Twarz
akcesoria tytoniowe
Bloger: merec0
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/

Chcesz zaoszczędzić na papierosach? Przyrządź je sam!

Jeszcze dwadzieścia lat wstecz, udając się do kawiarni czy chociażby urzędu publicznego, cały czas spotykaliśmy osoby palące tytoń. Było to wtenczas popularne i nikogo nie oburzało. Jednak z czasem sytuacja zaczęła się zmieniać. Coraz mniej miejsc pozwalało na raczenie się papierosem, umieszczano coraz to pokaźniejsze zakazy. Sporym bólem dla palaczy było jednak ustanowienie ogromnej akcyzy na papierosy, która podwoiła praktycznie ich cenę. Jednak ci, którym nie nie dane było zrezygnować z tego nałogu, nauczyli się, jak zniwelować jego koszt.
sakupy
Bloger: Praktycy.com
Na podstawie: Praktycy.com

Jak leczy się alkoholizm? Jakie są dobre rozwiązania? Czy wszywka alkoholowa to dobry sposób?

Leczenia alkoholizmu to trudne zadanie, bardzo częste takie terapie można zaliczyć do modeli awersyjnych. Bardzo popularne w Polsce są tak zwane
balsam na cellulit
Bloger: SkiStar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czarne mydło - chwilowa moda czy może autentyczny skarb z Maroka?

Gumowate, o zapachu wędzonki oraz brązowej, niezbyt atrakcyjnej barwie. A jednak - ilość fanów czarnego mydła ciągle się powiększa. Czemu zawdzięcza ono rosnącą popularność?
spojrzenie
Bloger: Evandro Felippe
Na podstawie: http://www.flickr.com

Liposukcja laserem – czemu należy decydować się na taką operację?

Liposukcja laserowa należy do coraz chętniej wybieranych przez konsumentów gabinetów medycyny estetycznych zabiegów. Czemu coraz więcej osób decyduje się na te usuwanie zbędnego tłuszczyku? Dzisiaj odpowiednio w każdym zakładzie wyszukamy takie usługi, w jaki sposób liposukcja laserowa.
potrafiszschudnac.pl
Bloger: with wind
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie zadania ma w naszych ciałach trzustka, jakie są najczęściej spotykane choroby tego organu.

Trzustka to jeden z mniej widocznych organów, tak naprawdę jeżeli nic się z nią nie dzieje, to większość osób nawet nie wie, gdzie się ona znajduje. Lecz mimo tego, że ma niewielkie rozmiary i głęboko schowana, to spełnia bardzo ważną ważną rolę w naszych organizmach.
Składniki
Bloger: Apteka-zdrowie.eu
Na podstawie: www.apteka-zdrowie.eu

Nieważne, że jesteś jeszcze młoda - teraz jest odpowiedni czas, żeby zadbać odpowiednio o swoją skórę!

Jeżeli trafiłaś na ten tekst, prawdopodobnie oznacza to, że masz jeszcze dwadzieścia parę lat i zastanawiasz się, w jakim okresie powinnaś zacząć używanie specjalistycznych kremów do pielęgnacji twarzy. Jeżeli to prawda, ogromnie cię cieszymy - przeczytaj nasz artykuł do końca i dowiedz się, jakie są najlepsze sposoby na zachowanie pięknej skóry na długo!


Nieważne, że jesteś jeszcze młoda - teraz jest odpowiedni czas, żeby zadbać odpowiednio o swoją skórę!

Pewnie nikogo nie trzeba przekonywać, że w przypadku ludzkiej skóry zdecydowanie najważniejsza jest regularna pielęgnacja.
kobieta ze zdrową skórą
Bloger: Lies Thru a Lens 
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kosmetyki ekologiczne to najlepsze rozwiązanie dla cery kłopotliwej

Nie da się ukryć, że troska o skórę jest współcześnie ciężkim zadaniem. Tryb funkcjonowania, który prowadzimy, zanieczyszczone powietrze i niezdrowe zakąski to tylko pewne elementy oddziaływujące na kondycję naszej skóry. Jest to jednakowy problem dla kobiet i panów, niemniej jednak kuracja nawilżająca bądź oczyszczająca następować powinna inaczej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.