Psycholog
kontur głowy człowieka
Bloger: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego należałoby czasami skonsultować się z psychodietetykiem?

Dużo osób, jakie miały kiedyś jakąkolwiek styczność z Psychologią rozumie, że żeby zdołać osiągnąć określony wcześniej cel, należy po prostu tego pragnąć.
terapia uzależnień
Bloger: DarkLiquid89
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ośrodki pełniące pomoc osobom uzależnionym - szansa na zupełnie nowe życie.

Wielka ilość przystępnych w dzisiejszych czasach używek bez dwóch zdań przyczynia się do coraz bardziej rosnącej liczby osób, jakie wpadły w nałóg. Nie da się ukryć, że jeszcze gorszą tendencją jest stały wzrost liczby zgonów z przyczyny przedawkowania.
psycholog
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

W jaki sposób może nam doradzić ceniony psycholog z Warszawy ? Poznaj zakres pomocy psychologicznej.

Cenieni specjaliści z Warszawy dostosowują swoje rozwiązania zgodnie z tym, dokąd zmieniają się wymogi osób z różnymi problemami. Psychologowie nieustannie biorą udział w różnych kursach, co mogą pomóc im uporać się z rozmaitymi problemami oraz demonami przeszłości.
depresja
Bloger: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Okres jesienny oznacza gorszy humor. Czy to już stan depresyjny? Czy mamy się czego obawiać? Jak to pokonać?

Niczym strasznym jest dzisiaj jesienna chandra, czy depresja, chociaż o tej drugiej częściej się mówi obecnie niż kiedyś. Może dlatego, iż jest wyrażeniem, jakie niedawno właściwie stało się znane.
depresja
Bloger: david pacey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dopomoże nam dobry psycholog, a Wrocław posiada takich wielu

Szybkie tempo życia, ciągle znaczne oczekiwania w każdej dziedzinie naszego życia i brak chwili na prawdziwy relaks, mogą spowodować, że człowiek w końcu pogubi się w swoim świecie, a co się z tym wiąże, że przestanie sobie radzić z własnymi odczuciami. Przez to musimy zrobić wszystko, żeby nie poddać się zniechęceniu i trudom dnia codziennego, a gdy jednakże dopadnie nas depresja Wrocław ma wiele odpowiednich klinik, w których w otoczeniu najlepszych lekarzy będziemy mieli szansę sobie skutecznie z nią zaradzić.
depresja
Bloger: Jay Aremac
Na podstawie: http://www.flickr.com

Światło białe zastąpione lampą, czyli jak skuteczne jest światło terapii na zimowe depresje

Światłoterapia to interesujący i sprawdzony sposób na leczenie objawów depresji. W krajach rozwiniętych leczenie światłem znane jest od lat, w Polsce ta metoda dopiero wchodzi jako nowinka.
psycholog

Każdy z nas ma różne problemy, wiele z nich jest związanych z naszą psychiką. Najlepiej korzystać z usług psychologa

W nowoczesnym świecie nieustannie jesteśmy zabiegani, dni pędzą niczym szalone, tak, że nierzadko czujemy, iż nie jesteśmy w stanie ze wszystkim nadążyć, wszystkiego ogarnąć. Do tego trzeba doliczyć stres i zwyczajne przemęczenie, które ujemnie wpływają na nasze zdrowie nie tylko fizyczne, ale także psychiczne. Ile razy nie chcieliśmy rzucić wszystkiego i uciec? Ile razy czuliśmy wewnętrzną blokadę do robienia czegokolwiek więcej? Ile razy bez mrugnięcia okiem chcieliśmy zniknąć?
depresja
Bloger: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdego z nas może dopaść depresja. Jedni mają z nią większy, inni mniejszy, problem. Niemniej, może ona dopaść każdego człowieka. Jak się przed nią obronić?

Niczym nadzwyczajnym nie jest dzisiaj jesienna chandra, czy depresja, choć o tej drugiej częściej się dziś mówi, niż kiedyś to miało miejsce. Może dlatego, że depresja to słowo, które stało się modne stosunkowo niedawno. Kiedyś bardziej od depresji używało się słów „smutek czy „zły humor”, dzisiaj wielu z nas wymienia właśnie to słowo, jeśli chce opisać gorszy dzień, gorszy nastrój, w ogól obniżenie nastroju. Chociaż najczęściej depresja mylona jest z obniżeniem nastroju to jednak każdy z nas potrzebuje pomocy, bo nie można nikogo zostawiać w negatywnym nastroju.
psycholog
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

W dzisiejszych czasach dużo osób potrzebuje psychoterapii - to bynajmniej wstyd

W dzisiejszych czasach wiele osób żyje w nieustającym biegu. Na głowie mamy praktycznie każdego dnia sporo spraw - a dokładne załatwienie każdej z nich potrafi zabrać naprawdę sporo czasu. Nie da się zatem ukryć, że w życiu właściwie każdego z nas bardzo istotny jest właściwy wypoczynek - kiedy nie masz czasu na to, aby porządnie wypocząć, wówczas niewątpliwie powinieneś pomyśleć o tym, aby przynajmniej od czasu do czasu przejść się do psychologa czy psychoterapeuty.
fototerapia

Jesienna melancholia czy coś poważniejszego? Z pewnością jest sposób na lepszy nastrój

To może dopaść wszystkich, nie istnieje na to żadna rada. Gorszy humor czy obniżenie humoru to po prostu normalny etap naszego życia, jaki powinniśmy przejść. Niekiedy jest to poważna trudność, częściej zaś zmagamy się ze zwykłym epizodem, z którego nie można robić tragedii. Najzwyczajniej w świecie, jesteśmy tylko ludźmi, więc każdy człowiek jest podatny na chwile słabości. W zależności od tego, jakie mamy samopoczucie, czy po prostu odczuwamy jesienną melancholię czy może nie jesteśmy w stanie zwyczajnie funkcjonować, jesteśmy w stanie podjąć konkretne starania, ażeby polepszyć swój stan.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.