Depresja
Światłoterapia
Bloger: gωen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lampa do światłoterapii polecana jest zwłaszcza zimą

Psychiczne nastawienie do życia okazuje się ważne
Im lepiej się czujemy, im bardziej pozytywne podejście do świata mamy, tym lepiej nam wszystko idzie, szybciej organizujemy własne sprawy oraz mamy więcej energii do funkcjonowania. Przez to tak ważne jest to, byśmy dbali o swoją psychikę oraz dokładali jej jak najwięcej pozytywnych wrażeń.
depresja
Bloger: RenaudPhoto
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju objawy będzie miała depresja zimowa i jakie są najskuteczniejsze metody jej kuracji.

Coraz krótszy dzień, a co za tym idzie mniejsza ilość słonecznego światła, jakie dociera do ludzi w ciągu dnia powoduje, że u niejednego dorosłego może się pojawić depresja zimowa. U części osób może się ona zacząć już na początku zimy i trwać parę miesięcy, aż do powiększenia się dnia i zwiększonej ilości promieni słonecznych. Objawy depresji sezonowej są bardzo podobne do normalnej wersji tej choroby, choć ta na szczęście kończy się, jak tylko będzie więcej słońca.
depresja
Bloger: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Okres jesienny oznacza gorszy humor. Czy to już stan depresyjny? Czy mamy się czego obawiać? Jak to pokonać?

Niczym nadzwyczajnym jest aktualnie jesienna chandra, czy depresja, choć o depresji częściej się mówi aktualnie niż dawniej. Być może dlatego, że jest wyrażeniem, jakie niedawno właściwie stało się rozpoznawalne.
zaćma
Bloger: Paul Barker Hemings
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odczuwasz ciągłe wyczerpanie i osłabienie i nie masz pojęcia jaka jest tego przyczyna

Podejrzewałeś bardzo dużo chorób, przez myśl przeszła Ci także depresja, ale wszystkie Twoje diagnozy zostały wykluczone przez następnych lekarzy, a Twoje samopoczucie ciągle nie uległo poprawie?
pani psycholog
Bloger: TownePost Network
Na podstawie: http://www.flickr.com

Coraz to częściej ludzie poszukują odpowiedniego specjalisty w związku z wieloma kłopotami, wobec tego psycholog Wrocław opinie leży w ich dużym zainteresowaniem

W dzisiejszych czasach niezmiernie obszernie powiada się o kłopotach czy depresji. Te ciężkie choroby dotykają ludzi w najróżniejszych sytuacjach życiowych, z jakimi sobie nie radzą. Całe szczęście terapia u psychologa staje się, przeciwnie do uprzedniego dziesięciolecia, teraz poprawnie odbierana i nie zaświadcza niesłusznie o pacjencie.
Kobieta u lekarza
Bloger: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Psycholog

Psychologia to niezwykle użyteczna dziedzina. Nie musimy nikomu klarować, jak wiele ta nauka wprowadza w ludzkie życie. Na tej nauce bazują nie tylko wszelkiego rodzaju terapie, które w pierwszej kolejności kojarzą się z hasłem „psychologia”. W pewien sposób opierają się na niej też socjologia, pedagogika, szeroko rozumiany marketing... i wiele, wiele innych.
systemy modułowe
Bloger: BLACK RED WHITE SA
Na podstawie: http://www.brw.com.pl/

Kiedy i z jakiej przyczyny warto udać się do psychologa

Czasem świat wali ci się na głowę i nie umiesz samodzielnie go dźwignąć. Cierpi twoja dusza a także ciało, nie potrafisz normalnie żyć. Wtenczas warto pomyśleć o wsparciu!


Kiedy i z jakiej przyczyny warto udać się do psychologa

Jeżeli boli cię ząbek, możesz go sam wyrwać, jednakże czy się na to zdecydujesz? Na pewno nie, jak najszybciej umówisz się z dentystą.
depresja
Bloger: david pacey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dopomoże nam dobry psycholog, a Wrocław posiada takich wielu

Szybkie tempo życia, wciąż znaczne oczekiwania w każdej dziedzinie naszego życia i brak czasu na właściwy relaks, mogą powodować, że człowiek w końcu zagubi się we własnym świecie, a co się z tym wiąże, że przestanie sobie radzić ze swoimi emocjami. Przez to powinniśmy robić wszystko, aby nie poddać się zniechęceniu i trudnościom dnia codziennego, a kiedy mimo wszystko złapie nas depresja Wrocław posiada wiele dobrych gabinetów, gdzie w asyście najlepszych lekarzy będziemy mieli szansę sobie z łatwością z nią poradzić.
depresja
Bloger: Jay Aremac
Na podstawie: http://www.flickr.com

Światło białe zastąpione lampą, czyli jak skuteczne jest światło terapii na zimowe depresje

Leczenie światłem to innowacyjny i sprawdzony sposób na leczenie objawów depresji. W krajach skandynawskich leczenie światłem znane jest od lat, w naszym kraju ta metoda wciąż jest niezgłębiona.
kobieta
Bloger: ierdnall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nietrzymanie moczu można skutecznie wyleczyć?

Kobiety sądzą, że nietrzymanie moczu to nieodłączny objaw upływu lat i należy się z nauczyć funkcjonować z tą zdecydowanie nieprzyjemną przypadłością. Zażenowanie oraz obawa biorą górę nad rozumem. Niestety, bagatelizowanie problemu ponad wszelką wątpliwość prowadzi do fatalnych sytuacji: utraty pracy, wyobcowania, a bywa, że depresji. Tymczasem nietrzymanie moczu można leczyć. Najważniejszy jest ten pierwszy krok, czyli wizyta u lekarza. Może to być lekarz rodzinny, który po postawieniu trafnej diagnozy, pokieruje pacjentkę na dalsze leczenie – do ginekologa lub bezpośrednio do urologa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.