Zdrowie
szpital
Bloger: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pulsoksymetr to narzędzie niezbędne w funkcjonowaniu szpitalnego oddziału ratunkowego

Pulsoksymetr jest narzędziem automatycznym, które stanowi potrzebny składnik lekarskiego wyposażenia wszystkich oddziałów ratunkowych. Umożliwia on przeprowadzenie pomiaru saturacji krwi to znaczy określenia, czy w ciele człowieka może dochodzić do niedotlenienia. Każdy, kto obserwował w przeszłości jakiś lekarski program pokazywany w telewizji wie, że saturacja jest istotnym wyznacznikiem kondycji zdrowotnej każdego pacjenta.
dieta
Bloger: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Skuteczny sposób na zdobycie szczupłej i idealnej figury

Większość osób pragnęłoby cały czas posiadać szczupłą i atrakcyjną sylwetkę, która znakomicie wpłynęłaby na ich własne poczucie wartości. Niektórzy sądzą, że kluczowa jest w tym względzie głównie ćwiczenia fizyczne. Inni natomiast podkreślają, że najważniejsza powinna być modyfikacja nawyków żywieniowych. Nie da się ukryć, że dzięki odpowiedniej diecie można szybko zgubić dodatkowe kilogramy.
pacjentka
Bloger: Ninian Reid
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czytaj W jaki sposób zadbać o chorą osobę z naszej rodziny? Co należy wiedzieć o opiece długoterminowej?

Każdy z nas dobrze wie, że zdrowie jest jedną z nielicznych wartości, jakiej nie da się nabyć za jakiekolwiek sumy środków finansowych. W trakcie naszego życia natomiast w szeregu przypadków nie pamiętamy o tej znaczącej prawdzie co z pewnością nie jest właściwą sytuacją.
Bloger: SlimGREEN

Nie musimy sami walczyć o smukłą sylwetkę

Śnimy o pięknej sylwetce, lecz ciągle nie jest ona tak doskonała, cały czas nie mamy możliwości uzyskać tak świetnego rezultatu jakbyśmy pragnęły? Bez wątpienia trzeba pójść do apteki i zapytać farmaceutę, czy może nam zalecić jakiś suplement, który wspomoże nasze odchudzanie, ale który jednocześnie nie będzie posiadał złego wpływu na działanie całego naszego organizmu.
zamówienia online
Bloger: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie: http://www.flickr.com

Produkty kosmetyczne czyniące cuda, czy coś takiego w ogóle istnieje?

Oznaki upływającego czasu to coś czego chyba nikt nie lubi. Wszyscy patrzymy z zniechęceniem na pierwsze zmarszczki, pasma siwości we włosach, powiększające się zakola, i utratę sprężystości cery. Jednak dwudziesty pierwszy wiek oferują nam całą gamę kosmetyków i cudownych zabiegów, które mają zahamować procesy starzenia albo nawet całkowicie je zatrzymać.
depresja
Bloger: Oliver Vogler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak radzić sobie ze złym nastrojem w zimie?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo warunki pogodowe wpływają na ogólną kondycję psychiczną człowieka. Rzecz jasna zauważono, że spora liczba ludzi ma lepszy nastrój podczas słonecznej pogody.
piegi na kolanach
Bloger: DesultoryMe
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak niezwykle ważne są komórki macierzyste dla naszej ogólnej kondycji - na czym polega ich zbawienna aktywność?

Nasze ciało składa się z wielu różnorodnych typów komórek, są one konieczne dla stanu naszego zdrowia. Są one odpowiedzialne za codzienne czynności, o których nawet nie myślimy, jak bicie serca, oczyszczanie krwi przez nerki, prace mózgu i tak dalej. Bardzo ważną rolę w naszym organizmie odgrywają komórki macierzyste, tworzą one różne rodzaje komórek, są one dostawcą również całkowicie nowych komórek. Co więcej, kiedy komórki macierzyste ulegają podziałowi mogą tworzyć więcej komórek macierzystych. Przykładowo, komórki macierzyste skóry są w stanie tworzyć nowe komórki, naturalnie skóry, albo za takie, które są odpowiedzialne za produkcję melatoniny.
w aptece
Bloger: Neil Turner
Na podstawie: http://www.flickr.com

Decydowanie się na medykamenty – w jakim miejscu poszukiwać informacji

Lekarstwa oferowane w naszym kraju są doskonałej jakości. Powinniśmy jednak w każdym przypadku zwracać największą uwagę na ich skład, gdyż może on różnić się jednym składnikiem. Alergeny są dzisiaj wszechobecne, co nie zostaje bez wpływu na nasze zdrowie. Dobrze jest skonsultować swój wybór z cenionym lekarzem, jaki doradzi nam w zakresie najlepszego dla nas lekarstwa. Działając na własną rękę z wyborem lekarstw możemy sobie zaszkodzić.
lekarstwo
Bloger: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakich miejsc warto sprawdzać leki bez recepty?

Każdy z nas niezmiernie dobrze wie, że zdrowie jest jedną z życiowych wartości, jaka ma dla nas kolosalne znaczenie. Złe funkcjonowanie naszego organizmu jest przez nas niezmiernie mocno odczuwane, dlatego też staramy się za wszelaką cenę możliwie jak najlepiej ubezpieczyć się przed taką ewentualnością. Rzecz jasna na pewne uciążliwości niestety nie mamy najmniejszego wpływu, w takim razie nie pozostaje nam nic innego jak wyłącznie możliwie redukować aktualne dolegliwości.
kolano
Bloger: Tony Alter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Proste sposoby na zapobieganie urazom

Chyba najbardziej popularne powiedzonko o zdrowiu mówi o ulotności tegoż stanu, a także o naszej skłonności do bagatelizowania swego zdrowia. Na nieszczęście, wielu ludziom wydaje się, iż są niezniszczalni. Wiemy, że wypadki się przydarzają, ale zwykle przekonani jesteśmy, że nas nie dotyczą. Skutkiem tego część z nas brawurowo prowadzi auta, nie licząc się z bezpieczeństwem własnym, ani z bezpieczeństwem innych.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.