Pacjent
butelki alkoholi
Bloger: Holly Lay
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań - przeczytaj ten artykuł

Problem uzależnienia od alkoholu dotyka ludzi w naprawdę różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie nadal pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający głównie panów. Tymczasem coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także boryka się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście obecnie na wysokim poziomie kształtuje się świadomość tego, jak dochodzi do rozwoju uzależnienia oraz jakie metody leczenia okazują się być skuteczne.
zwyrodnienie stawów
Bloger: SMG/KRC Millward Brown

Przyczyny, objawy oraz terapia choroby zwyrodnieniowej

Choroba zwyrodnieniowa było dawniej schorzeniem ludzi starszych, współcześnie dotyczy coraz to młodszych ludzi.


Przyczyny, objawy oraz terapia choroby zwyrodnieniowej

Zwyrodnienie stawów to przede wszystkim boleść a także ograniczenia ruchomości stawów.
sprzęt lekarski
Bloger: Upupa4me
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób szukać najlepszej przychodnię?

Szukanie odpowiedniej placówki służby zdrowia jest trudnym zadaniem. Przede wszystkim dlatego, że pacjenci posiadają naprawdę duży wybór. Nie mamy obowiązku dobrania placówki w naszym miejscu zamieszkania. Możemy dojeżdżać, gdzie tylko mamy ochotę. Dlatego też poszukiwanie sprawdzonego lekarza bez problemu możemy rozszerzać na całą Polskę. Oczywiście jeżeli dojazd nie jest zbyt kłopotliwy.
leki
Bloger: epSos .de
Na podstawie: http://www.flickr.com

W sieci także można sprawdzić dużo leków oraz środków kosmetycznych. To bardzo wygodna opcja!

Sprawunki z pomocą sieci radują się pośród naszych rodaków coraz większym powodzeniem. Właściwie bez wychodzenia z domu możemy sprawdzić mnóstwo niezbędnych produktów. To idealna alternatywa w sytuacji osób, które są zbyt zapracowane, aby wybrać się na większe sprawunki. Dzisiaj za pośrednictwem internetu możemy sprawdzać także część leków oraz dobrych kosmetyków do pielęgnacji ciała.
Rehafit - centrum rehabilitacji i masażu
Bloger: Anna
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem współcześnie odzyskać zadowalającą sprawność po wypadku lub urazie?

Kolizje samochodowe niestety zdarzają się dość często. Część z nich nie kończy się poważnie, a największym poszkodowanym jest jedynie samochód, inne z kolei doprowadzają nawet do śmierci uczestników. Rzeczywiście czasami zdarzają się również kłopotliwe uszkodzenia ciała. Takie uszkodzenia pojawiają się niekiedy podczas uprawiania sportu, kiedy łatwo o kontuzję.
Obecnie jednakże człowiek ma do dyspozycji sporo pomocnych rozwiązań, jakie dałyby mu szansę na odzyskanie pełnej sprawności.
Dojrzała kobieta
Bloger: 123rf
Na podstawie: 123rf

Na czym polega kuracja manualna? Czy dobrze jest przebyć ten zabieg?

Zestaw metod i technik zajmujących się profesjonalną diagnostyką oraz leczeniem odwracalnych zakłóceń funkcjonalnych układu ruchu, przykładowo stawów , powięzi , więzadeł to naturalnie jest kuracja manualna.


Dojrzała kobieta
Bloger: 123rf
Na podstawie: 123rf
akcesoria dentystyczne
Bloger: Andrew Fresh
Na podstawie: http://www.flickr.com

Postępujące schorzenie oczu w jakiej dochodzi do uszkodzenia siatkówki

Zwyrodnienie plamki żółtej to przewlekła, postępujące schorzenie oczu, w wyniku jakiej dochodzi do uszkodzenia siatkówki, a przede wszystkim jej środkowej części, czyli plamki żółtej. AMD wiedzie do pogorszenia widzenia, a często do zupełnej ślepoty.
kręgosłup
Bloger: Hipseat
Na podstawie: www.babymama.pl

Kuracja kręgosłupa - efektywne ćwiczenia na problemy z kręgosłupem

Kinezyterapia, jaka oznacza rehabilitację ruchem, jest potrzebna do leczenia i również profilaktyki bólów kręgosłupa. Kinezyterapia jest stosowana w czasie najróżniejszych zabiegów rehabilitacyjnych i prawidłowo realizowana zapewnia efekty zarówno u osób dorosłych, jak także u dzieci. Mnogość ośrodków i placówek zajmujących się profilaktyką oraz leczeniem bólów kręgosłupa prowadzi doświadczoną kinezyterapię.
przeziębienie
Bloger: GMFRK
Na podstawie: GMFRK

Co ma wpływ na zaufanie pacjentów w stosunku do medyków oraz w jaki sposób zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo?

Każda osoba decydująca się na wizytę, albo zabieg w gabinecie medycznym oczekuje tak samo rzetelnej diagnozy, jak również ogromnego bezpieczeństwa. Idealny lekarz może nie tylko zagwarantować pacjentowi prędki powrót do zdrowia, ale też zatroszczyć się o przyjazną atmosferę w czasie badań, czy zabiegów. Na zaufanie pacjenta niezwykle może wpłynąć nastawienie lekarza, który ma obowiązek wspierać chorego w każdym momencie leczenia, a także świadomość, że wszystkie zabiegi przeprowadzane są w nienagannych warunkach.
Narzędzie do badania wzroku
Bloger: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Na podstawie: http://www.flickr.com

Korekcja laserowa wad wzroku – objaśnienie i sposoby.

Zabiegi laserowej korekcji wzroku są w tej chwili bardzo bezpiecznym i szybkim sposobem trwałego pozbycia się wad wzroku. Zakres możliwych do skorygowania wad oscyluje w granicach od -14 dioptrii do +6 dioptrii, natomiast w przypadku cylindrycznych około 5D. O zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu decyduje lekarz okulista specjalista chirurgii refrakcyjnej. Najlepszy wiek dla korekcji to 18-55 lat.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.