Choroby
Kiedy dusza choruje
Bloger: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Borykasz się z chorobami dróg oddechowych? Dowiedz się czy lepszy dla ciebie będzie inhalator czy nebulizator

Przypadłości układu oddechowego są dzisiaj coraz bardziej powszechne. Wynika to na pewno ze wzrostu zanieczyszczeń, szczególnie w odniesieniu do osób, które mieszkają w centrach miejscowości. Na schorzenia może mieć także palenie tytoniu, nie tylko czynne, lecz też bierne, pomimo pozorów dużo bardziej szkodliwe dla naszych płuc.
badanie tarczycy
Bloger: COM SALUD Agencia de comunicación
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kim jest endokrynolog i jak można szybko odszukać porządnego endokrynologa w Sopocie?

Endokrynolog jest to doktor, jaki zajmuje się przeróżnymi zaburzeniami hormonalnymi i nieprawidłowym działaniem gruczołów. Endokrynologia więc jest sferą medycyny, jaka zajmuje się chorobami oraz zaburzeniami gruczołów. Okazuje się, że dzisiaj niesłychanie wiele osób cierpi na rozliczne zaburzenia hormonalne. Tego typu choroby zdołają mieć różnorodne przyczyny, w zależności od schorzenia polecane jest także poprawne leczenie.
Bielizna nocna
Bloger: Miran
Na podstawie: Akrobatka.pl

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że eliksiry młodości spotkać możemy tylko w baśniach - ale czy jest to cała prawda?

Od jakiegoś czasu wielu specjalistów poszukuje leku, który podwoiłby ludzkie szanse na długą młodość oraz zdrowie. Wydaje się, że powiodło się to chyba dzięki pewnemu teamowi uczonych ze Stanów Zjednoczonych.
zdrowie
Bloger: Good One PR
Na podstawie: Good One PR

W jaki sposób obecnie należy dbać o swoje zdrowie i jaki wpływ na stan organizmu ma zbilansowana dieta?

Dzisiaj naprawdę sporo mówi się o zdrowym trybie życia i trosce o własny organizm, by możliwie jak najdłużej działał on bez jakiegokolwiek zarzutu. Na rynku oferowane są szczegółowe badania, służba zdrowia dysponuje zaawansowanymi rozwiązaniami, a lekarstwa i suplementy diety proponowane są w każdym sklepie. Jak w takim razie troszczyć się o zdrowie, aby faktycznie zagwarantować sobie odpowiednie efekty? Jaki wpływ na organizm człowieka ma żywienie?
kobieta
Bloger: ierdnall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nietrzymanie moczu można skutecznie wyleczyć?

Kobiety są zdania, że nietrzymanie moczu to normalny objaw upływu lat i trzeba się z nauczyć żyć z tą zdecydowanie nieprzyjemną przypadłością. Wstyd i obawa biorą górę nad rozumem. Niestety, nastawienie ostatecznie prowadzi do dramatycznych niekiedy sytuacji: utraty pracy, wyobcowania, a czasem nawet depresji. A przecież nietrzymanie moczu można leczyć. Najważniejszy jest ten pierwszy krok, czyli wizyta u lekarza. Może to być lekarz rodzinny, który po zorientowaniu się w sytuacji, skieruje pacjentkę dalej – do ginekologa lub od razu do urologa.
pani psycholog
Bloger: TownePost Network
Na podstawie: http://www.flickr.com

Coraz to częściej ludzie poszukują odpowiedniego specjalisty w związku z wieloma kłopotami, wobec tego psycholog Wrocław opinie leży w ich dużym zainteresowaniem

W dzisiejszych czasach wyjątkowo obszernie słyszy się o kłopotach czy melancholii. Te ciężkie choroby dotykają ludzi w przeróżnych sytuacjach życiowych, z jakimi sobie nie radzą. Na szczęście kuracja u psychologa staje się, przeciwnie do poprzedniego dziesięciolecia, teraz w porządku odbierana i nie zaświadcza niesłusznie o pacjencie.
miód
Bloger: Didriks
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są najważniejsze zalety naturalnego miodu, jak ocenić, czy jest on prawdziwy.

Natura dostarcza nam bardzo dużo niezwykle cennych rzeczy, i są one dużo pożyteczniejsze od wszystkich substancji i związków wytwarzanych w laboratoriach. Należy do nich na przykład miód, jakiego właściwości lecznicze i zdrowotne znane są od tysięcy lat. Już starożytni Egipcjanie, Grecy i Rzymianie mieli świadomość, że jego systematyczne spożywanie wzmacnia organizm i leczy różne choroby, i taka wiedza przetrwała aż do dzisiaj. Starożytni byli świadomi skuteczności miodu, lecz nie wiedzieli dlaczego jego działanie jest tak pożyteczne.
słaby wzrok
Bloger: Aaron Benitez
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dla wielu osób, jakie w konsekwencji różnych zdarzeń mają kłopoty ze wzrokiem zabieg bywa jedynym wyjściem

Dzisiaj da się zauważyć, że sporo osób cierpi na różnego typu defekty widzenia. Na pewno w sporej mierze determinowane jest to genetycznie, jednakowoż wyjątkowo duży wpływ na to ma też spędzanie czasu przed kompem czy telewizorem. Wszystkie unowocześnienia dzisiejszego świata często nie są pozytywne dla naszego zdrowia o czym rzeczywiście przekonuje się masa osób noszących szkła korekcyjne.
potrafiszschudnac.pl
Bloger: with wind
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie zadania ma w naszych ciałach trzustka, jakie są najczęściej spotykane choroby tego organu.

Trzustka to jeden z mniej widocznych organów, tak naprawdę jeśli nic się z nią nie dzieje, to wiele osób nawet nie wie, gdzie ona będzie. Jednak pomimo tego, że jest niewielka i dobrze schowana, to pełni ogromnie ważną rolę w naszych organizmach.
Bloger: WTL photos

Jak wyleczyć wady wzroku?

Choroby oczu są w teraźniejszych czasach prawdziwą chorobą cywilizacyjną. Wiele ludzi niestety musi zmierzyć się z kłopotami ze wzrokiem, co zazwyczaj oznacza przede wszystkim krótko- i dalekowzroczność, jednak musimy zaznaczyć, że coraz więcej ludzi cierpi również na o wiele poważniejsze schorzenia, które w skrajnych przypadkach mogą prowadzić nawet do częściowej lub zupełnej utraty wzroku.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.