Mięśnie
feminost opinie
Bloger: Igor Stawiarski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Suplement dietki Feminost - czyli, jak dowiedzieć się, czy jakaś rzecz działa?

Dla kogo bywa przeznaczony suplement diety o nazwie Feminost? Na co ogólnie się go bierze - jaki bywa cel jego stosowania? Co jest wewnątrz jego składzie, pod jaką formą ukazuje się i jak dużo może kosztować? W jaki sposób istnieje możliwość prosto upewnić się, że ów suplement w ogóle działa? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżo napisanego - artykuliku!
tabletki

Aminokwasy i nie tylko

Pakowanie na siłowni okazuje się coraz powszechniejsze. Nic dziwnego, przecież nic tak efektywnie nie niszczy tłuszczu, jak porządny trening z wolnymi ciężarami. I nic tak silnie nie skłania organizmu do tworzenia większej muskulatury. Ale właściwa sesja na siłowni to nie wszystko – konieczne jest także mądre odżywianie. Model jedzenia ćwiczącego musi być skrupulatnie dopracowany, nie powinno stawiać na intuicję
.
BCAA XTRA
Bloger: fbb.pl
Na podstawie: fbb.pl

Suplementy dla zapalonych sportowców

Odżywki dla ćwiczących są w naszym kraju w ofercie od wielu lat, a mimo to ciągle krążą szkodliwe mity o ich działaniu. Sporo ludzi nie umie odróżnić popularnej odżywki od prohormonów, które są aplikowane przez kulturystów. Należy powiedzieć to mocno: odżywki nie są szkodliwe dla zdrowia i nie czynią żadnych rewolucji w gospodarce hormonalnej. Wszystkie suplementy, które dostępne są na naszym rynku muszą mieć wiele skrupulatnych kontroli. O ile trenujesz na siłowni, łykaj je bez obaw.
siłownia
Bloger: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak budować piękną masę mięśniową, czyli same ćwiczenia to o wiele za mało

Wspaniała masa mięśniowa to marzenie każdego początkującego ćwiczącego. Ludzi trenujących na siłowni jest coraz więcej. Wszystkim im zależy na tym, aby sylwetka pozbawiona była tłuszczu, a mięśnie idealnie widoczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.