Operacja
dieta
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

resekcja rękawowa żołądka

Otyłość jest coraz większym kłopotem ludzi na całym świecie. Jest to schorzenie, które niesie za sobą sporo chorób. Mieszkańcy otyli częściej chorują na cukrzycę, nadciśnienie i serce. Resekcja rękawowa żołądka to stosunkowo nowy gatunek operacji bariatrycznej, która polega na wycięciu większej części żołądka. Po zabiegu żołądek ma układ podobny do tuby, bądź rękawa. Operacja redukuje pojemność żołądka na zawsze i jest procesem nieodwracalnym.
Doktor
Bloger: US Army Africa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przyczyny i sposób leczenia naderwanego więzadła krzyżowego, dość często spotykanej kontuzji.

Uprawianie różnych dyscyplin sportowych nieodłącznie wiąże się z możliwością wystąpienia kontuzji. Pojawiają się one z przy wielu różnych okolicznościach, niekiedy ktoś jest za mało rozciągnięty, niekiedy będzie sfaulowany, a innym razem starczy po prostu źle stanąć. Jednym z najczęściej spotykanych urazów kolan, zwłaszcza u narciarzy lub piłkarzy, jest naderwanie więzadeł krzyżowych.
Zdrowe oczy
Bloger: www.s-lab.pl
Na podstawie: www.s-lab.pl

Miewasz problemy ze wzrokiem i musisz poddać się zabiegowi? Może laserowa korekta okaże się najlepsza dla ciebie?

Zmysł wzroku okazuje się bardzo ważny, ponieważ pomaga człowiekowi poznawać świat oraz odnajdować się wśród innych. Niestety, mają miejsce sytuacje, gdy wzrok ulega pogorszeniu lub najzwyczajniej narządu oka dotykają różnorakie dolegliwości. Warto im zapobiegać oraz leczyć je, aby zagwarantować sobie komfort korzystania ze zmysłu wzroku.
okulista
Bloger: Mossy Carey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dobrze zatroszczyć się obecnie o własne oczy

Wzrok ma się jeden, dlatego warto o niego należycie się troszczyć oraz uważać, aby nie zbagatelizować danych objawów schorzeń oczu. Prędkie tempo życia i ogromna liczba zadań powodują, że konkretne osoby zazwyczaj zanadto błaho traktują jeden z ich najbardziej cennych zmysłów. W dwudziestym pierwszym wieku z powodów wielorakich chorób, urazów oraz zakażeń oczu duża liczba klientów cierpi na kłopoty związane ze wzrokiem. Sporo z nich na szczęście można dziś bez sporych trudności zdiagnozować, chociażby posiłkując się hasłem takim jak: operacje oczu Wrocław.
operacja chirurgiczna
Bloger: Eduardo García Cruz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepsi fachowcy w stolicy

Rzeczywistość wiele osób przytłacza. Kiedy dowiadujemy się, że na pewne badanie musimy czekać parę miesięcy, a na operację kolejnych kilka, zaczynamy się zastanawiać czy uda nam się dotrwać do ustalonych terminów. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zagrożenia życia ciężko liczyć na natychmiastową pomoc. Z tego powodu wiele osób stawia na niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej, a tych jest coraz więcej.
Lekarz z pacjentką
Bloger: COM SALUD Agencia de comunicación
Na podstawie: http://www.flickr.com

Operacje plastyczne - jedno z ciekawszych zastosowań dla współczesnych ludzi

Wygląd jest współcześnie niezwykle ważny i coraz więcej ludzi zwraca na niego nadzwyczaj dużą atencję. Zależy nam, żeby napotkane na mieście osoby zwróciły na nas uwagę, a znajomi pochwalili za ładny wygląd. Nie sposób ukryć, że w najogromniejszym stopniu poświęcają temu czas panie, jakie potrafią poświęcać nieco pór powszednio, by dobrać daną stylizację czy fryzurę.
laryngolog
Bloger: Emily
Na podstawie: http://www.flickr.com

W trosce o kobiece sprawy - co proponuje współczesna medycyna?

Dzisiejsza medycyna oferuje szereg zabiegów, o jakich jeszcze do niedawna nawet nie śniliśmy. Dzięki niej wiele chorób zostało całkowicie wyeliminowanych, a życie osób borykających się z licznymi dolegliwościami stało się proste.
Uśmiechnięta kobieta
Bloger: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kobiece dolegliwości i niezawodny zabieg, który robi się sprawnie i bez specjalnych powikłań

Mówi się, że panie są bardziej skomplikowane od mężczyzn, czy to prawda a może kłamstwo? Wychodzi na to, że jest coś na rzeczy przy tym nawet nie musimy zahaczać za bardzo w zagadnienia psychologiczne, aby to zrozumieć. Wystarczy popatrzeć na budowę kobiecych narządów płciowych oraz problemy z tego wynikające, żeby zauważyć, że coś jest na rzeczy. Przykład? Zabieg histeroskopii.
Progresywne soczewki okularowe Anateo Mio
Bloger: JZO
Na podstawie: JZO

Innowacyjne metody radzenia sobie z wadami cennego wzroku

Niektóre osoby sądzą, że wady wzroku stanowią charakter schorzeń w szczególności rozpowszechniony na chwilę obecną. O pogłębianie wad wzroku szczególnie obwinia się urządzenia, takie jak komputer. Rzeczywiście zbyt długie siedzenie przed komputerem jest w stanie spowodować pogorszenie widzenia. Na dzień dzisiejszy coraz powszechniejsze są także wady widzenia u najmłodszych, co stosunkowo często bierze się z czynników związanych z genetyką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.