Siłownia
mężczyzna ćwiczący brzuszki
Bloger: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skuteczne metody wspierania treningów

Ze Stanów Zjednoczonych przyszła do nas - razem z wytwórczością filmową - popularność i na prowadzenie zdrowego trybu życia, co jest nieco osobliwe gdy się weźmie pod uwagę statystyki dotyczące kwestii otyłości w tamtym kraju. Taka pozorna sprzeczność. Buduje się przeto i u nas hale gimnastyczne, miejsca do treningu modnie zwane fitness clubami. Dbamy zatem o tężyznę. Jest to ogromnie pozytywne zjawisko.
siłownia
Bloger: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dobry plan treningowy to taki, który uwzględni również aktualny stan naszych mięśni

Dobry plan treningowy to taki, który względni nie tylko nasze możliwości fizyczne, ale również odpowiednio opisze naszą dietę. Niekiedy młodzi ludzie, szczególnie bez doświadczenia, nie mają pojęcia o tym, w jaki sposób wykonywać ćwiczenia, jak układać zestawy ćwicząc konkretne mięśnie, nie wspominając już o sposobie żywienia. Niekiedy napotyka się takich amatorów, którzy nie wiedzą nawet o tym, do czego służą aminokwasy, po co i kiedy dokładnie warto przyjmować cukry, nie wiedzą nic na temat tego, jak technicznie dobrze wykonywać ćwiczenia.
zdrowa dieta
Bloger: t-mizo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak na przykład dbać o zdrowie i szczupłą figurę?

Na sklepowych półkach królują dzisiaj słodycze i sztucznie przetworzone towary, za to z barach w większości wypadków stykamy się z niezdrowymi fastfoodami, typu pizza lub hamburgery. Skutkiem konsumowania tego typu rzeczy w wielu przypadkach jest zwiększony cholesterol, otyłość albo inne problemy ze zdrowiem. Niemniej nie winniśmy zaniedbywać naszego zdrowia oraz ciała, więc zastanówmy się nad tym, jak na przykład w dobie współczesnego niezdrowego jedzenia wolno o siebie zadbać.
kobieta
Na podstawie: pixabay

Jak rozpocząć swoją przygodę z siłownią czyli kilka ważnych informacji dla początkujących miłośników tej aktywności?

Wielu osobom zaczynającym chodzenie na siłownię może się wydawać, że wszystko będzie tam sprowadzone do podnoszenia ciężarków czy sztangielek, a mięśnie same urosną w szybkim tempie. Oczywiście jeżeli ktoś traktuje chodzenie na siłownię bez jakiegoś większego zaangażowania, to może na tym poprzestać. Rzecz jasna jeśli się nie nabawi jakiejś niebezpiecznej kontuzji, co tak naprawdę wcale nie jest trudne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.