Psycholog
depresja
Bloger: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Okres jesienny oznacza gorszy humor. Czy to już stan depresyjny? Czy mamy się czego obawiać? Jak to pokonać?

Niczym nadzwyczajnym jest aktualnie jesienna chandra, czy depresja, choć o depresji częściej się mówi aktualnie niż dawniej. Być może dlatego, że jest wyrażeniem, jakie niedawno właściwie stało się rozpoznawalne.
psycholog
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

W jaki sposób może nam doradzić ceniony psycholog z Warszawy ? Poznaj zakres pomocy psychologicznej.

Cenieni eksperci z Warszawy dopracowują własne rozwiązania zgodnie z tym, w którym kierunku zmieniają się wymogi osób z różnymi problemami. Psychologowie ciągle biorą udział w różnych kursach, jakie pomagają im uporać się z najróżniejszymi problemami oraz demonami przeszłości.
psychoterapia
Bloger: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

W jaki sposób psychoterapia dają sobie radę z długotrwałym stresem

Aktualne czasy odznaczają się niezwykle wysokim ogólnym poziomem stresu. Wynika to w dużym stopniu z szybkiego tempa życia, co natomiast bierze się z tego, że wielu ludzi zatrudnionych jest w wielkich korporacjach, gdzie nacisk kładzie się przede wszystkim na niezwykle szybki rozwój kariery zatrudnionych ludzi. Duża dawka stresu ma bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie człowieka.
kontur głowy człowieka
Bloger: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego należałoby czasami skonsultować się z psychodietetykiem?

Dużo osób, które posiadały w przeszłości jakąś styczność z psychoterapią rozumie, że żeby zdołać osiągnąć zdefiniowany uprzednio zamiar, należy zwyczajnie tego pragnąć.
terapia uzależnień
Bloger: DarkLiquid89
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ośrodki pełniące pomoc osobom uzależnionym - szansa na zupełnie nowe życie.

Wielka ilość dostępnych na obecną chwilę używek bez dwóch zdań przyczynia się do coraz większej liczby osób, które wpadły w nałóg. Nie da się ukryć, że jeszcze gorszą skłonnością jest nieustanny wzrost liczby zgonów z powodu przedawkowania.
depresja
Bloger: david pacey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dopomoże nam dobry psycholog, a Wrocław posiada takich wielu

Szybkie tempo życia, wciąż znaczne oczekiwania w każdej dziedzinie naszego życia i brak czasu na właściwy relaks, mogą powodować, że człowiek w końcu zagubi się we własnym świecie, a co się z tym wiąże, że przestanie sobie radzić ze swoimi emocjami. Przez to powinniśmy robić wszystko, aby nie poddać się zniechęceniu i trudnościom dnia codziennego, a kiedy mimo wszystko złapie nas depresja Wrocław posiada wiele dobrych gabinetów, gdzie w asyście najlepszych lekarzy będziemy mieli szansę sobie z łatwością z nią poradzić.
depresja
Bloger: Jay Aremac
Na podstawie: http://www.flickr.com

Światło białe zastąpione lampą, czyli jak skuteczne jest światło terapii na zimowe depresje

Leczenie światłem to innowacyjny i sprawdzony sposób na leczenie objawów depresji. W krajach skandynawskich leczenie światłem znane jest od lat, w naszym kraju ta metoda wciąż jest niezgłębiona.
psycholog

Każdy z nas ma różne problemy, wiele z nich jest związanych z naszą psychiką. Najlepiej korzystać z usług psychologa

W dzisiejszym świecie wciąż jesteśmy zabiegani, dni pędzą niczym szalone, tak, że nierzadko czujemy, iż nie możemy za wszystkim nadążyć, wszystkiego ogarnąć. Do tego trzeba doliczyć stres i zwykłe przemęczenie, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie zarazem fizyczne, jak i psychiczne. Ile razy nie zamierzaliśmy rzucić wszystkiego i uciec? Ile razy czuliśmy wewnętrzną blokadę do robienia jakichkolwiek rzeczy? Ile razy najzwyczajniej w świecie pragnęliśmy zniknąć?
depresja
Bloger: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdego z nas może dopaść depresja. Jedni mają z nią większy, inni mniejszy, problem. Niemniej, może ona dopaść każdego człowieka. Jak się przed nią obronić?

Niczym nadzwyczajnym nie jest dzisiaj jesienna chandra, czy depresja, choć o tej drugiej częściej się dziś mówi, niż kiedyś to miało miejsce. Może dlatego, że jest wyrażeniem, które stało się modne stosunkowo niedawno. Kiedyś zdecydowanie częściej od depresji używało się słów „smutek czy „zły humor”, dzisiaj coraz więcej ludzi wymienia właśnie to słowo, jeśli chce opisać pogorszenie nastroju. Chociaż najczęściej depresja mylona jest z obniżeniem nastroju to jednak każdemu z nas potrzebna jest pomoc, bo nie można nikogo zostawiać w negatywnym nastroju.
fototerapia

Jesienna melancholia czy coś poważniejszego? Z pewnością jest sposób na lepszy nastrój

To jest w stanie dopaść wszystkich, nie istnieje na to żadna rada. Gorszy humor czy obniżenie humoru to po prostu zwyczajny etap naszego życia, jaki powinniśmy przejść. Czasem jest to poważna przeszkoda, częściej zaś zmagamy się ze zwykłym epizodem, z jakiego nie powinniśmy robić tragedii. Najzwyczajniej w świecie, jesteśmy tylko ludźmi, więc każdy człowiek jest narażony na słabsze momenty. W zależności od tego, jakie mamy samopoczucie, czy po prostu popadamy w jesienną melancholię czy może nie jesteśmy w stanie zwyczajnie funkcjonować, możemy podjąć konkretne starania, aby poprawić swój stan.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.