Pacjent
sprzęt lekarski
Bloger: Upupa4me
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób szukać najlepszej przychodnię?

Poszukiwanie najlepszej placówki służby zdrowia jest trudnym zadaniem. Przede wszystkim dlatego, że pacjenci posiadają bardzo duży wybór. Nie musimy dobrania placówki w naszym miejscu zamieszkania. Możemy jeździć, gdzie tylko mamy ochotę. W związku z tym poszukiwanie sprawdzonego lekarza bez problemu możemy rozszerzyć na całą Polskę. Oczywiście jeśli dojazd nie będzie zbyt kłopotliwy.
rentgen
Bloger: Golan Levin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dolegliwości wiążące się ze wzrokiem - nowoczesne metody, które pomogą je zwalczyć

We współczesnych czasach sporo ludzi uskarża się na dolegliwości związane oczami, jak na przykład podrażnienia, przekrwienia czy też zwyczajne zmęczenie. To dość błahe problemy. O wiele niebezpieczniej jest, kiedy pojawi się jakaś poważna choroba oczu.


Dolegliwości wiążące się ze wzrokiem - nowoczesne metody, które pomogą je zwalczyć

Współczesny świat to miejsce pełne wielu zagrożeń dla naszych oczu.
herbata

Plastyka warg sromowych - cechy charakterystyczna zabiegu

Plastyka warg sromowych to zabieg pozwalający na metamorfozę układu a także wielkości warg sromowych. Możemy ją przeprowadzić bez względu na to, czy ma to nastąpić ze względów praktycznych, estetycznych, lub leczniczych.
przeziębienie
Bloger: GMFRK
Na podstawie: GMFRK

Co ma wpływ na zaufanie pacjentów w stosunku do medyków oraz w jaki sposób zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo?

Każda osoba wybierająca się na wizytę, albo zabieg w gabinecie lekarskim oczekuje tak samo skrupulatnej diagnozy, jak też nienagannego bezpieczeństwa. Dobry lekarz jest w stanie nie tylko zagwarantować pacjentowi prędki powrót do zdrowia, ale także zadbać o przyjemną atmosferę w czasie badań, czy zabiegów. Na zaufanie pacjenta niezwykle może wpłynąć podejście specjalisty, który ma obowiązek wspierać chorego w każdym momencie leczenia, a także świadomość, że wszystkie zabiegi wykonywane są w estetycznych warunkach.
terapia
Bloger: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zawód z przyszłością – psycholog. Gdzie szukać etatu ?

Ciągle można usłyszeć o tym, że absolwenci kierunków społecznych i humanistycznych nie znajdą zatrudnienia w miejscach, w jakich chcieliby pracować lub w miejscach, które zgodne są z ich wykształceniem. Mimo wszystko zarówno psychologowie, jak i absolwenci socjologii, kulturoznawstwa czy historii sztuki, odnajdują się w końcu na rynku pracy.
butelki alkoholi
Bloger: Holly Lay
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań - przeczytaj ten artykuł

Problem uzależnienia od alkoholu dotyka osób w bardzo różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie do dzisiaj pokutuje przekonanie, że jest to przypadłość dotykająca głównie mężczyzn. Tymczasem coraz więcej przedstawicielek płci pięknej również zmaga się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście aktualnie na wysokim poziomie kształtuje się świadomość tego, jak dochodzi do powstania uzależnienia oraz jakie metody leczenia dają szansę na powrót do normalności.
zwyrodnienie stawów
Bloger: SMG/KRC Millward Brown

Przyczyny, objawy oraz terapia choroby zwyrodnieniowej

Choroba zwyrodnieniowa było niegdyś schorzeniem ludzi starszych, współcześnie dotyczy coraz to młodszych osób.


Przyczyny, objawy oraz terapia choroby zwyrodnieniowej

Zwyrodnienie stawów to przede wszystkim boleść a także ograniczenia ruchomości stawów.
akcesoria dentystyczne
Bloger: Andrew Fresh
Na podstawie: http://www.flickr.com

Postępujące schorzenie oczu w jakiej dochodzi do uszkodzenia siatkówki

Zwyrodnienie plamki żółtej to przewlekła, postępujące schorzenie oczu, w wyniku której dochodzi do uszkodzenia siatkówki, a zwłaszcza jej środkowej części, to znaczy plamki żółtej. AMD wiedzie do pogorszenia widzenia, a niejednokrotnie do całkowitej ślepoty.
Doktorzy
Bloger: Ed Uthman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ruchome protezy: czemu spadają oraz czy wskazane jest je przyklejać?

Ruchome protezy dzielimy na całkowite a także częściowe. Protezy pełne stosowane są w przypadku, kiedy w jamie ustnej nie ma żadnych własnych zębów pacjenta ani implantów, natomiast częściowe, jeżeli implanty są obecne.


Ruchome protezy: czemu spadają oraz czy wskazane jest je przyklejać?

Z jakiej przyczyny protezy zsuwają się? Wszelki z tych typów protez wykorzystuje troszeczkę inne mechanizmy pozwalające im utrzymywać się w ustach.
stopy
Bloger: Tarsmak
Na podstawie: Tarsmak

Korekcja zeza to jedna z najpopularniejszych procedur okulistycznych, wykonana w młodym wieku może całkowicie zaleczyć to schorzenie

Najnowsze technologie sprawiają, iż praktycznie każda wada wzroku może być skorygowana. Wiele dzieci korzysta z takich zabiegów, by usunąć na ten przykład zeza.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.