Badania
Pobieranie krwi
Bloger: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Medycyna pracy we Wrocławiu

Służba zdrowia we Wrocławiu jest na dobrym poziomie. Jest sporo placówek związanych kontraktami z NFZ, działa również bardzo dużo prywatnych gabinetów. Niestety, identycznie jak w każdym innym mieście, w ramach NFZ na wizyty należy czekać, bywa, że bardzo długo. Jeśli chcemy coś załatwić szybko, lepiej polegać na niepublicznych gabinetach.
kobiece choroby
Bloger: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zadbaj o siebie i ocal swe zdrowie – umów się na spotkanie do lekarza ginekologii i zapytaj o histeroskopię

Jednym z niepokojących sygnałów alarmowych dla każdej kobiety, są nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych. Jeśli masz bardzo obfite, nieregularne krwawienia miesięczne lub zdarzają u Ciebie krwawienia międzymiesiączkowe, należy zapytać swego ginekologa o histeroskopię.
Pacjent i pielęgniarka w szpitalu
Bloger: Eric The Fish
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zapraszamy do Centrum Medycznego, gdzie pracują profesjonalni lekarze na technologicznej aparaturze, którzy zatroszą się kompleksowo każdym kto do nich przyjdzie

Każdy z nas pragnie troszczyć się o swój stan zdrowia w jak perfekcyjny sposób. Tymczasem żyjemy w czasach kiedy coraz to więcej ludzi zaczyna narzekać na swój stan zdrowia. Coraz więcej osób zapada na choróbska, jakie wymagają przychodzenia do lekarza i zajęcia się swoim zdrowiem.
marka
Bloger: www.babymama.pl

Bank spermy wszystko rzetelnie analizuje

Gdy chcemy korzystać z obcych komórek jajowych, lub z cudzej spermy, gdyż jedynie tak będziemy mieli możliwość spełnić swoje marzenia o dziecku, to musimy zaznaczyć o paru sprawach.
nadciśnienie

Kliniki wewnątrz Katowicach - a więc, następny temacik z cyklu "co to dokładnie jest?" i "co warto na ten temacik wiedzieć?"

Na pewno poszukując lekarza, lub jakiegoś specjalnego oddziału medycznego, natrafiłeś na sporo przeróżnych słówek je określających. Przychodnia, gabinecik, lub nawet "większe" słowo a więc najzwyczajniej Szpital.
zdrowie - landszaft
Bloger: Adam Mirowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dziewczyno - nie daj się pokonać chorobie i badaj się stale u ginekologa!

Wizyty u doktorów to bez wątpienia nic przyjemnego - oczywiście pomijamy osoby., które prawdopodobnie są hipochondrykami lub mają inne tego rodzaju zaburzenia, jednak w większości przypadków raczej nikt nie lubi chodzić do lekarzy. Z jednej strony najczęściej unikamy tego jak możemy, z drugiej jednak musimy zdawać sobie sprawę z faktu, iż na pewno lepiej jest zapobiegać niż leczyć - właściwie każdy z nas zna to powiedzenie, jednakże ze stosowaniem go w praktyce niestety zazwyczaj bywa już nieco gorzej. Tymczasem regularne badania niejednokrotnie pozwalają na wcześniejsze wykrycie różnego rodzaju schorzeń i wcześniejsze rozpoczęcie leczenia - a nie da się przecież zaprzeczyć, że w takich przypadkach o wiele łatwiej jest o wygranie z chorobą.
okulistyka
Bloger: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Okulistyka – jak obecnie są leczone różnego rodzaju schorzenia oczu oraz czy zabiegi gwarantują pożądany rezultat?

Warto dbać o własne oczy, aby działały możliwie jak najlepiej przez dłuższy czas. Niestety, wiele osób udaje się do lekarza dopiero, kiedy zaczyna dziać się coś niepokojącego. Tymczasem, duże znaczenie mają szczegółowe badania profilaktyczne, jakie pozwalają możliwie jak najszybciej zdiagnozować potencjalne schorzenia, a jak powszechnie wiadomo, pierwsze stadium zwiększa szansę wyleczenia.
oko
Bloger: Victoria Ford
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zamierzasz wykonać poprawę wzroku? Zdecyduj się na znakomity zabieg femtolasik

Jeżeli od dłuższego czasu planujesz przeprowadzić laserową korekcję wzroku, musisz zapoznać się z nowoczesną metodą, jaką jest femtolasik Warszawa. Zabieg umożliwia wykluczyć wiele wad, nie tylko krótkowzroczność czy dalekowzroczność, ale również astygmatyzm. Poza rozmaitym spektrum działania ma również wiele innych zalet.
Zabieg
Bloger: DER-MED
Na podstawie: DER-MED

Bezpieczny botoks w rękach wytrawnego znawcy

W obecnych czasach prezencja ma ogromne znaczenie, tak jak w życiu osobistym, jak i zawodowym. Znaczne zapotrzebowanie na odmładzanie sprawia, że medycyna estetyczna proponuje coraz to lepsze procedury na odmłodzenie ciała. Jednym z najskuteczniejszych są iniekcje z botoksu.
Zespół lekarzy i pielęgniarek
Bloger: The All-Nite Images
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdrowie – jak należy dzisiaj o nie dbać, by możliwie jak najdłużej być sprawnym?

Zdrowie powinno mieć dla każdej osoby największe znaczenie. Raz stracone będzie naprawdę trudno je odzyskać, w związku z tym koniecznie należy starać się możliwie jak najlepiej troszczyć się o kondycję własnego organizmu, tym bardziej, że dziś człowiek ma do dyspozycji sporo interesujących rozwiązań.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.