Alkohol
firmy

Jak w końcu wyrwać się z alkoholowego nałogu?

Alkoholizm jest jednym z najbardziej powszechnych uzależnień w aktualnym świecie. Dotyczy ludzi w rozmaitym wieku, z różnym poziomem wykształcenia i statusem majątkowym.
ginekologia

Witamina B 12 dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu

Każdy ustrój do dobrego funkcjonowania potrzebuje witamin i minerałów. Najlepiej zażywać je w zbilansowanej diecie, albowiem zarówno nadmiar jak i deficyt jest w stanie być niebezpieczny dla zdrowia.
powikłania
Bloger: George Fox Evangelical Seminary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co powinno się robić, żeby skutecznie zapobiegać chorobom trzustki?

To bez wątpienia jeden z najważniejszych organów ludzkiego ciała. Pełni dwie główne funkcje - hormonalną a także trawienną.
antykoncepcja

Do kogo należałoby się zgłosić, jeśli ktoś posiada kłopoty z tikami nerwowymi?

Czasem w naszym życiu zdarza się tak, że rani nas pewna niebagatelna osobista tragedia. Może to być przykładowo wypadek albo śmierć bliskiej osoby. W zależności od naszej sytuacji, taka tragedia mogłaby naprawdę bardzo na nas wpłynąć, przez co nie możemy w zwykły sposób funkcjonować.
Karafka do wina
Bloger: Blomus
Na podstawie: Blomus

Dlaczego warto pić wino? Jakie są tego powody?

Nie od dziś słyszymy, iż wino jest najzdrowszym z alkoholi. Nie jest to żaden wymysł, ponieważ tak rzeczywiście jest, na co wskazują różne badania i obserwacje. Spożywanie wina wpływa bardzo dobrze na wiele rzeczy. Sprawdźmy jak dużo posiada plusów. Przede wszystkim gwarantuje długowieczność, a to za sprawą sporej ilości resweratrolu, to znaczy bardzo mocnego przeciwutleniacza, jaki stymuluje gen długowieczności - SIR2.
aklohol
Bloger: Daniel70mi
Na podstawie: http://www.flickr.com

W wypadku, jeżeli masz problem z piciem, najwyższy moment pomyśleć o detoksie i fachowej pomocy

Alkoholizm jest niesamowicie podstępną przypadłością, która wywiera druzgocący wpływa na calutkie życie człowieka, którego dotyka, jak także jego rodziny. W Polsce kłopot z alkoholem okazuje się dość powszechny oraz z pewnością nie dotyczy tylko ludzi z nizin społecznych. Alkohol piją biedni i zamożni, mężczyźni oraz kobiety, a coraz częściej można usłyszeć również o sytuacjach, gdy po napoje wyskokowe sięgają młodsi nastolatkowie, a nawet dzieci. W wielu przypadkach nieodzowna okazuje się profesjonalna pomoc dla uzależnionych.
alkohol
Na podstawie: pixabay.com

Co to jest odtrucie alkoholowe i jak przebiega skuteczne leczenie alkoholizmu w specjalnych centrach?

Masz kłopot z alkoholem i chcesz oczyścić swoje ciało? Pójdź do centrum w którym leczony jest alkoholizm. Jest tak, że uzależnienie od alkoholu niepomiernie często związane jest z różnorodnego typu problemami zdrowotnymi wskazanej osoby, jak również z problemami ogólnego stanu psychicznego uzależnionej osoby.
butelki alkoholi
Bloger: Holly Lay
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań - przeczytaj ten artykuł

Problem uzależnienia od alkoholu tyczy się osób w naprawdę różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie aktualnie jeszcze pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający przede wszystkim panów. Okazuje się jednak coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także boryka się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście na chwilę obecną na wysokim poziomie kształtuje się wiedza dotycząca tego, jak dochodzi do powstania uzależnienia oraz jak je leczyć.
szklanki z alkoholem
Na podstawie: pixabay.com

Nie utkwij w sidłach uzależnień

Najpierw bywa sympatycznie. Pierwsza szklanka alkoholu, pierwszy narkotykowy odlot. Później jednak zaczynają się problemy. Co zrobić, gdy dowiadujemy się, iż jesteśmy uzależnieni od alkoholu albo narkotyków?
leczenie uzależnienia od alkoholu
Bloger: Carodean Road Designs
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ośrodki leczenia uzależnień - placówki, w jakich mamy szansę wygrać z nałogiem

Obecnie ludzie posiadają wolny dostęp do licznych używek. Nie da się jednakże ukryć, że jedną z najpopularniejszych jest rzecz jasna alkohol.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.