Psychologia
psycholog
Bloger: Ion Chibzii
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób i gdzie odnaleźć dobrego psychoterapeutę, który pomoże nam w trudnych sytuacjach i zmieni nasze życie na lepsze

W dzisiejszych czasach, gdy stres jest na porządku dziennym, coraz większa liczba osób wybiera porady u psychologa czy też terapię. Do takich miejsc najczęściej przychodzą osoby, które zaobserwowały niepokojące objawy w postaci na przykład stanów lękowych albo ataków paniki. Nie należy się wstydzić chodzenia do psychologa czy też terapeuty. Gdy jesteśmy nasileni na niezwykle duży stres czy też pojawiły się w naszym życiu wydarzenia, które mają znaczny wpływ na naszą psychikę możemy odczuć pewnego rodzaju dyskomfort i doświadczyć problemów natury psychologicznej.
mężczyzna
Bloger: Ion Chibzii
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zmienić złe nawyki?

Człowiek ze swojej natury jest istotą niezmiernie mocno skomplikowaną i do tej pory nie w pełni wytłumaczalną. Przykładem w tym miejscu mogą być choćby nasze zachowania, jakie modelowane są przez dużo wewnętrznych uwarunkowań, z jakich w większości wypadków nie zdajemy sobie nawet sprawy. Kompleksowość naszych kręgosłupów moralnych jest bowiem nieprzerwanie obiektem badań profesjonalistów z dyscypliny psychologii.
Kobieta u lekarza
Bloger: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Psycholog

Psychologia to bardzo użyteczna gałąź wiedzy. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak wiele ta nauka wnosi w ludzkie życie. Na psychologii bazują nie tylko różnego rodzaju terapie, które w pierwszej kolejności kojarzą się z wyrazem „psychologia”. W pewnym sensie opierają się na niej również socjologia, pedagogika, szeroko pojęty marketing... i wiele, wiele innych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.