Terapia
butelki alkoholi
Bloger: Holly Lay
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań - przeczytaj ten artykuł

Problem uzależnienia od alkoholu tyczy się ludzi w naprawdę różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie aktualnie jeszcze pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający głównie mężczyzn. Okazuje się jednak coraz więcej pań również zmaga się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście dzisiaj na wysokim poziomie kształtuje się wiedza dotycząca tego, jak dochodzi do powstania uzależnienia oraz jakie metody leczenia dają szansę na powrót do normalności.
wizyta u psychologa
Bloger: Mike Renlund
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze przyczyny powstawania kryzysów w małżeństwie, w jaki sposób można dać sobie z nimi radę

Chyba każda para miewa w związku różne okresy. Raz będzie cudownie, miłość aż kwitnie pomiędzy partnerami, a niekiedy chcą się oni pozabijać lub rozstać i już nigdy więcej nie zobaczyć. Tak naprawdę niewiele jest par, które z czystym sumieniem by mogły stwierdzić o sobie, że nie miały żadnego kryzysu. W zdecydowanej większości związków będą się one przytrafiać, mają różne przyczyny i tak naprawdę od samych małżonków zależeć będzie, czy uda im się z tego wyjść obronną ręką.
małżeństwo
Bloger: Garry Knight
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na dobre i na złe – jak rozwiązać małżeńskie spory

Ślub to ważny moment w życiu w zasadzie każdej osoby. Zapatrzeni w siebie nie zawsze uświadamiamy sobie, że zakochanie to dopiero początek wspólnej drogi – prawdziwa miłość wymaga solidnej pracy. Wszystko jest wspaniale, gdy wpatrzeni w siebie przechodzimy przez życie z uśmiechem na twarzy. Kłopoty zaczynają pojawiać się wtedy, gdy nie umiemy przeciwdziałać pojawiającym się … problemom.
astygmatyzm
Bloger: Ewan Munro
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pompa insulinowa: minusy i zalety

Pompa to nieogromne narzędzie, jakie polepsza stan zdrowia jak też jakość życia cukrzyków, głównie chorych na cukrzycę typu 1. Aby terapia z udziałem pompy przyniosła rezultat potrzebne jest zaangażowanie pacjenta czy jego bliskich.
rehalibitacja
Bloger: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com

Leczenie falą uderzeniową Wrocław może nam zaproponować - na czym polega?

Sprawdzajmy nowoczesne metody leczenia

Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że medycyna calutki czas się zmienia, więc zjawiają się nowe sposoby leczenia. Takie, które są coraz mniej inwazyjne i równocześnie podarują znacznie lepsze rezultaty, w dużo mniejszym czasie. To właśnie powoduje, że ludzie znacznie bardziej interesują się tym, co okazuje się być im oferowane przez medycynę w celu pomniejszenia ich bólu.
aklohol
Bloger: Daniel70mi
Na podstawie: http://www.flickr.com

W wypadku, jeżeli masz problem z piciem, najwyższy moment pomyśleć o detoksie i fachowej pomocy

Alkoholizm jest bardzo podstępną chorobą, która wywiera druzgocący wpływa na calutkie życie człowieka, którego dotyka, jak też jego rodziny. W naszym kraju problem z alkoholem jest dość powszechny oraz bynajmniej nie tyczy tylko ludzi z nizin społecznych. Alkohol piją biedni i bogaci, mężczyźni i kobiety, a coraz częściej słyszy się także o przypadkach, gdy po napoje wyskokowe sięgają młodzi nastolatkowie, a nawet dzieci. W wielu przypadkach niezbędna jest profesjonalna pomoc dla uzależnionych.
dziecko
Bloger: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nałóg to okropna rzecz, dla alkoholików oraz ich najbliższych, przez to warto decydować się na leczenie

Choroba alkoholowa dotyka coraz szerszej grupy ludzi. Niejednokrotnie za picie odpowiedzialne jest życie w ogromnym stresie. Alkohol łagodzi napięcie, pomaga się zrelaksować, nie rozmyślać o problemach, jak również znakomicie się bawić, lecz bywa niezwykle niebezpieczny.
terapia u dobrego psychologa

Kłopotliwe sytuacje do ogarnięcia ? Skontaktuj się doświadczonego psychologa w swojej okolicy

W dzisiejszych czasach często jest tak, że jak się coś psuje, to zostaje to wyrzucone. Przyzwyczailiśmy się, że nie powinniśmy zabierać się za naprawianie. Jednak w relacjach międzyludzkich już tak łatwo nie jest.
Kobieta u lekarza
Bloger: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Psycholog

Psychologia to bardzo użyteczna gałąź wiedzy. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak wiele ta nauka wnosi w ludzkie życie. Na psychologii bazują nie tylko różnego rodzaju terapie, które w pierwszej kolejności kojarzą się z wyrazem „psychologia”. W pewnym sensie opierają się na niej również socjologia, pedagogika, szeroko pojęty marketing... i wiele, wiele innych.
gabinet psychologiczny wrocław
Bloger: Adam Mirowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zaufany psycholog jest nieoceniony, jeśli chcemy uporać się z wieloma trudnymi problemami

Jeśli mamy jakiekolwiek utrapienie psychicznej natury, z którym nie umiemy sobie dać rady, to dobrze będzie zastanowić się nad wizytą u porządnego psychoterapeuty. Teraz w dużych miastach funkcjonuje naprawdę dużo gabinetów, w których uzyskamy specjalistyczną pomoc.


Zaufany psycholog jest nieoceniony, jeśli chcemy uporać się z wieloma trudnymi problemami

Szacuje się, iż na różne problemy związane z psychiką uskarża się ponad 50% ludzi na świecie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.