Terapia
tabletki
Bloger: peace6x
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na czym powinna polegać odpowiednia oraz profesjonalna terapia odwykowa?

W dzisiejszych dniach duża część osób żyje w nieustannym stresie. Należy żałować, że ma to niemało niesprzyjających dla dobrej kondycji skutków ubocznych, do których zaliczają się przykładowo powiększone niebezpieczeństwo różnych chorób serca czy też wręcz niewydolność nerek.
wizyta u psychologa
Bloger: Mike Renlund
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze przyczyny powstawania kryzysów w małżeństwie, w jaki sposób można dać sobie z nimi radę

Chyba każda para miewa w swoim związku różne etapy. Raz jest wspaniale, miłość aż kwitnie między partnerami, a niekiedy chcą się oni pozabijać lub rozstać i już nigdy więcej nie odezwać. W rzeczywistości niewiele jest par, które z czystym sumieniem by mogły stwierdzić o sobie, że nie miały żadnych problemów. W zdecydowanej większości związków będą się one przytrafiać, mają różne nasilenie i w sumie od samych partnerów zależeć będzie, czy uda im się z tego wyjść bez rozstania.
fototerapia

Czym jest światłoterapia i w jaki sposób dynamicznie leczyć objawy depresji zimowej?

Depresja zimowa dotyka obecnie dużo osób i jest wywołana brakiem albo też niedoborem światła. W zimowe chłodne dni, kiedy na dworze robi się mrok już późnym popołudniem częstokroć zdołamy odczuwać niepokój czy też stany depresyjne, pogarsza się nasz humor oraz samopoczucie. Jednak jednak depresję zimową wolno efektywnie zwalczyć i wyleczyć. Jakim sposobem?
terapia u dobrego psychologa

Kłopotliwe sytuacje do ogarnięcia ? Skontaktuj się doświadczonego psychologa w swojej okolicy

W naszych czasach często jest tak, że jak się coś popsuje, to ląduje to na śmietniku. Przywykliśmy do tego, że nie powinniśmy przejmować się naprawianiem. Jednak w relacjach między ludźmi już tak prosto nie jest.
lekko rozmiękczony młodzieniec na łonie przyrody
Bloger: flickr.com
Na podstawie: flickr.com

Kiedy pierwsza szklanka piwa może wydawać się niegroźna...

„Piekło na człowieka w jego sercu czeka” - tak można by określić, za Janem Sztaudyngerem ludzkie działanie oraz jego skutki, z którymi, w przeważającej części samodzielnie będzie musiał się zmierzyć wchodząc na drogę uzależnień. W prosty sposób można na nią trafić. Trudniej z niej zejść.
Kobieta u lekarza
Bloger: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Psycholog

Psychologia to niezwykle użyteczna dziedzina. Nie musimy nikomu klarować, jak wiele ta nauka wprowadza w ludzkie życie. Na tej nauce bazują nie tylko wszelkiego rodzaju terapie, które w pierwszej kolejności kojarzą się z hasłem „psychologia”. W pewien sposób opierają się na niej też socjologia, pedagogika, szeroko rozumiany marketing... i wiele, wiele innych.
gabinet psychologiczny wrocław
Bloger: Adam Mirowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zaufany psycholog jest nieoceniony, jeśli chcemy uporać się z wieloma trudnymi problemami

Jeżeli posiadamy jakikolwiek problem natury psychicznej, z którym nie potrafimy sobie poradzić, to warto pomyśleć nad wizytą u dobrego terapeuty. Obecnie w większych miejscowościach działa wyjątkowo dużo gabinetów, gdzie dostaniemy specjalistyczną pomoc.


Zaufany psycholog jest nieoceniony, jeśli chcemy uporać się z wieloma trudnymi problemami

Szacuje się, iż na rozmaite choroby związane z psychiką uskarża się ponad 50% ludzkości na świecie.
terapia
Bloger: Centrum Medycyny EstetycznejScan

Niekiedy w związkach dzieje się tak, że narasta konflikt i trzeba udać się na terapię dla par

Życie bywa skomplikowane i pędzi niesamowicie. Dlatego o związek powinniśmy dbać jak o delikatny kwiat.


astygmatyzm
Bloger: Ewan Munro
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pompa insulinowa: minusy i zalety

Pompa to małe urządzenie, które polepsza stan zdrowia i jakość życia cukrzyków, przede wszystkim chorujących na cukrzycę 1 typu. Ażeby terapia z uczestnictwem pompy insulinowej przyniosła efekt nieodzowne będzie zaangażowanie pacjenta lub jego bliskich.
butelki alkoholi
Bloger: Holly Lay
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań - przeczytaj ten artykuł

Problem uzależnienia od alkoholu dotyka ludzi w naprawdę różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie nadal pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający głównie panów. Tymczasem coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także boryka się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście obecnie na wysokim poziomie kształtuje się świadomość tego, jak dochodzi do rozwoju uzależnienia oraz jakie metody leczenia okazują się być skuteczne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.