Kobieta
uzależnienie
Bloger: iStock
Na podstawie: iStock

Kim jest Marta Krawczyk oraz co można by znaleźć w takowym miejscu jak jej strona internetowa?

Czy wiesz, że wielowiekowe krajowe przysłowie mówi kobietom, iż trasa do serca pana prowadzi wprost przez jego żołądek? To żadna tajemnica, przecież to znakomity sposób, aby pokazać swojemu wybrankowi, iż w perspektywie dana niewiasta będzie potrafiła zaopiekować się nie tylko nim samym, ale też ich potomkami.
Szpital Nouvel Hopital d’Estaing
Bloger: Reynaers Polska
Na podstawie: Reynaers Polska

Operowanie kobiecych genitaliów jest bezpieczne

Plastyka pochwy jest coraz bardziej popularna, również w naszym kraju. Takie operacje mają niemało mocnych stron, a więc i sporo entuzjastek. Wiele kobiet stawia na tego typu rozwiązania przez wzgląd na to, że chce czerpać z seksu znacznie więcej przyjemności niż do tej pory. Waginoplastyka jest jedną z opcji, co rekomendują sami eksperci. W czasie porodu ma miejsce w wielu przypadkach rutynowe nacięcie krocza.
smukła sylwetka
Bloger: stevetulk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysły na znakomitą dietę zimową dla pań i panów

Odchudzanie na zimę nie należy do najłatwiejszych, o czym miało okazję przekonać się dużo kobiet oraz wielu mężczyzn chcących w tym okresie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Ciężkie, szczególnie restrykcyjne diety zdecydowanie odpadają na zimę, ponieważ usuwanie tłuszczu z organizmu oraz utrata wagi nie może być oparta na nieodpowiednich metodach. Tabela kalorii, którą już dzisiaj znajdziemy na stronach internetowych z poradami dotyczącymi diety oraz zdrowia ogólnie, może się okazać nadzwyczaj użyteczna.
adopcja komórek jajowych
Bloger: DER-MED
Na podstawie: DER-MED

Czemu in vitro to taka popularna forma leczenia niepłodności u par, zalety adopcji komórek jajowych.

Pary, które nie mogą mieć potomstwa niekiedy chwytają się każdego sposobu, aby jednak było to możliwe. Jedną z popularniejszych metod, chociaż w pewnych kręgach uważane za niemoralne, jest zapłodnienie in vitro.
Gabinet kosmetyczny
Bloger: DER-MED
Na podstawie: DER-MED

Dobór gabinetu medycyny estetycznej w którym będzie można zatroszczyć się o swoją urodę.

Sporo kobiet zdecydowanych jest w tym momencie na to, żeby korzystać z usług salonów medycyny estetycznej, tym bardziej, podczas gdy zauważą u siebie początkowe symptomy starzenia się. Oczywiście, ważne będzie to, aby wyglądały one doskonale, jednak dodatkowo też powinny mieć na względzie przede wszystkim to, by pozostawało to bezpieczne dla ich kondycji zdrowotnej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.