Terapia
aklohol
Bloger: Daniel70mi
Na podstawie: http://www.flickr.com

W wypadku, jeżeli masz problem z piciem, najwyższy moment pomyśleć o detoksie i fachowej pomocy

Alkoholizm jest niesamowicie podstępną przypadłością, która wywiera druzgocący wpływa na calutkie życie człowieka, którego dotyka, jak także jego rodziny. W Polsce kłopot z alkoholem okazuje się dość powszechny oraz z pewnością nie dotyczy tylko ludzi z nizin społecznych. Alkohol piją biedni i zamożni, mężczyźni oraz kobiety, a coraz częściej można usłyszeć również o sytuacjach, gdy po napoje wyskokowe sięgają młodsi nastolatkowie, a nawet dzieci. W wielu przypadkach nieodzowna okazuje się profesjonalna pomoc dla uzależnionych.
tatuaże
Bloger: Tabi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyspecjalizowane sprzęty medyczne w korzystnej cenie - polecane produkty

W dzisiejszych czasach zdrowie jest dla większości ludzi najważniejszą kwestią w życiu, ponieważ od niego uzależnione jest wszystko. Nie zdumiewa zatem fakt, że tak dużą uwagę zwracamy na to, jak się odżywiamy, mamy aktywny tryb funkcjonowania i ogólnie dbamy o swoje samopoczucie.
Kobieta czytająca książkę
Bloger: Jonathan Petit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdrowie psychiczne jak również emocjonalne osób – terapie, po które warto sięgać

Wszyscy mamy świadomość tego, że wiele osób, a nierzadko również my sami, musimy się uporać z różnymi problemami na tle zdrowotnym. Rzecz jasna, medycyna rozwinęła się w ostatnim czasie w sposób niesamowity, co jednak nie spowodowało tym samym, że człowiek nie musi przejmować się swoim zdrowiem. Wręcz przeciwnie - w dzisiejszych czasach możemy wyodrębnić takie jednostki chorobowe, które pojawiły się i ewoluowały dosłownie w ostatnich latach. Dobrym przykładem są chociażby rozmaite odmiany depresji czy fobii.
butelki alkoholi
Bloger: Holly Lay
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań - przeczytaj ten artykuł

Problem uzależnienia od alkoholu tyczy się osób w naprawdę różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie aktualnie jeszcze pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający przede wszystkim panów. Okazuje się jednak coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także boryka się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście na chwilę obecną na wysokim poziomie kształtuje się wiedza dotycząca tego, jak dochodzi do powstania uzależnienia oraz jak je leczyć.
małżeństwo
Bloger: Garry Knight
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na dobre i na złe – jak rozwiązać małżeńskie spory

Ślub to ważny moment w życiu w zasadzie każdej osoby. Czy kobieta, czy mężczyzna chce znaleźć tą jedną osobę, z którą będzie mogła/mógł wspólnie żyć i rozwijać się. Wszystko jest cudownie, gdy wpatrzeni w siebie spotykamy na swojej drodze same przyjemne chwile. Problemy zaczynają pojawiać się wówczas, gdy nie umiemy przeciwdziałać pojawiającym się … problemom.
lekko rozmiękczony młodzieniec na łonie przyrody
Bloger: flickr.com
Na podstawie: flickr.com

Kiedy pierwsza szklanka piwa może wydawać się niegroźna...

„Piekło na człowieka w jego sercu czeka” - tak można by określić, za Janem Sztaudyngerem ludzkie zachowanie oraz jego następstwa, z którymi, w głównej mierze samodzielnie będzie musiał stoczyć walkę wchodząc na drogę uzależnień. W prosty sposób można na nią trafić. Trudniej z niej zejść.
wizyta u psychologa
Bloger: Mike Renlund
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze przyczyny powstawania kryzysów w małżeństwie, w jaki sposób można dać sobie z nimi radę

Chyba każda para miewa w związku różne okresy. Raz będzie cudownie, miłość aż kwitnie pomiędzy partnerami, a niekiedy chcą się oni pozabijać lub rozstać i już nigdy więcej nie zobaczyć. Tak naprawdę niewiele jest par, które z czystym sumieniem by mogły stwierdzić o sobie, że nie miały żadnego kryzysu. W zdecydowanej większości związków będą się one przytrafiać, mają różne przyczyny i tak naprawdę od samych małżonków zależeć będzie, czy uda im się z tego wyjść obronną ręką.
astygmatyzm
Bloger: Ewan Munro
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pompa insulinowa: minusy i zalety

Pompa to nieogromne narzędzie, jakie polepsza stan zdrowia jak też jakość życia cukrzyków, głównie chorych na cukrzycę typu 1. Aby terapia z udziałem pompy przyniosła rezultat potrzebne jest zaangażowanie pacjenta czy jego bliskich.
rehalibitacja
Bloger: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com

Leczenie falą uderzeniową Wrocław może nam zaproponować - na czym polega?

Sprawdzajmy nowoczesne metody leczenia

Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że medycyna calutki czas się zmienia, więc zjawiają się nowe sposoby leczenia. Takie, które są coraz mniej inwazyjne i równocześnie podarują znacznie lepsze rezultaty, w dużo mniejszym czasie. To właśnie powoduje, że ludzie znacznie bardziej interesują się tym, co okazuje się być im oferowane przez medycynę w celu pomniejszenia ich bólu.
dziecko
Bloger: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nałóg to okropna rzecz, dla alkoholików oraz ich najbliższych, przez to warto decydować się na leczenie

Choroba alkoholowa dotyka coraz szerszej grupy ludzi. Niejednokrotnie za picie odpowiedzialne jest życie w ogromnym stresie. Alkohol łagodzi napięcie, pomaga się zrelaksować, nie rozmyślać o problemach, jak również znakomicie się bawić, lecz bywa niezwykle niebezpieczny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.