Dziecko
dziecko po badaniu sensorycznym w Warszawie
Bloger: Travis Swan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozwój dziecka – kluczowy jest zarówno ten fizyczny, jak też psychiczny. Czy przyglądasz się swojemu maluchowi wystarczająco uważnie?

Oczywistym jest, że każdy rodzic chce dla swojego malucha wszystko co najlepsze. Troszczy się, uważnie obserwuje dziecko i dba o jego rozwój. Jest to istotne, bowiem niestety łatwo jest przeoczyć jakieś problemy ze zdrowiem – czy to dotyczące fizjologii, czy też psychiki.
metoda in vitro
Bloger: CIAT
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skuteczne zabiegi dla par walczących z bezpłodnością

Wielu młodych ludzi rozmyśla o tym, aby posiadać chociaż jedno dziecko, dokładając wszelkich starań, aby zrealizować takie plany. Niestety, nie jest to proste, zwłaszcza, jeśli są to osoby zmagające się z bezpłodnością. W takim wypadku zajście w ciążę jest znacznie utrudnione, i z tego powodu warto wówczas zwrócić uwagę na współczesne rozwiązania medycyny, które gwarantują bardzo dobrą efektywność.
nemowlak
Bloger: Joel Müller
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dbać o swoją pociechę?

Dziecko to skarb - a przecież o skarb należy umiejętnie dbać. Jednak fakty są takie, że często niby pragniemy dbać o własną pociechę, w końcu to najzupełniej typowe, ale ciągle mamy jakieś wątpliwości, nie wiemy jak ogarnąć wszystko co jest związane z naszym dzieckiem. I nic w tym nadzwyczajnego, w końcu to najzupełniej normalne, że bardzo często rodzice mają jakieś wątpliwości. Na szczęście są teksty takie jak przykładowo ten. Można śmiało powiedzieć, iż Sieć to kopalnia wiedzy dla wszystkich rodziców.
test Asperger
Bloger: Monsieur Gordon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak najlepiej obchodzić się z dziećmi niepełnosprawnymi umysłowo

Rozmaite choroby i niepełnosprawności obecnie z wolna przestają być tematem tabu. Tak jest także w sytuacji chorób umysłowych. O tego typu przypadłościach bowiem dawniej mówiło się bardzo mało lub w ogóle. Obecnie przywiązuje się wagę do tego, by móc takim ludziom udzielić pomocy i jak najbardziej ułatwić egzystencję. Powstają nawet wyspecjalizowane instytucje i fundacje, których zadaniem jest wspierać ludzi niepełnosprawnych i ich bliskich.
Mama i dziecko
Bloger: Haylee Sherwood
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przedmioty konieczne do karmienia dziecka

Tuż po urodzeniu niemowlę jest istotą bardzo drobną i słabą. Nie radzi sobie w realnym świecie, kontakt z otoczeniem nawiązuje w sposób bardzo podstawowy. Jednak doświadczenie gromadzone przez całe stulecia pozwala na postępowanie z niemowlęciem bardzo pewnie. Rzecz jasna wiedza taka jest niezwykle obszerna i przewiduje rozmaite przypadki, z jakimi spotykają się młodzi rodzice. Wiele z takich sytuacji jest także niełatwe do prognozowania, chociażby w przypadku pojawienia się dolegliwości chorobowych u pociechy. Najczęściej jednak, jeżeli wszystko odbywa się normalnie, świeżo upieczeni rodzice postępują według tradycyjnych norm. Dotyczy to zwykłej opieki nad małym dzieckiem oraz czynności takich jak przykładowo karmienie. Jest to w zasadzie jedna z ważniejszych czynności, która ulega zmianom w zależności od wieku pociechy. Najbardziej pierwotną formą tej czynności jest karmienie piersią.
finanse
Bloger: Kat R
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urząd Skarbowy i ZUS

Gdy rozpoczynamy pracę powinniśmy liczyć się z tym, że trzeba będzie zjawić się w Skarbówce. Przynajmniej w związku z corocznym wypełnianiem PIT-u. Oczywiście część osób korzysta z rozliczenia elektronicznego, ale jeśli postanowiliśmy mieć swoją działalność gospodarczą, to na sto procent będziemy musieli się w Urzędzie Skarbowym z pewnych względów zjawić.
Internet
Bloger: EyeonEarth
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pieluszki muszą być najodpowiedniejszej jakości

Wystarczy że wpiszemy pielegnacja i stylizacja wlosow. W internecie możemy wyszukać informacje właściwie na każdy temat, dlatego jeżeli zainteresuje nas na przykład pielegnacja i stylizacja wlosow, to najlepiej robimy, jeżeli odpowiednią frazę wprowadzimy w wyszukiwarkę. Wtedy będziemy mogli zapoznać się z różnymi informacjami i wybrać te propozycje, które będą idealnie do nas pasować.

Medycyna naturalna w stolicy naszego kraju - czytaj na ten temat więcej

Gdy chcemy być zdrowi poszukujemy różnych możliwości. Wiele osób stawia na publiczną służbę zdrowia i to im wystarcza. Ale prawda jest taka, że dla wielu ludzi konwencjonalne rozwiązania to za mało. Niektórzy twierdzą, że najsensowniejszym rozwiązaniem jest homeopatia Warszawa jest miastem, w którym są ludzie zajmujący się homeopatią. Niektórzy nie wierzą, że homeopatyczne lekarstwa mogą pomóc. Ale dla wielu ludzi okazują się one prawdziwym ratunkiem.
integracja sensoryczna przy użyciu balonów
Na podstawie: sxc.hu

Co de facto symbolizuje termin integracja zmysłowa?

Integracja sensoryczna to pojęcie, które formułuje słuszną organizację bodźców, inaczej wrażeń sensorycznych, które spływają poprzez receptory. Znaczy to więc, iż nasz mózg odpowiednio odbiera każde bodźce, które nadchodzą do niego poprzez nasze zmysły, innymi słowy wzrok, słuch, dotyk, równowagę albo też kinestezję.
higiena
Bloger: Adam Mikołajczyk, Kostrzewa PR

Pomysły na podarunki dla chłopca od 7 do 13 lat

Masz synka w szkolnym wieku, którego rozpiera werwa? Nie masz pojęcia jak go poskromić? Spróbuj go zmęczyć zabawą na świeżym powietrzu.


Pomysły na podarunki dla chłopca od 7 do 13 lat

Wiemy, iż nie będzie to proste, pomimo to pragniemy Ci zaproponować nieco prostych rozwiązań.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.