Samopoczucie
desmoxan
Bloger: Shutterstock
Na podstawie: Shutterstock

Jak sobie dać radę z nałogiem nikotynowym? Jest sposób, aby rzucić palenie? Co o tym myśleć?

Istnieje już naprawdę spora świadomość tego, jak bardzo papierosy są szkodliwe, niekorzystnie oddziałujące na każdy aspekt życia. Niestety, mimo tego, wiele osób nie chce zrezygnować z takiego nałogu.
fototerapia

Czym jest światłoterapia i w jaki sposób dynamicznie leczyć objawy depresji zimowej?

Depresja zimowa dotyka obecnie dużo osób i jest wywołana brakiem albo też niedoborem światła. W zimowe chłodne dni, kiedy na dworze robi się mrok już późnym popołudniem częstokroć zdołamy odczuwać niepokój czy też stany depresyjne, pogarsza się nasz humor oraz samopoczucie. Jednak jednak depresję zimową wolno efektywnie zwalczyć i wyleczyć. Jakim sposobem?
światło
Bloger: LARS
Na podstawie: LARS

Leczenie z różnych schorzeń z wykorzystaniem światła

Światło jest bardzo istotnym elementem życia człowieka. Mówi się, że praktycznie bez tego czynnika nie ma życia. Bez wątpienia faktem jest, że ludzie żyjący w strefach, które w dużym stopniu pozbawione są światła pochodzącego ze Słońca w ciągu roku, mają znacznie większe zagrożenie zachorowaniem przykładowo na depresję. Z tego powodu dostęp do naturalnego światła i ciepła słonecznego jest tak ważny. Przykładowo w Polsce, która leży w strefie klimatu umiarkowanego, bywa tak, że rocznie jest bardzo wiele dni gdy słońce jest niewidoczne.
laryngolog
Bloger: Emily
Na podstawie: http://www.flickr.com

W trosce o kobiece sprawy - co proponuje współczesna medycyna?

Współczesna medycyna proponuje szereg zabiegów, o jakich jeszcze do niedawna nawet nie marzyliśmy. Dzięki niej mnóstwo dolegliwości zostało całkowicie wyeliminowanych, a życie ludzi borykających się z licznymi dolegliwościami stało się proste.
leki i suplementy
Bloger: domzdrowia.pl
Na podstawie: http://www.domzdrowia.pl

Skuteczny preparat przeciwbólowy i przeciwzapalny bez recepty

Współcześnie należyte dbanie o swe samopoczucie nie jest prostym zadaniem, a nieraz nawet osoby prowadzące niezwykle zdrowy tryb życia mogą mieć kłopoty z niektórymi schorzeniami. Należą do nich przykładowo niektóre choroby, na przykład reumatyzm lub reumatyzm pozastawowy. Leczenie ich często jednak potrafi być znacznie skuteczniejsze, jeśli zażywane są właściwe leki – w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów standardem jest, oprócz zażywania lekarstw wpływających na przebieg choroby, zażywanie leków, które zwalczają także same objawy – czyli odpowiednie niesteroidowe leki przeciwgorączkowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.