Operacja
dieta
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

resekcja rękawowa żołądka

Otyłość jest coraz to większym kłopotem ludności na całym świecie. Jest to schorzenie, które niesie za sobą dużo schorzeń. Ludzie otyli częściej chorują na cukrzycę, nadciśnienie i serce. Resekcja rękawowa żołądka to stosunkowo nowatorski gatunek operacji bariatrycznej, która polega na usunięciu większej części żołądka. Po zabiegu żołądek ma układ podobny do tuby, czy też rękawa. Zabieg zmniejsza objętość żołądka na stałe i jest procesem nieodwracalnym.
okulista
Bloger: Mossy Carey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dobrze zatroszczyć się obecnie o własne oczy

Wzrok ma się jeden, z tej przyczyny trzeba o niego należycie się troszczyć i uważać, żeby nie zbagatelizować określonych objawów chorób oczu. Prędkie tempo życia jak również wielka liczba zadań powodują, że konkretne osoby czasem zbyt powierzchownie traktują jeden z ich najbardziej cennych zmysłów. W dzisiejszych czasach z przyczyn rozmaitych chorób, urazów i zakażeń oczu istotna liczba osób cierpi na problemy związane ze wzrokiem. Większość z nich na szczęście da się aktualnie bez większych problemów rozwiązać, chociażby posiłkując się hasłem tym jak: operacje oczu Wrocław.
Lekarz z pacjentką
Bloger: COM SALUD Agencia de comunicación
Na podstawie: http://www.flickr.com

Operacje plastyczne - jedno z ciekawszych zastosowań dla współczesnych ludzi

Wizerunek jest w dzisiejszych czasach nadzwyczaj relewantny i coraz więcej ludzi zwraca na niego nadzwyczaj dużą atencję. Zależy nam, aby napotkane na mieście osoby zwróciły na nas uwagę, a znajomi pochwalili za ładny wygląd. Nie można ukryć, że w najpełniejszym stopniu poświęcają temu czas kobiety, które potrafią spędzać nieco godzin dziennie, by dobrać odpowiednią stylizację bądź fryzurę.
Doktor
Bloger: US Army Africa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przyczyny i sposób leczenia naderwanego więzadła krzyżowego, dość często spotykanej kontuzji.

Uprawianie sportów nieodłącznie wiąże się z możliwością wystąpienia kontuzji. Mogą się one pojawić z wielu różnych przyczyn, niekiedy ktoś będzie za mało rozgrzany, czasem zostanie sfaulowany, a czasami starczy jedynie źle skoczyć. Jednym z często spotykanych urazów kolan, zwłaszcza u piłkarzy i narciarzy, jest naderwanie więzadła krzyżowego.
operacja chirurgiczna
Bloger: Eduardo García Cruz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepsi fachowcy w stolicy

Dzisiejsza sytuacja jest dla wielu osób przytłaczająca. Kiedy okazuje się, że na pewne badanie musimy poczekać parę miesięcy, a na zabieg kolejnych kilka, zaczynamy się zastanawiać czy uda nam się dotrwać do ustalonych terminów. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zagrożenia życia trudno oczekiwać natychmiastowej pomocy. Dlatego sporo osób stawia na niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej, a tych jest coraz więcej.
Uśmiechnięta kobieta
Bloger: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kobiece dolegliwości i niezawodny zabieg, który robi się sprawnie i bez specjalnych powikłań

Mawia się, iż panie są bardziej skomplikowane od mężczyzn, jest to prawda a może fałsz? Wychodzi na to, że jest coś na rzeczy i nawet nie musimy wchodzić specjalnie w kwestie psychologiczne, aby to zrozumieć. Można choćby popatrzeć na budowę kobiecych narządów rozrodczych oraz problemy z tego wynikające, aby zauważyć, iż coś jest na rzeczy. Dla przykładu. Zabieg histeroskopii.
Zdrowe oczy
Bloger: www.s-lab.pl
Na podstawie: www.s-lab.pl

Miewasz problemy ze wzrokiem i musisz poddać się zabiegowi? Może laserowa korekta okaże się najlepsza dla ciebie?

Zmysł wzroku okazuje się bardzo ważny, gdyż pomaga człowiekowi poznawać świat oraz odnajdować się w otoczeniu. Niestety, zdarzają się sytuacje, gdy wzrok się pogarsza lub po prostu narządu oka dotykają przeróżne choroby. Trzeba im zapobiegać i leczyć je, żeby zagwarantować sobie komfort korzystania ze zmysłu wzroku.
laryngolog
Bloger: Emily
Na podstawie: http://www.flickr.com

W trosce o kobiece sprawy - co proponuje współczesna medycyna?

Współczesna medycyna proponuje szereg zabiegów, o jakich jeszcze do niedawna nawet nie marzyliśmy. Dzięki niej mnóstwo dolegliwości zostało całkowicie wyeliminowanych, a życie ludzi borykających się z licznymi dolegliwościami stało się proste.
Progresywne soczewki okularowe Anateo Mio
Bloger: JZO
Na podstawie: JZO

Innowacyjne metody radzenia sobie z wadami cennego wzroku

Niektóre osoby sądzą, że wady wzroku stanowią charakter schorzeń w szczególności rozpowszechniony na chwilę obecną. O pogłębianie wad wzroku szczególnie obwinia się urządzenia, takie jak komputer. Rzeczywiście zbyt długie siedzenie przed komputerem jest w stanie spowodować pogorszenie widzenia. Na dzień dzisiejszy coraz powszechniejsze są także wady widzenia u najmłodszych, co stosunkowo często bierze się z czynników związanych z genetyką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.