Wygląd
olimp bcaa xplode
Bloger: Fit4Fun

Czy kulturysta powinien korzystać z suplementów? O czym musi pamiętać? Co jest najważniejsze?

Suplementy dla kulturystów faktycznie działają, lecz powinniśmy mieć do nich odpowiednie podejście, a co więcej niezbędne są regularne treningi na siłowni. Nie zastąpią one standardowego treningu, więc nie powinniśmy ich traktować jako “magicznego” środka, który sam, bez jakiegoś wysiłku, zbuduje masę mięśniową.


Czy kulturysta powinien korzystać z suplementów? O czym musi pamiętać? Co jest najważniejsze?

Aktualnie jest naprawdę szeroki wybór suplementów, ale również firm jakie produkują suplementy.
chińska medycyna
Na podstawie: pixabay.com

W jaki sposób działa żeń-szeń - zobacz sam

Żeń-szeń jest to roślina uprawiana w Azji. Jego najbardziej cenioną odmianą jest biały żeń-szeń. Tradycyjna medycyna chińska zna jego zbawienne własności już od kilkudziesięciu stuleci. Żeń-szeń stosowany był na wszystkie niedomagania. Obecnie stosowany jest przez kosmetologię jak też ziołolecznictwo.
Tabletki - młody jęczmień

W jakiej cenie implanty Radom może nam zapewnić?

Od czasu do czasu jest tak, że dbamy o własne zęby, chcemy robić wszystko, aby wyglądały jak najwSPAnialej, lecz mimo wszystko zaczynają one wypadać.
Jak nie dać się chorobie?
Bloger: Life Mental Health
Na podstawie: Flickr.com

Walka o jak najlepszą sylwetkę to niekoniecznie bitwa skazana na niepowodzenie. Nie można jednakowoż dochodzić do paranoi w tej kwestii

Na co dzień można doświadczyć wiele absurdów. Nie do końca jest jasne, z czego wynikają, bo przecież nigdy nie da się określić czegoś, że jest pewne i niezmienne. Jak jednak w każdym z tego typu sytuacji dostrzec jesteśmy w stanie określone prawidłowości, o których możemy powiedzieć, że raczej się sprawdzają. Identycznie jest w paru innych kwestiach mających związek ze zdrowym trybem życia. Obecnie, to mówiąc kolokwialnie „must have”. A więc z każdego miejsca atakują nas sygnały o tym, iż powinniśmy wyglądać pięknie, bo wtedy mamy szansę na sukces. Najwięcej tych sygnałów dobiega do nas z Internetu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.