Siłownia
siłownia
Bloger: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dobry plan treningowy to taki, który uwzględni również aktualny stan naszych mięśni

Dobry plan treningowy to taki, który względni nie tylko nasze możliwości fizyczne, ale także mądrze określi naszą dietę. Niekiedy młodzi ludzie, szczególnie bez doświadczenia, nie wiedzą nic o tym, jak poprawnie ćwiczyć, jak układać zestawy ćwicząc konkretne mięśnie, nie mówiąc już o zaplanowanej diecie. Często napotyka się takich amatorów, którzy nie mają pojęcia o tym, co to jest białko, po co i w jakich okolicznościach należy przyjmować cukry, nie wiedzą nic na temat tego, jak technicznie dobrze ćwiczyć na siłowni.
kobieta
Na podstawie: pixabay

Jak rozpocząć swoją przygodę z siłownią czyli kilka ważnych informacji dla początkujących miłośników tej aktywności?

Wielu ludziom zaczynającym chodzenie na siłownię wydaje się, że wszystko będzie tam sprowadzone do machania ciężarkami czy sztangielkami, a muskuły same będą rosnąć z dnia na dzień. Oczywiście jeśli ktoś traktuje takie ćwiczenia bez jakiegoś większego zaangażowania, to może na tym poprzestać. Oczywiście jeżeli nie nabawi się jakiejś nieprzyjemnej kontuzji, co tak naprawdę wcale nie trudne nie będzie.
mężczyzna ćwiczący brzuszki
Bloger: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skuteczne metody wspierania treningów

Ze Stanów Zjednoczonych przyszła do nas - razem z wytwórczością kinematograficzną - moda i na prowadzenie zdrowego trybu życia, co jest nieco paradoksalne kiedy się weźmie pod uwagę statystyki tyczące się problemu otyłości w tym kraju. Taki paradoks. Buduje się zatem i u nas sale gimnastyczne, miejsca do treningu modnie zwanych fitness klubami. Dbamy więc o kondycję. Jest to ogromnie pozytywne zjawisko.
zdrowa dieta
Bloger: t-mizo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak na przykład dbać o zdrowie i szczupłą figurę?

Na sklepowych półkach królują dzisiaj słodycze i sztucznie przetworzone towary, za to z barach w większości wypadków stykamy się z niezdrowymi fastfoodami, typu pizza lub hamburgery. Skutkiem konsumowania tego typu rzeczy w wielu przypadkach jest zwiększony cholesterol, otyłość albo inne problemy ze zdrowiem. Niemniej nie winniśmy zaniedbywać naszego zdrowia oraz ciała, więc zastanówmy się nad tym, jak na przykład w dobie współczesnego niezdrowego jedzenia wolno o siebie zadbać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.