Psychologia
mężczyzna
Bloger: Ion Chibzii
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zmienić złe nawyki?

Człowiek ze swojej natury jest istotą niebywale mocno skomplikowaną i do tej pory nie w pełni wytłumaczalną. Przykładem tutaj mogą być choćby nasze zachowania, które kształtowane są przez dużo wewnętrznych uwarunkowań, z jakich w większości wypadków nie zdajemy sobie nawet sprawy. Złożoność naszych charakterów jest bowiem przez cały czas tematem badań fachowców z dyscypliny psychologii.
psycholog
Bloger: Ion Chibzii
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób i gdzie odnaleźć dobrego psychoterapeutę, który pomoże nam w trudnych sytuacjach i zmieni nasze życie na lepsze

W obecnych czasach, kiedy stres jest na porządku dziennym, coraz większa liczba osób decyduje się na porady u psychologa bądź terapię. Do tego rodzaju miejsc najczęściej trafiają osoby, które zaobserwowały niepokojące objawy w postaci przykładowo stanów lękowych lub ataków paniki. Nie należy się wstydzić chodzenia do psychologa albo terapeuty. Gdy jesteśmy narażeni na bardzo duży stres bądź pojawiły się w naszym życiu wydarzenia, mające znaczący wpływ na naszą psychikę możemy odczuwać swego rodzaju dyskomfort jak również doświadczyć problemów natury psychologicznej.
Kobieta u lekarza
Bloger: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Psycholog

Psychologia to niezwykle użyteczna dziedzina. Nie musimy nikomu klarować, jak wiele ta nauka wprowadza w ludzkie życie. Na tej nauce bazują nie tylko wszelkiego rodzaju terapie, które w pierwszej kolejności kojarzą się z hasłem „psychologia”. W pewien sposób opierają się na niej też socjologia, pedagogika, szeroko rozumiany marketing... i wiele, wiele innych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.