Przedsiębiorstwo
biznesmen
Bloger: European People's Party
Na podstawie: http://www.flickr.com

Spółkę można wycenić na wiele sposobów. Poznaj najbardziej popularne i niezawodne działania

Masz spółkę i myślisz nad tym jak ją można wycenić? Rzeczywiście są trzy sposoby, żeby to zrobić, poznaj je i zdecyduj, jaki sposób będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni. Wycena wartości spółki (kgdm.pl/uslugi.html) to trzy różnorodne podejścia. Zacznijmy od metody dochodowej.
doradca marketingowy
Bloger: Ministerio Bienes Nacionales
Na podstawie: http://www.flickr.com

Doradztwo w sprawach marketingu przeznaczone dla przedsiębiorstw, a osobisty doradca marketingowy - czyli, co dobrać, aby dobrze się zareklamować i nie tylko

Masz przedsiębiorstwo i niewiarygodnie pragnąłbyś ją dobrze zareklamować? Chciałbyś też korzystając z okazji unieść renomę osobistej firmy? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! W naszym osobistym artykule naruszymy interesujące Cię tematy!
Snaks pallets
Bloger: mz

Jedność - gwarancja zadowolenia

Żyjemy w latach, w których praktycznie wszyscy mają szansę by wprowadzić w życie własną działalność gospodarczą. Kapitalizm dla jednych jest realizacją marzeń, umożliwiających realizację najskrytszych pragnień, dla innych zaś jest to zmora spędzająca sen z powiek. Rzecz jasna punkt widzenia jest zależny od punktu siedzenia, przy czym faktem jest, iż możliwość prowadzenia własnej firmy jest tym, co umożliwi nam czuć się całkowicie wolnym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.