Rodzina
spacer z kijkami Nordic Walking
Bloger: Giorgio Minguzzi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są dostępne towary z kolekcji Atoperal Baby i dla kogo zostały one stworzone?

W aptekach istnieje cała rodzina artykułów do codziennej pielęgnacji ciała. Dla przykładu Atoperal dla dzieci to m.in. specjalistyczny krochmal do kąpieli, emulsja do ciała czy pianki do mycia.


wodospad - krystaliczna woda
Bloger: Koichi Oda
Na podstawie: http://www.flickr.com

Woda jonizowana- podstawa egzystencji

Nasz współczesny styl życia bardzo szkodzi naszemu organizmowi.Za dużo czasu przesiadujemy w pracy. Po powrocie do domu oczekują na nas liczne powinności oraz rozwiązywanie problemów rodzinnych. Niekiedy jesteśmy tak zalatani, że nie znajdujemy czasu, aby dobrze zjeść. Zwykle łapiemy coś w pędzie, często jakąś tłustą przekąskę, która ma jedynie zapełnić nasz żołądek. Zmęczenie chcemy wyeliminować kilkoma filiżankami kawy. Mało sypiamy, jesteśmy notorycznie zmęczeni i rozdrażnieni. Ma to negatywny wpływ nie tylko na nasz organizm, ale też na samopoczucie oraz stosunki z bliskimi.
lek
Bloger: Netradus

Czemu mleko matki jest doskonałe?

Mleko rodzicielki jest pierwszym pożywieniem z którym Twój brzdąc będzie miał styczność. Bez wątpliwości, karmienie piersią jest najodpowiedniejszym sposobem karmienia osesków.
osoby starsze
Bloger: Garry Knight
Na podstawie: http://www.flickr.com

Domy opieki - bardzo ważne jest, by w tego typu domach osoby starsze czuły się jak u siebie

Często słyszmy, że nasze społeczeństwo starzeje się, co oznacza, że rodzi się relatywnie mniej dzieci, w zestawieniu z ilością osób, które dożywają podeszłego wieku. Poprawa jakości życia oddziaływuje na to, że możemy żyć dłużej. Jest to jak najbardziej bardzo dobra oznaka, rodzi za sobą jednocześnie zwiększenie zakresu usług skierowanych właśnie w kierunku osób starszych. W naszej kulturze przywykliśmy sądzić, że osobami starszymi powinna opiekować się najbliższa rodzina – dzieci, czy też wnuki, z którymi takie osoby żyły przez większość swojego życia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.