Zabiegi
Masażystka
Bloger: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pożądane rezultaty masaży

Masaż zdrowotny polegający na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i wyśmienitego samopoczucia. Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego. Stosuje się go dla powstrzymania sztywności, napięcia i bólu mięśni, korzystny szczególnie sportowcom.
peeling
Bloger: Scanmed Multimedis
Na podstawie: Scanmed Multimedis

Ostempluj swoje zmarszczki

Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!
fizjoterapia
Bloger: Shama Kern
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie sposoby rehabilitacji dobrze obecnie wybierać we Wrocławiu

Trudno teraz żyć nie dbając intensywnie o własne zdrowie. Niestety, wypadki czasem zdarzają się każdemu, utrudniając osobom zwykłe funkcjonowanie. Właściwa rehabilitacja pourazowa okazuje się wtedy ogromnie istotna. Mocno skraca czas powrotu do zwyczajnych działań, jak również może zapobiegać nawrotom niektórych dolegliwości.
skóra
Bloger: Jack Hastings
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakim terminie powinnaś pójść na rehabilitację, jakie zabiegi musisz dobrać i co one mogą uczynić?

W dzisiejszych dniach życie jest naprawdę ciężkie. Funkcjonujemy w ciągłym zabieganiu, nie mamy czasu zastanowić się czy własny kręgosłup już chce powiedzieć: dość.
leki
Bloger: CucombreLibre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Internista Kamienna Góra prezentuje najwspanialszego

Nierzadko pragniemy okazać się być zdrowi, leczyć się jeżeli pojawia się taka konieczność, ale równocześnie przekazywać na to jak najmniej funduszy.
Złota medycyna estetyczna
Bloger: Bird&Co
Na podstawie: Bird&Co

Pierwszy zabieg dermatologii estetycznej

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko wywołują tego typu reakcje. Często jednak większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w zabiegach medycyny estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Dlatego Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm przełamuje opór i mity zachęcając do skorzystania z nowego rodzaju oferty.
oczy
Bloger: Kyle May

Bezpieczny sposób trwałego pozbycia się ułomności wzroku

Wzrok to niezwykle istotny i delikatny organ. Zabiegi laserowej korekty wzroku są aktualnie najbezpieczniejszym trybem stałego pozbycia się ułomności takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm.
wellderm - logo
Bloger: Wellderm
Na podstawie: Wellderm

Goodbye … owłosienie!

Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM - IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.
hotelowy basen
Bloger: amateur photography by michel
Na podstawie: http://www.flickr.com

Idealnie uposażone spa dzięki jakim da się wpłynąć na kondycję zdrowotną oraz na psychikę.

Nie brakuje wielbicieli doskonale wyposażonych salonów spa dzięki jakim można wpłynąć pozytywnie na kondycję zdrowotną i na samopoczucie. Z tego względu również w Polsce wyłania się znacznie więcej takich salonów.
Dietetyczny posiłek
Bloger: with wind
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dieta nie pomaga? To dobra pora spotkać się z profesjonalistą, który pomoże ci zdobyć szczupłą figurę

Model odżywiania preferowany przez współczesnego człowieka, jak również tryb życia, jaki nierzadko nie pozostawia sił na aktywność fizyczną, powoduje, że bardzo szeroka grupa osób cierpi z powodu otyłości. W wielu sytuacjach ludzie samodzielnie podejmują starania zrzucenia nadliczbowych kilogramów, ograniczając jedzenie, decydując się na treningi lub inną aktywność ruchową, jak też sięgając po specyfiki dostępne w aptece bez recepty.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.