Dieta
Sprinter z protezą nogi
Bloger: The National Guard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kto mógłby zaczerpnąć pomocy specjalisty działającego w gabinecie dietetycznym?

W dzisiejszych czasach wielu ludzi chce dbać o zachowywanie zdrowego stylu życia. Przejawia się to poprzez robienie różnorodnych ćwiczeń fizycznych, lecz również przez jedzenie tzw. zdrowej żywności.
sok jabłkowy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tłoczony sok jabłkowy - włącz go do codziennej diety swoich dzieci, a szybko spostrzeżesz różnicę

Dzieci są dla rodziców najważniejsze. Każdego dnia starają się dać im szczęśliwe dzieciństwo, nie tylko spędzając z nimi miłe chwile, kupując im dobre ubrania, książki oraz zabawki czy spełniając ich pragnienia, ale także zapewniając stosowną dietę. Poza pysznymi, pełnymi warzyw posiłkami, powinniśmy także zastąpić tak uwielbiane przez maluchów gazowane napoje i wybrać tłoczony sok jabłkowy.
tabletki
Bloger: Petras Gagilas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problemy, z którymi często zmagają się kobiety. W jaki sposób walczyć z takimi przypadłościami?

O paniach mawia się czasem słaba płeć. Jak chodzi o różne przypadłości, na jakie są narażone częściej niż panowie, to faktycznie tak jest. Kiedy dojdzie do tego życie w stresie oraz ciągłym biegu, co wiąże się z opieką nad dziećmi i dbaniem o dom, to dostajemy dość wybuchową mieszankę. Co często dotyka panie jak również w jaki sposób sobie z takimi rzeczami radzić?
lampy
Bloger: Irving Tea
Na podstawie: Irving Tea

Immunocal - świetny sposób na to, aby cieszyć się dobrą kondycją długie lata

Żyjemy w bezustannym biegu. Chroniczny pośpiech, stres, nawał codziennych obowiązków, brak wolnego czasu, zła dieta, niekończące się godziny spędzone za biurkiem - to wszystko niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie a także przyśpiesza starzenie się organizmu.


Immunocal - świetny sposób na to, aby cieszyć się dobrą kondycją długie lata

Rodzi się pytanie: jak sobie z tym radzić? Trzeba zainwestować w Immunocal.
kobieta
Bloger: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Indywidualne rozwiązania medycyny plastycznej zdobywają coraz większą popularność i przekonanie kobiet

Aktualnie możliwości medycyny oraz chirurgii plastycznej są niesłychanie duże. Sfera ta rozwijała się w zaskakująco szybkim tempie i w jednej chwili zdobyła pozytywną opinię w oczach ludzi. Jest ona niezwykle pomocna w leczeniu najróżniejszych dolegliwości i nade wszystko niwelowaniu skutków kolizji.
dieta
Bloger: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Skuteczny sposób na zdobycie szczupłej i idealnej figury

Większość ludzi chciałoby cały czas posiadać szczupłą i wymarzoną sylwetkę, która wspaniale wpłynęłaby na ich aktualne poczucie wartości. Niektórzy są zdania, że znamienna jest pod tym kątem przede wszystkim ćwiczenia fizyczne. Inni z kolei nadmieniają, że najważniejsza powinna być modyfikacja nawyków żywieniowych. Nie można zaprzeczyć tezie, że dzięki odpowiedniej diecie można w mgnieniu oka zgubić dodatkowe kilogramy.
witaminy
Bloger: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego typu środków potrzebuje nasz system człowieka?

Kilkugodzinna praca przy monitorze komputera, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach – to czynniki, które bardzo niekorzystnie wpływają na zdrowie naszych oczu? Czy możemy temu jakoś zaradzić? Jakie substancje odżywcze będą niezbędne dla naszego ciała?
tabletki
Bloger: Treasure
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie suplementy diety warto się wyekwipować

Otyłość i nadwaga nigdy nie były i nie będą sprzymierzeńcami długiego, zdrowego życia. Wszelki dodatkowy kilogram, to większe niebezpieczeństwo chorób serca a także nadciśnienia.
dziecko
Bloger: Loren Kerns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zrzucajmy kilogramy bez efektu jojo

Znowu nastała wiosna, a my nie możemy wejść w zeszłoroczna spódnicę. Ze zgrozą patrzymy w lustro. Okazuje się, że za bardzo sobie dogadzaliśmy zimowa porą i teraz musimy coś zrobić z tą warstwą tłuszczyku, którą wyhodowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy.
dieta
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Sposoby na zdrowe oraz długie życie - parę pomysłów

Dieta owocowo-warzywna opatentowana przez dr med. panią Dąbrowską, skupiona jest na detoksykacji ciała. W czasie stosowania tej diety zostają włączone mechanizmy samo naprawcze, usprawniające metabolizm i przywracające równowagę organizmu. Dieta warzywno-owocowa wskazana jest dla osób zdrowych w celach profilaktycznych oraz dla osób cierpiących na takie jednostki chorobowe jak m.in. nadwaga bądź otyłość, nadciśnienie, wysoki cholesterol, miażdżyca serca oraz naczyń, alergie skórne, pokarmowe, astma, choroba zwyrodnieniowa stawów oraz zaparcia.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.