Odżywianie
tabletki

Aminokwasy i nie tylko

Pakowanie na siłowni staje się coraz powszechniejsze. Nic dziwnego, przecież nic tak efektywnie nie spala tkanki tłuszczowej, jak porządny trening z wolnymi ciężarami. I nic tak efektywnie nie zachęca organizmu do kreowania wydatniejszej muskulatury. Ale mocna sesja treningowa to nie wszystko – niezbędne jest też mądre odżywianie. Styl żywienia aktywnego musi być dokładnie przemyślany, nie powinno stawiać na intuicję
.
kosmetologia
Bloger: Tymbark
Na podstawie: Tymbark

Jakie przedmioty mają studenci na kierunku kosmetologia?

Studia na kierunku w odniesieniu do kosmetologii to wydział, który posiada na celu wykształcenie specjalistów, którzy będą zajmować się korygowaniem lub przywracaniem urody. Tego typu kierunek jest połączeniem m.
owoce na zdrowie
Bloger: Michael Stern
Na podstawie: http://www.flickr.com

W zadbanym organizmie, zdrowy duch. Najistotniejsze jest to, aby być zadowolonym.

Znane przysłowie mówi, iż w zdrowym ciele zdrowy duch. I w sumie jakby na to nie patrzeć, znajduje się w tym bardzo wiele racji. Badania pokazują, że znacznie dużo chorób najpierw rozwija się w głowie, natomiast z drugiej strony, kiedy ciało choruje, człowiek traci chęci do istnienia, zostaje przygaszony, niemrawy i smutny. Zdrowie to bardzo ważny element istnienia, bez zdrowia bowiem nie ma nic. Można mieć dużo pieniędzy, wspaniałą rodzinę, jednak kiedy przychodzi choroba, na którą żadne pieniądze na świecie nie pomogą, a rodzina, chociaż wspiera, nie da rady zmniejszyć bólu, ukazuje się, że zdrowie jest bardzo istotne.

W teraźniejszych czasach wielce modne jest bycie eko - czy jednakże niewątpliwie wiesz, czym jest ekologiczna żywność?

Ekologia w teraźniejszych czasach jest bardzo modna. Nie da się zaprzeczyć, że właściwie każdy chce dzisiaj być eko, a segregowanie śmieci to niemal symbol przynależności do lepszej grupy społecznej. W nurt bycia eko na pewno wpisuje się również zdrowe jedzenie. Na czym tak naprawdę polega jedzenie w zgodzie z naturą?
kreatyna activlab
Bloger: Cameron Aubernon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak efektywnie zadbać o swoją sylwetkę? Nie rób niczego na swoją rękę!

Nowy rok to zazwyczaj czas, kiedy obiecujemy sobie, że zaczniemy regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać - to chyba jedno z najbardziej modnych postanowień noworocznych. Aby w tym roku wytrwać w takim postanowieniu, a równocześnie zbudować odpowiednią formę na nadchodzące wakacje, bez wątpienia powinieneś wziąć się za swoje ciało kompleksowo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.