Odżywianie
tabletki

Aminokwasy i nie tylko

Pakowanie na siłowni okazuje się coraz powszechniejsze. Nic dziwnego, przecież nic tak efektywnie nie niszczy tłuszczu, jak porządny trening z wolnymi ciężarami. I nic tak silnie nie skłania organizmu do tworzenia większej muskulatury. Ale właściwa sesja na siłowni to nie wszystko – konieczne jest także mądre odżywianie. Model jedzenia ćwiczącego musi być skrupulatnie dopracowany, nie powinno stawiać na intuicję
.

W teraźniejszych czasach wielce modne jest bycie eko - czy jednakże niewątpliwie wiesz, czym jest ekologiczna żywność?

Ekologia w teraźniejszych czasach jest niezwykle modna. Nie da się zaprzeczyć, że praktycznie każdy chce dzisiaj być eko, a segregacja śmieci to niemalże symbol przynależności do lepszej grupy społecznej. W trend bycia eko kategorycznie wpisuje się również zdrowe odżywianie. Na czym tak naprawdę polega jedzenie w zgodzie z naturą?
owoce na zdrowie
Bloger: Michael Stern
Na podstawie: http://www.flickr.com

W zadbanym organizmie, zdrowy duch. Najistotniejsze jest to, aby być zadowolonym.

Znane porzekadło mówi, iż w zdrowym ciele zdrowy duch. I w sumie jakby na to nie spoglądać, znajduje się w tym znacznie sporo prawdy. Badania wykazują, że bardzo wiele chorób najpierw kształtuje się w umyśle, natomiast z innej strony, kiedy organizm jest chore, człowiek traci chęci do życia, staje się apatyczny, niemrawy i cierpiący. Zdrowie jest bowiem bardzo istotnym aspektem istnienia, bez zdrowia jednak nic nie ma sensu. Można posiadać dużo pieniędzy, szczęśliwą rodzinę, jednak jak nadchodzi choroba, na jaką żadne pieniądze świata nie pomogą, a wspierająca rodzina, nie może zmniejszyć bólu, ukazuje się, że zdrowie jest wyjątkowo istotne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.