Odżywianie
kreatyna activlab
Bloger: Cameron Aubernon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak efektywnie zadbać o swoją sylwetkę? Nie rób niczego na swoją rękę!

Nowy rok to zwykle czas, kiedy obiecujemy sobie, że zaczniemy stale ćwiczyć i dobrze się odżywiać - to pewnie jedno z najbardziej popularnych postanowień noworocznych. Żeby w tym roku wytrwać w takim postanowieniu, a jednocześnie zbudować odpowiednią formę na zbliżające się wczasy, bez wątpliwości powinieneś wziąć się za swe ciało kompleksowo.
tabletki

Aminokwasy i nie tylko

Pakowanie na siłowni okazuje się coraz powszechniejsze. Nic dziwnego, przecież nic tak efektywnie nie niszczy tłuszczu, jak porządny trening z wolnymi ciężarami. I nic tak silnie nie skłania organizmu do tworzenia większej muskulatury. Ale właściwa sesja na siłowni to nie wszystko – konieczne jest także mądre odżywianie. Model jedzenia ćwiczącego musi być skrupulatnie dopracowany, nie powinno stawiać na intuicję
.

W teraźniejszych czasach wielce modne jest bycie eko - czy jednakże niewątpliwie wiesz, czym jest ekologiczna żywność?

Ekologia w teraźniejszych czasach jest niezwykle modna. Nie da się zaprzeczyć, że praktycznie każdy chce dzisiaj być eko, a segregacja śmieci to niemalże symbol przynależności do lepszej grupy społecznej. W trend bycia eko kategorycznie wpisuje się również zdrowe odżywianie. Na czym tak naprawdę polega jedzenie w zgodzie z naturą?
owoce na zdrowie
Bloger: Michael Stern
Na podstawie: http://www.flickr.com

W zadbanym organizmie, zdrowy duch. Najistotniejsze jest to, aby być zadowolonym.

Znane powiedzenie mówi, że w zdrowym ciele zdrowy duch. I w sumie jakby na to nie spoglądać, znajduje się w tym znacznie wiele racji. Badania dowodzą, że znacznie dużo dolegliwości na początku rodzi się w umyśle, natomiast z innej strony, kiedy organizm choruje, człowiek cierpi, zostaje przygaszony, słaby i cierpiący. Zdrowie to bardzo ważny element istnienia, bez zdrowia bowiem nie ma nic. Można mieć wiele pieniędzy, wspaniałą rodzinę, ale gdy przychodzi choroba, na którą żadne pieniądze na świecie nie pomogą, a rodzina, chociaż wspiera, nie da rady zmniejszyć bólu, okazuje się, że zdrowie jest szczególnie istotne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.