Psycholog
depresja
Bloger: Jay Aremac
Na podstawie: http://www.flickr.com

Światło białe zastąpione lampą, czyli jak skuteczne jest światło terapii na zimowe depresje

Światłoterapia to ciekawy i potwierdzony sposób na przeciwdziałanie objawom depresji. W krajach rozwiniętych leczenie światłem znane jest od lat, w Polsce ta metoda wciąż jest niezgłębiona.
psycholog

Każdy z nas ma różne problemy, wiele z nich jest związanych z naszą psychiką. Najlepiej korzystać z usług psychologa

W dzisiejszym świecie wciąż jesteśmy zabiegani, dni pędzą niczym szalone, tak, że nierzadko czujemy, iż nie możemy za wszystkim nadążyć, wszystkiego ogarnąć. Do tego trzeba doliczyć stres i zwykłe przemęczenie, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie zarazem fizyczne, jak i psychiczne. Ile razy nie zamierzaliśmy rzucić wszystkiego i uciec? Ile razy czuliśmy wewnętrzną blokadę do robienia jakichkolwiek rzeczy? Ile razy najzwyczajniej w świecie pragnęliśmy zniknąć?
psycholog
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

W jaki sposób może nam doradzić ceniony psycholog z Warszawy ? Poznaj zakres pomocy psychologicznej.

Doceniani fachowcy z Warszawy dopracowują swoje rozwiązania zgodnie z tym, dokąd zmieniają się wymagania osób z rozmaitymi problemami. Psychologowie nieustannie biorą udział w różnych kursach, jakie pomagają im uporać się z najróżniejszymi problemami i demonami przeszłości.
depresja
Bloger: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Okres jesienny oznacza gorszy humor. Czy to już stan depresyjny? Czy mamy się czego obawiać? Jak to pokonać?

Niczym strasznym jest aktualnie jesienna chandra, czy depresja, choć o tej drugiej częściej się mówi dzisiaj niż kiedyś. Być może dlatego, iż jest słowem, jakie niedawno tak naprawdę stało się rozpoznawalne.
kontur głowy człowieka
Bloger: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego należałoby czasami skonsultować się z psychodietetykiem?

Wiele osób, które miały kiedyś jakąkolwiek styczność z Psychologią wie, że żeby zdołać osiągnąć określony uprzednio zamiar, należałoby zwyczajnie tego pragnąć.
depresja
Bloger: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdego z nas może dopaść depresja. Jedni mają z nią większy, inni mniejszy, problem. Niemniej, może ona dopaść każdego człowieka. Jak się przed nią obronić?

Niczym nadzwyczajnym nie jest dzisiaj jesienna chandra, czy depresja, choć o tej drugiej częściej się dziś mówi, niż kiedyś to miało miejsce. Może dlatego, że jest wyrażeniem, które stało się modne stosunkowo niedawno. Kiedyś zdecydowanie częściej od depresji używało się słów „smutek czy „zły humor”, dzisiaj coraz więcej ludzi wymienia właśnie to słowo, jeśli chce opisać pogorszenie nastroju. Chociaż najczęściej depresja mylona jest z obniżeniem nastroju to jednak każdemu z nas potrzebna jest pomoc, bo nie można nikogo zostawiać w negatywnym nastroju.
fototerapia

Jesienna melancholia czy coś poważniejszego? Z pewnością jest sposób na lepszy nastrój

To jest w stanie dopaść wszystkich, nie istnieje na to żadna rada. Gorszy humor czy obniżenie humoru to po prostu zwyczajny etap naszego życia, jaki powinniśmy przejść. Czasem jest to poważna przeszkoda, częściej zaś zmagamy się ze zwykłym epizodem, z jakiego nie powinniśmy robić tragedii. Najzwyczajniej w świecie, jesteśmy tylko ludźmi, więc każdy człowiek jest narażony na słabsze momenty. W zależności od tego, jakie mamy samopoczucie, czy po prostu popadamy w jesienną melancholię czy może nie jesteśmy w stanie zwyczajnie funkcjonować, możemy podjąć konkretne starania, aby poprawić swój stan.
psycholog
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

W dzisiejszych czasach dużo osób potrzebuje psychoterapii - to bynajmniej wstyd

W obecnych czasach sporo osób żyje w nieustannym biegu. Na głowie mamy praktycznie każdego dnia dużo spraw - a sprawne załatwienie każdej z nich potrafi zabrać naprawdę wiele czasu. Nie da się zatem ukryć, że w życiu właściwie każdego człowieka mocno ważny jest odpowiedni wypoczynek - kiedy nie masz czasu na to, aby dobrze wypocząć, wtedy bez wątpienia powinieneś pomyśleć o tym, aby chociaż od czasu do czasu przejść się do psychologa lub psychoterapeuty.
depresja
Bloger: david pacey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dopomoże nam dobry psycholog, a Wrocław posiada takich wielu

Pośpiech, wciąż wysokie oczekiwania w każdej dziedzinie naszego życia i brak chwili na prawdziwy odpoczynek, mają szansę powodować, że człowiek w końcu pogubi się w swoim świecie, a co się z tym wiąże, że zaprzestanie sobie radzić z własnymi emocjami. Dlatego powinniśmy zrobić wszystko, aby nie dać się zniechęceniu i trudom dnia codziennego, a gdy jednak złapie nas depresja Wrocław ma sporo odpowiednich gabinetów, w których w otoczeniu najlepszych doktorów będziemy mieli szansę sobie skutecznie z nią zaradzić.
terapia uzależnień
Bloger: DarkLiquid89
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ośrodki pełniące pomoc osobom uzależnionym - szansa na zupełnie nowe życie.

Ogromna ilość dostępnych obecnie używek bez dwóch zdań przyczynia się do coraz bardziej rosnącej liczby osób, jakie popadły w nałóg. Nie sposób ukryć, że jeszcze gorszą skłonnością jest stały wzrost ilości zgonów z przyczyny przedawkowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.