Posiłki
pudełka na jedzenie
Bloger: Melissa
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przechowywać nasze posiłki na długi czas?

Każdy z nas idealnie wie, że jedzenie przez nas rozmaitych posiłków poza naszym mieszkaniem bywa niesłychanie trudne. W tym miejscu mówimy oczywiście o posiłkach, które musieliśmy przyrządzić we własnym zakresie. Spożywanie specjalnie przygotowanych dań przez nas ma w wielu przypadkach miejsce w chwilach gdy sztywnie przestrzegamy opracowanej diety.
zdrowa dieta
Bloger: amanderson2
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesne warianty zdrowego jedzenia

W naszym kraju, przez ostatnie parę lat nadeszła prawdziwa zmiana w postrzeganiu specjałów, goszczących na naszym talerzu. To, co jeszcze niedawno mieliśmy za wartościowe i pożywne, dziś jest postrachem osób chcących odżywiać się dobrze. Pojawiły się u nas całkiem nowe zwyczaje kulinarne i dietetyczne, ludzie zaciekawili się wartościami odżywczymi spożywanych dań, często przekładając je nad kwestie smakowe. Lecz najczęściej sięgamy po potrawy, łączące w sobie zdrowie i smak. Zielona herbata wyparła czarną, jemy więcej warzyw i owoców, niwelujemy cukry - wszyscy stali się bardziej odpowiedzialni.
kuchnia
Bloger: Pointb
Na podstawie: Pointb

Jak gromadzić w domu ziołowe przyprawy?

Każdy z nas niezmiernie dobrze wie, że gastronomia to jedna z istotniejszych dyscyplin naszego życia codziennego. Konsumowanie przez nas różnorodnych posiłków jest bowiem oczywistą potrzebą, która musi zostać spełniona, abyśmy mogli odpowiednio funkcjonować w otaczających nas warunkach.
Plecy kobiety
Bloger: Gary Millar
Na podstawie: http://www.flickr.com

W obecnych czasach sporo ludzi posiada kłopoty z wagą lub choruje na cukrzycę.

Dlatego w wielu polskich miastach prowadzone będą poradnie dietetyczne. W tych poradniach osoby, które ważą za niewiele i powinny problemy z anemią oraz poziomem witamin w własnym organizmie mogą dowiedzieć się, co powinny zmienić w swej diecie, żeby mogły powrócić do odpowiedniej wagi.
Crazy Yellow marki Silit
Bloger: www.smakprostoty.pl
Na podstawie: www.smakprostoty.pl

Potrzebne w każdej kuchni

Gotowanie ma być przyjemnością. Jednak by rzeczywiście stało się czymś takim należy pamiętać o tym, że potrzeba właściwych narzędzi do gotowania. Niezbędne są nam na pewno porządne garnki. Bez porządnych garnków nie uda nam się przyszykować żadnego porządnego posiłku. Dlatego powinniśmy nie zapominać o tym, by wyposażyć swą kuchnię w sensowny komplet garnków, który da nam możliwość przyszykować rzeczywiście pysznych posiłków.
Karafka do wina
Bloger: Blomus
Na podstawie: Blomus

Dlaczego warto pić wino? Jakie są tego powody?

Nie od dziś słyszymy, iż wino jest najzdrowszym z alkoholi. Nie jest to żaden wymysł, ponieważ tak rzeczywiście jest, na co wskazują różne badania i obserwacje. Spożywanie wina wpływa bardzo dobrze na wiele rzeczy. Sprawdźmy jak dużo posiada plusów. Przede wszystkim gwarantuje długowieczność, a to za sprawą sporej ilości resweratrolu, to znaczy bardzo mocnego przeciwutleniacza, jaki stymuluje gen długowieczności - SIR2.
asortyment
Bloger: Netradus

Na co należy się przygotować przed wizytą u tego typu specjalisty jakim jest specjalista ds. odżywiania?

Mieszkamy w czasach, kiedy często brakuje nam czasu, żeby spokojnie zjeść kolację albo choćby śniadanie. Efektem tego bywają częste wizyty w budkach, które oferują tzw. szybkie jedzenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.