Treningi
ciało
Bloger: Rockwall TX Cuckold Couple
Na podstawie: http://www.flickr.com

Siłownia w mieszkaniu – jaki rynsztunek fitness nabyć?

Stworzenie we własnym mieszkaniu warunków do ćwiczeń wytrzymałościowych oraz siłowych jest marzeniem wielu czynnych ludzi. Zrealizowanie owego pomysłu jest jak najbardziej możliwe, warto jednakże zrobić to mądrze.


Siłownia w mieszkaniu – jaki rynsztunek fitness nabyć?

Planując zbudowanie domowej siłowni, zaraz na początku warto zastanowić się nad tym, ile będziemy w stanie ulokować w kompletowanie oprzyrządowań.
tabletki

Aminokwasy i nie tylko

Pakowanie na siłowni okazuje się coraz powszechniejsze. Nic dziwnego, przecież nic tak efektywnie nie niszczy tłuszczu, jak porządny trening z wolnymi ciężarami. I nic tak silnie nie skłania organizmu do tworzenia większej muskulatury. Ale właściwa sesja na siłowni to nie wszystko – konieczne jest także mądre odżywianie. Model jedzenia ćwiczącego musi być skrupulatnie dopracowany, nie powinno stawiać na intuicję
.
trener osobisty
Bloger: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trening personalny - najbardziej lubiana forma pracy nad swoim ciałem i zdrowiem

Większość ludzi pragnie smukłej sylwetki, szczególnie gdy na dworze robi coraz cieplej i pomału pozbywamy się zimowej garderoby. Wtedy doskonale widać, kto zrezygnował z regularnych ćwiczeń oraz pozwolił sobie na popołudniowe podjadanie w długie, zimne wieczory. Aby odzyskać kondycję najlepiej jest zdecydować się na trening indywidualny Poznań. Dlaczego?
Sport, bieganie w parku
Bloger: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

O czym należy pamiętać idąc na siłownię?

Idąc na siłownię po raz pierwszy, musimy wiedzieć, że odpowiedni dopasowany do naszych możliwości trening może nam przygotować tylko osoba z doświadczeniem. Pierwsza przygoda z siłownią może okazać się niezwykle wymagające. Ćwiczenia przez kilka godzin powinny zostać dobrane w taki sposób, abyśmy nie zrobili sobie krzywdy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.