Pacjent
Rehafit - centrum rehabilitacji i masażu
Bloger: Anna
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem współcześnie odzyskać zadowalającą sprawność po wypadku lub urazie?

Kolizje samochodowe niestety zdarzają się dość często. Część z nich nie kończy się poważnie, a największym poszkodowanym jest jedynie samochód, inne z kolei doprowadzają nawet do śmierci uczestników. Rzeczywiście czasami zdarzają się również kłopotliwe uszkodzenia ciała. Takie uszkodzenia pojawiają się niekiedy podczas uprawiania sportu, kiedy łatwo o kontuzję.
Obecnie jednakże człowiek ma do dyspozycji sporo pomocnych rozwiązań, jakie dałyby mu szansę na odzyskanie pełnej sprawności.
herbata

Plastyka warg sromowych - cechy charakterystyczna zabiegu

Plastyka warg sromowych to zabieg pozwalający na metamorfozę układu a także rozmiarów warg sromowych. Można ją wykonać bez względu na to, czy ma to zajść ze względów estetycznych, praktycznych, bądź zdrowotnych.
leki
Bloger: epSos .de
Na podstawie: http://www.flickr.com

W sieci także można sprawdzić dużo leków oraz środków kosmetycznych. To bardzo wygodna opcja!

Sprawunki z pomocą internetu radują się pośród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Tak naprawdę bez wychodzenia z domu można sprawdzić wiele przydatnych produktów. To idealna alternatywa w przypadku osób, które bywają zbyt zapracowane, aby wybrać się na większe sprawunki. Dzisiaj za pośrednictwem internetu możemy sprawdzać także wiele leków i profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała.
Dojrzała kobieta
Bloger: 123rf
Na podstawie: 123rf

Na czym polega kuracja manualna? Czy dobrze jest przebyć ten zabieg?

Zestaw metod i technik zajmujących się profesjonalną diagnostyką oraz leczeniem odwracalnych zakłóceń funkcjonalnych układu ruchu, przykładowo stawów , powięzi , więzadeł to naturalnie jest kuracja manualna.


Dojrzała kobieta
Bloger: 123rf
Na podstawie: 123rf
oko
Bloger: Victoria Ford
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zamierzasz wykonać poprawę wzroku? Zdecyduj się na znakomity zabieg femtolasik

Jeśli od pewnego czasu planujesz przeprowadzić laserową korekcję wzroku, musisz zaznajomić się z nowoczesną metodą, jaką jest femtolasik Warszawa. Zabieg umożliwia usunąć wiele wad, nie jedynie krótkowzroczność czy dalekowzroczność, ale także astygmatyzm. Poza bogatym spektrum działania ma również wiele innych pozytywów.
operacja chirurgiczna
Bloger: Eduardo García Cruz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepsi fachowcy w stolicy

Rzeczywistość jest dla wielu osób przytłaczająca. Kiedy dowiadujemy się, że na jakieś badanie trzeba będzie czekać parę miesięcy, a na operację kolejnych parę, zaczynamy się zastanawiać czy uda nam się dotrwać do ustalonych terminów. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zagrożenia życia trudno liczyć na natychmiastową pomoc. Z tego powodu wiele osób stawia na niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej, a tych powstaje coraz więcej.
akcesoria dentystyczne
Bloger: Andrew Fresh
Na podstawie: http://www.flickr.com

Postępujące schorzenie oczu w jakiej dochodzi do uszkodzenia siatkówki

Zwyrodnienie plamki żółtej to przewlekła, postępujące schorzenie oczu, w wyniku jakiej dochodzi do uszkodzenia siatkówki, a przede wszystkim jej środkowej części, czyli plamki żółtej. AMD wiedzie do pogorszenia widzenia, a często do zupełnej ślepoty.
kręgosłup
Bloger: Hipseat
Na podstawie: www.babymama.pl

Kuracja kręgosłupa - efektywne ćwiczenia na problemy z kręgosłupem

Kinezyterapia, jaka oznacza rehabilitację ruchem, jest potrzebna do leczenia i również profilaktyki bólów kręgosłupa. Kinezyterapia jest stosowana w czasie najróżniejszych zabiegów rehabilitacyjnych i prawidłowo realizowana zapewnia efekty zarówno u osób dorosłych, jak także u dzieci. Mnogość ośrodków i placówek zajmujących się profilaktyką oraz leczeniem bólów kręgosłupa prowadzi doświadczoną kinezyterapię.
przeziębienie
Bloger: GMFRK
Na podstawie: GMFRK

Co ma wpływ na zaufanie pacjentów w stosunku do medyków oraz w jaki sposób zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo?

Każda osoba decydująca się na wizytę, albo zabieg w gabinecie medycznym oczekuje tak samo rzetelnej diagnozy, jak również ogromnego bezpieczeństwa. Idealny lekarz może nie tylko zagwarantować pacjentowi prędki powrót do zdrowia, ale też zatroszczyć się o przyjazną atmosferę w czasie badań, czy zabiegów. Na zaufanie pacjenta niezwykle może wpłynąć nastawienie lekarza, który ma obowiązek wspierać chorego w każdym momencie leczenia, a także świadomość, że wszystkie zabiegi przeprowadzane są w nienagannych warunkach.
Narzędzie do badania wzroku
Bloger: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Na podstawie: http://www.flickr.com

Korekcja laserowa wad wzroku – objaśnienie i sposoby.

Zabiegi laserowej korekcji wzroku są w tej chwili bardzo bezpiecznym i szybkim sposobem trwałego pozbycia się wad wzroku. Zakres możliwych do skorygowania wad oscyluje w granicach od -14 dioptrii do +6 dioptrii, natomiast w przypadku cylindrycznych około 5D. O zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu decyduje lekarz okulista specjalista chirurgii refrakcyjnej. Najlepszy wiek dla korekcji to 18-55 lat.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.