Stomatolog
dentystka, stomatolog
Bloger: Army Medicine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu trzeba pilnować stanu swoich zębów, jakie są rodzaje leczenia kanałowego.

Próchnica to bardzo poważny problem wśród naszego społeczeństwa. Pomimo ogromnej ilości past do zębów i zaawansowanych technologicznie szczoteczek nadal wielu ludzi ma sporo ubytków w zębach. W dużej mierze wynikać to będzie nie z tego, że nie ma czym myć zębów, ale z powodu mycia niestarannego albo niedokładnego.
lekarza
Bloger: Sxc.hu
Na podstawie: Sxc.hu

Stomatologia estetyczna jako sposobność na ukształtowanie ładnych zębów

Uzębienie gwiazdy filmowej to marzenie wielu ludzi, niestety, żeby to posiadać, często trzeba poddać się zabiegom, jakie proponuje stomatologia estetyczna. Stomatologia estetyczna umożliwia każdemu cieszyć się ładnym uzębieniem.
dentysta
Na podstawie: pixabay

W jaki sposób zatroszczyć się o zęby? – poradnik

Każdego wieczora sięgamy po pastę oraz szczoteczkę do mycia ząbków, wykonujemy parę mechanicznych ruchów po czym wydaje się nam, że w żaden sposób nie możemy sobie szkodzić. Niestety, takowe myślenie jest ogromnie katastrofalne - nawet na pozór łatwy i oczywisty zabieg, jak higiena jamy ustnej, nastręcza dużej wiedzy.
Zdrowe zęby, uśmiech
Bloger: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Czy poziom naszego uzębienia jest współcześnie ważną kwestią?

Wielu z nas bez wątpienia wie, że zdrowie to jeden z największych skarbów w naszym życiu. Praktyka pokazuje nam niezmiernie jasno, że wielokrotnie nie doceniamy jego znaczenia w ciągu codziennego wykonywania naszych obowiązków, co w szeregu przypadków nie jest uznawane za dobre. W życiu wielokrotnie o jego znaczeniu bowiem dowiadujemy się, kiedy nasze zdrowie zaczyna niezmiernie mocno podupadać. W tym czasie koniecznie chcemy uczynić wszystko, aby powrócić do pełnej sprawności, niemniej wprawdzie nie zawsze jest to możliwe. W tym miejscu powinno się również przyznać, że naszym wybitnie dużym zainteresowaniem ale i również troską cieszy się stan naszego uzębienia. Przez wielu specjalistów od wizerunków jest to element, który musi zostać przez nas obowiązkowo zadbany.
dentysta
Bloger: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Godny polecenia stomatolog w Tomaszowie Mazowieckim

Gdy coś się zaczyna dziać z naszym uzębieniem, czyli zaczynają nas boleć zęby, wtedy idziemy do dentysty. Nie jest to jednak wcale tak prosta decyzja, wiele osób przekłada ją niemalże w nieskończoność, przez co ostateczność, jaką jest ruszenie się do dentysty i związana z tym wizyta jest dość bolesna.
Gabinet stomatologiczny
Bloger: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com

gdy trzeba iść do stomatologa i diagnozą jest leczenie kanałowe mikroskopowe

Ani jeden człowiek nie lubi chodzić do lekarza. Przeważnie odracza z wizytą tak długo jak to możliwe. Głównie, kiedy w grę wchodzi ból zęba i wizyta u dentysty. W takiej okoliczności każda osoba odkłada tą odwiedziny tak długookresowo aż dochodzi do etapu, kiedy nie może sama sobie pomóc z bolącym zębem.
zęby
Na podstawie: pixabay

Implanty zębowe metodą na kompleksy związane ze zdrowiem zębów.

Postęp medycyny w ostatnich latach jest tak spory, iż aktualnie możemy w naszym ciele zmienić czy nawet naprawić nieomal wszystko. Współczesna medycyna poszła tak daleko, że nawet zwykły gabinet stomatologiczny zmienił się nie do poznania i dziś bardziej przypomina laboratorium czy pracownię naukową. W dziedzinie stomatologii od wieków zachodziły innowacje. Już w średniowieczu można było u kowala wykonać „zabieg stomatologiczny”.
Sprinter z protezą nogi
Bloger: The National Guard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaką szczoteczkę do zębów najkorzystniej wybrać? O jakich kwestiach wiedzieć? Co jest najbardziej istotne?

Dokładnie wyczyszczone zęby gwarantują, że nie będziemy musieli co chwila chodzić do dentysty. A tak może się zdarzyć, kiedy nie troszczymy się o uzębienie albo przypominamy sobie o nich, gdy zaczynają nam doskwierać, odczuwamy ból , zdajemy sobie sprawę, że coś się dzieje, coś niepożądanego.
Kobieta w ciąży
Bloger: Sweet.Crazy.Pics
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju istnieje różnica pomiędzy lekarzem o specjalizacji dentystycznej a lekarzem o specjalizacji stomatologicznej?

Czy pamiętasz, że pewny niezwykle popularny, choć niezbyt doceniany fach jest mylony z odmiennym, choć niezwykle zbliżonym? Tak jest zwłaszcza od momentu włączenia naszej ojczyzny do Unii Europejskiej, gdyż prawo unijne zadecydowało o ujednoliceniu tego typu zawodów.
systemy modułowe
Bloger: BLACK RED WHITE SA
Na podstawie: http://www.brw.com.pl/

Kiedy i z jakiej przyczyny warto udać się do psychologa

Niekiedy świat wali ci się na głowę i nie potrafisz samodzielnie go dźwignąć. Cierpi twa psyche oraz ciało, nie potrafisz normalnie żyć. Wtedy należałoby pomyśleć o pomocy!


Kiedy i z jakiej przyczyny warto udać się do psychologa

Jeżeli boli cię ząbek, możesz go samodzielnie wyrwać, ale czy się na to zdecydujesz? Na pewno nie, jak najprędzej umówisz się ze stomatologiem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.