Terapia
aklohol
Bloger: Daniel70mi
Na podstawie: http://www.flickr.com

W wypadku, jeżeli masz problem z piciem, najwyższy moment pomyśleć o detoksie i fachowej pomocy

Alkoholizm jest bardzo podstępną przypadłością, która posiada druzgocący wpływa na całe życie człowieka, którego dotyka, jak też jego rodziny. W naszym kraju problem z alkoholem jest dość powszechny i z pewnością nie tyczy tylko ludzi z nizin społecznych. Alkohol piją biedni oraz bogaci, mężczyźni oraz kobiety, a coraz częściej można usłyszeć też o przypadkach, kiedy po napoje wyskokowe sięgają młodzi nastolatkowie, a także dzieci. W wielu sytuacjach nieodzowna okazuje się fachowa terapia dla uzależnionych.
tatuaże
Bloger: Tabi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyspecjalizowane sprzęty medyczne w korzystnej cenie - polecane produkty

Aktualnie zdrowie jest dla większości ludzi najważniejszą kwestią w życiu, dlatego że od niego uzależnione jest wszystko. Nie zadziwia w związku z tym fakt, że tak dużą uwagę kierujemy na to, jak się odżywiamy, prowadzimy dynamiczny tryb funkcjonowania i całkowicie troszczymy się o własne samopoczucie.
fototerapia

Czym jest światłoterapia i w jaki sposób dynamicznie leczyć objawy depresji zimowej?

Depresja zimowa dotyka w dzisiejszych czasach sporo osób i jest spowodowana brakiem czy także niedoborem światła. W zimowe chłodne dni, gdy na dworze robi się ciemno już późnym popołudniem nierzadko możemy odczuwać niepokój albo też stany depresyjne, pogarsza się nasz stan ducha i samopoczucie. Aczkolwiek jednak depresję zimową wolno funkcjonalnie pokonać i wyleczyć. Jakim sposobem?
lekko rozmiękczony młodzieniec na łonie przyrody
Bloger: flickr.com
Na podstawie: flickr.com

Kiedy pierwsza szklanka piwa może wydawać się niegroźna...

„Piekło na człowieka w jego sercu czeka” - tak można by określić, za Janem Sztaudyngerem ludzkie zachowanie i jego następstwa, z którymi, w przeważającej części on sam będzie musiał się zmierzyć wkraczając na drogę uzależnień. W prosty sposób można na nią trafić. Trudniej z niej zejść.
rehalibitacja
Bloger: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com

Leczenie falą uderzeniową Wrocław może nam zaproponować - na czym polega?

Powinniśmy wyszukać dobry model leczenia

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że medycyna calutki czas się rozwija, więc zjawiają się kolejne metody leczenia. Takie, które będą znacznie mniej inwazyjne oraz jednocześnie podarują coraz lepsze efekty, w znacznie mniejszym okresie. To właśnie sprawia, że ludzie znacznie mocniej interesują się tym, co będzie im oferowane przez medycynę w celu pomniejszenia ich bólu.
astygmatyzm
Bloger: Ewan Munro
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pompa insulinowa: minusy i zalety

Pompa to małe narzędzie, które polepsza stan zdrowia i jakość życia cukrzyków, głównie chorujących na cukrzycę 1 typu. By terapia z udziałem pompy insulinowej przyniosła skutek potrzebne będzie zaangażowanie pacjenta lub jego bliskich.
Kobieta czytająca książkę
Bloger: Jonathan Petit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdrowie psychiczne jak również emocjonalne osób – terapie, po które warto sięgać

Wszyscy mamy świadomość tego, że wiele osób, a często również my sami, musimy sobie radzić z licznymi problemami na tle zdrowotnym. Rzecz jasna, medycyna rozwinęła się w ostatnim czasie w sposób niesamowity, co jednak nie spowodowało równolegle, że człowiek nie musi przejmować się swoim zdrowiem. Wręcz przeciwnie - w obecnych czasach można wyodrębnić takie jednostki chorobowe, które pojawiły się i ewoluowały właśnie w ostatnich latach. Jest to dość niepokojące, jako że w żadnym stopniu nie możemy przewidzieć, co nastąpi w tej materii w kolejnych latach.
butelki alkoholi
Bloger: Holly Lay
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań - przeczytaj ten artykuł

Problem uzależnienia od alkoholu tyczy się osób w naprawdę różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie aktualnie jeszcze pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający przede wszystkim panów. Okazuje się jednak coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także boryka się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście na chwilę obecną na wysokim poziomie kształtuje się wiedza dotycząca tego, jak dochodzi do powstania uzależnienia oraz jak je leczyć.
małżeństwo
Bloger: Garry Knight
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na dobre i na złe – jak rozwiązać małżeńskie spory

Ślub to ważny moment w życiu w zasadzie każdej osoby. Czy kobieta, czy mężczyzna chce znaleźć tą jedną osobę, z którą będzie mogła/mógł wspólnie żyć i rozwijać się. Wszystko jest cudownie, gdy wpatrzeni w siebie spotykamy na swojej drodze same przyjemne chwile. Problemy zaczynają pojawiać się wówczas, gdy nie umiemy przeciwdziałać pojawiającym się … problemom.
wizyta u psychologa
Bloger: Mike Renlund
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze przyczyny powstawania kryzysów w małżeństwie, w jaki sposób można dać sobie z nimi radę

Chyba każda para miewa w związku różne okresy. Raz będzie cudownie, miłość aż kwitnie pomiędzy partnerami, a niekiedy chcą się oni pozabijać lub rozstać i już nigdy więcej nie zobaczyć. Tak naprawdę niewiele jest par, które z czystym sumieniem by mogły stwierdzić o sobie, że nie miały żadnego kryzysu. W zdecydowanej większości związków będą się one przytrafiać, mają różne przyczyny i tak naprawdę od samych małżonków zależeć będzie, czy uda im się z tego wyjść obronną ręką.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.