Zabiegi
fizjoterapia
Bloger: Shama Kern
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie sposoby rehabilitacji dobrze obecnie wybierać we Wrocławiu

Ciężko dziś żyć nie zadbawszy mocno o swoje zdrowie. Niestety, wypadki czasem zdarzają się każdemu, utrudniając ludziom zwyczajne funkcjonowanie. Odpowiednia rehabilitacja pourazowa okazuje się wtedy bardzo ważna. Mocno skraca czas powrotu do zwyczajnych działań, jak także może zapobiegać nawrotom niektórych dolegliwości.
oczy
Bloger: Kyle May

Bezpieczny sposób trwałego pozbycia się ułomności wzroku

Wzrok to niezwykle ważny i wrażliwy organ. Zabiegi laserowej korekty wzroku są aktualnie najbezpieczniejszym rozwiązaniem stałego pozbycia się defektów takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm.
Złota medycyna estetyczna
Bloger: Bird&Co
Na podstawie: Bird&Co

Pierwszy zabieg dermatologii estetycznej

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające często wywołują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich jest nieprawdą, który należy obalić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w zabiegach medycyny estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z bogatej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Dlatego Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.
peeling
Bloger: Scanmed Multimedis
Na podstawie: Scanmed Multimedis

Ostempluj swoje zmarszczki

Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!
hotelowy basen
Bloger: amateur photography by michel
Na podstawie: http://www.flickr.com

Idealnie uposażone spa dzięki jakim da się wpłynąć na kondycję zdrowotną oraz na psychikę.

Nie brak entuzjastów doskonale uposażonych gabinetów odnowy biologicznej dzięki którym można wpływać pozytywnie na kondycję zdrowotną oraz na samopoczucie. Dlatego także w naszym kraju wyłania się coraz więcej takich gabinetów.
leki
Bloger: CucombreLibre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Internista Kamienna Góra prezentuje najwspanialszego

Zazwyczaj chcemy być zdrowi, leczyć się jeżeli pojawia się taka potrzeba, ale równocześnie wydawać na to jak najmniej funduszy.
skóra
Bloger: Jack Hastings
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakim terminie powinnaś pójść na rehabilitację, jakie zabiegi musisz dobrać i co one mogą uczynić?

W obecnych dniach funkcjonowanie bywa naprawdę nielekkie. Funkcjonujemy w ciągłym zabieganiu, nie posiadamy czasu zastanowić się czy też własny kręgosłup już chce oznajmić: dość.
Masażystka
Bloger: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pożądane rezultaty masaży

Masaż zdrowotny polegający na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i wyśmienitego samopoczucia. Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego. Stosuje się go dla powstrzymania sztywności, napięcia i bólu mięśni, korzystny szczególnie sportowcom.
wellderm - logo
Bloger: Wellderm
Na podstawie: Wellderm

Goodbye … owłosienie!

Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM - IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.
Dietetyczny posiłek
Bloger: with wind
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dieta nie pomaga? To dobra pora spotkać się z profesjonalistą, który pomoże ci zdobyć szczupłą figurę

Model odżywiania preferowany przez współczesnego człowieka, jak również tryb życia, jaki nierzadko nie pozostawia sił na aktywność fizyczną, powoduje, że bardzo szeroka grupa osób cierpi z powodu otyłości. W wielu sytuacjach ludzie samodzielnie podejmują starania zrzucenia nadliczbowych kilogramów, ograniczając jedzenie, decydując się na treningi lub inną aktywność ruchową, jak też sięgając po specyfiki dostępne w aptece bez recepty.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.