują mniej inwazyjne zabiegi. Jednym z nich jest zdecydowanie mezoterapia. W jaki sposób przebiega i z jakimi kłopotami pozwala sobie radzić?
zęby
Bloger: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

W jaki sposób dbać o zęby? – poznajporadnik

Zapobieganie próchnicy oraz innym chorobom zębów polega za każdym razem na tym samym – najważniejszą rolę odgrywa tu powszednia higiena jamy ustnej jak też uzębienia. Ważne jest też obniżenie spożycia wyrobów zawierających cukier, albowiem jest on głównym pokarmem bakterii próchnicotwórczych. Powszednim oraz znanym od dawna zabiegiem jest szczotkowanie uzębienia szczoteczką oraz pastą przez ok. trzy minuty – co najmniej dwa razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku. Można używać szczoteczki elektrycznej czy manualnej, wybór należy do nas. Poniektóre szczoteczki mają specjalną nawierzchnię czyszczącą określoną dla języka. Mycie uzębienia nie ogranicza się jednakże jedynie do szczotkowania. Ażeby skutecznie zadbać o zęby, powinniśmy też za każdym razem dopełniać oczyszczenia powierzchni międzyzębowych za pomocą nitek dentystycznych, które zazwyczaj zawierają fluor. W celu zwiększenia ochrony jamy ustnej, dobrze jest również płukać ją specjalnymi płynami.
Koń, jazda konna
Bloger: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Zamawianie kosmetyków w sieci – na co należy zwracać uwagę?

Koszty kosmetyków w stacjonarnych sklepach wyróżniają się zazwyczaj dość wysokimi stawkami. Właśnie z tego powodu dużo osób wybiera poszukiwanie tańszych alternatyw, najczęściej online.
pacjent
Bloger: COM SALUD Agencia de comunicación
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wszystko, co musi wiedzieć pacjent, który poddaje się zabiegowi usuwania katarakty.

To, co musi wiedzieć chory, który poddaje się operacji usunięcia zaćmy umieszczone jest w powyższym artykule. Z tego powodu, kiedy ktoś bezpośrednio szykuje się do takiego zabiegu to powinien wiedzieć, że rozsądnie będzie, gdy zapozna się z jego treścią. Oczywiście, na pewno o wszystkim zostanie także poinformowany przez swojego lekarza prowadzącego, aczkolwiek artykuł taki jak ten dedykowany jest nie tylko dla pacjentów, ale dla ich najbliższych. Kiedy już albowiem będzie powzięta decyzja o skierowaniu chorego do operacji to uczestniczy w tym tak naprawdę cała rodzina. W pierwszej kolejności więc, jeszcze na długo przed terminem operacji pacjent powinien o siebie zadbać. Nie może zapominać o tak standardowych kwestiach jak utrzymanie higieny wzroku, czy kontrola ciśnienia. Musi zrobić takie badania, jakie konieczne będą przed operacją, aby jak najlepiej mógł zostać przeprowadzony wywiad lekarski. Jeśli to zostanie przypilnowane to pozostanie skierować się do szpitala na wykonanie zabiegu.
Laboratorium medyczne
Bloger: CIAT
Na podstawie: http://www.flickr.com

Opis podstawowych metod na rozwiązanie problemu niepłodności, jak przebiega procedura in vitro.

Spora ilość par bezskutecznie się stara o poczęcie dziecka, niekiedy będzie to dla nich niezwykle trudne przeżycie. Na początku penwnie będą różnego rodzaju badania, które mają za zadanie wykluczenie różnych przyczyn, później miłość z kalendarzem w ręce, aż wreszcie może się pojawić smutek, oskarżenia i pretensje czy nawet rozwody.
słoiczek soli do kąpieli
Bloger: Tyrone Adams
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie kosmetyki warto aplikować podczas kąpieli?

Spora część z nas dobrze wie, że zdrowie jest dla nas olbrzymią wartością. Z naszej strony w wielu przypadkach czynimy wszelakie wysiłki, aby zatrzymać go w odpowiednim stanie. Posiadanie sprawnego organizmu, który nie jest prześladowany rozmaitymi przypadłościami jest dla nas ogromnym marzeniem. Niemniej natomiast aby osiągnąć taki stan koniecznie musimy aplikować rozmaite narzędzia.
zabieg kosmetyczki
Bloger: Zenspa1
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie zabiegi przeprowadzić w salonie kosmetycznym po czterdziestce?

Nie każde zabiegi upiększające możemy przeprowadzić w domu. Troszczące się o urodę panie po pięćdziesiątce częstokroć udają się do gabinetów kosmetycznych nie jedynie po profesjonalną radę, lecz poddają się tam także zabiegom pomagającym zachować urodę. Panie mogą się poddać zabiegom (przykładowo): Zamykania poszerzonych naczynek krwionośnych – zabieg ten kosmetyczki wykonują za pomocą elektrolizy efektywnie likwidującej siateczkę rozszerzonych naczynek krwionośnych.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.