PIT
fotos - firma
Bloger: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypełnij PIT korzystając z przydatnych narzędzi, programów oraz zapomnij o pomyłkach w trakcie uzupełniania dokumentacji

Wielu z nas prowadzi bardzo szybki tryb życia i ma mnóstwo spraw na głowie. Kiedy nadchodzi koniec roku podatkowego zaczynamy się zastanawiać w jaki sposób szybko a także bezproblemowo uzupełnić nasze deklaracje podatkowe, aby nie tracić czasu na późniejsze poprawki a także szukanie idealnego sposobu na bezbłędne wypełnienie PIT-a.
jeden procent
Bloger: Ctd 2005

Niezwykle łatwe scedowanie 1% podatku organizacji pożytku publicznego

Przy możliwości rozliczania się z Urzędem Skarbowym, należałoby pomyśleć o darowaniu części podatku. To nieznaczna suma, a może wesprzeć wielu potrzebujących.
podateki Pit 2014
Bloger: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pit za 2014 możemy uzupełnić samodzielnie

Ponieważ rok kalendarzowy dużymi krokami zprzybliża się do końca, najwyższy czas jest już na to, aby zastanowić się nad jego zamknięciem finansowym, tak aby w terminie zanieść potrzebne pisma do urzędu skarbowego. Jeśli chcemy samodzielnie wypełnić pit za 2014 rok, to z pewnością idealnie robimy kiedy zaopatrzymy się w specjalny program do jego wyliczenia.
PRacownik
Bloger: Rob Lawton
Na podstawie: http://www.flickr.com

Roczne zeznanie podatkowe PIT - strach ma wielkie oczy

Jak co roku miliony Polaków muszą rozliczyć się z podatku z Urzędem Skarbowym. I chociaż wypada wykonać to nieprzyjemne zadanie możliwie szybko, to spora ilość z nas zostawia to na ostatni możliwy moment.
praca przy komputerze
Na podstawie: pixabay

O czym powinniśmy obligatoryjnie pamiętać zatrudniając nowego pracownika?

Każda firma, która aktualnie działa na rynku ma za zadanie przez cały czas się rozwijać. To właśnie poszerzenie charakteru jej działalności jest bowiem znakomitą metodą, dzięki której uda się jej pozyskać więcej wpływów na lokalnym rynku. W tej sytuacji zauważyć trzeba, że wyraźnie najlepszą inwestycją firmy jest człowiek.
podatek, rozliczenie podatków
Bloger: Wilson Hui
Na podstawie: http://www.flickr.com

Którym organizacjom masz możliwość ofiarować 1% podatku?

Zbliża się czas rozliczania PIT, co oczywiście wiąże się z tym, że prócz wykazania dochodów, zdołamy oddać 1% swego podatku jakimś organizacjom. Oddanie 1 procenta tak naprawdę nic nas nie kosztuje, niemniej jednak dla kogoś może okazać się to niezwykle dużą pomocą. Istnieje faktycznie mnogość organizacji, jakim zdołamy przekazać nasz 1 procent podatku. Powinno się więc zrobić coś odpowiedniego, szczególnie, iż taka pomoc faktycznie nie wymaga od nas sporo!
Rozliczanie pitu
Bloger: Images Money
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szybki pomysł na rozliczenie się z urzędem skarbowym

Obligatoryjnerozliczanie się ze skarbówką ciągle prowokuje nieuzasadniony lęk wielu Polaków. Nikt nie lubi oczekiwać w długim ogonku i nanosić kolejne poprawki. Jest jednakże szybki patent, żeby tego uniknąć.
ogłoszenie
Bloger: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Już niedługo bardzo dużo mieszkańców naszego kraju zacznie wypełniać druk pit2016

Jak wiadomo żyjemy w tego typu czasach, w których niesamowicie dużo naszych obowiązujących zadań zobowiązana jest obecnymi regułami prawnymi, jakie zostały mianowane przez nasz rząd i odpowiednio powołane do tego jednostki.
konferencja
Bloger: USAFRICOM
Na podstawie: http://www.flickr.com

Specjalna odzież pracownica - konieczny szczegół w licznych fachach

Sprawa ubioru w pracy w wielu miejscach jest bardzo dowolna i nie ma znaczenia, co nosimy. Są jednak zawody, w jakich konieczne jest noszenie precyzyjnie wskazanej odzieży, bowiem oddziałuje to na higienę funkcjonowania.
rozlicz pit online
Bloger: John Fischer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy pamiętasz jak możesz wykonać dobry gest?

Jeśli życzysz sobie pokazać się z dobrej strony przed swoimi bliskimi większą znajomością rachunkowości, należałoby nauczyć się samodzielnego rozliczania corocznej proklamacji skarbowej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.