Odżywianie

W teraźniejszych czasach wielce modne jest bycie eko - czy jednakże niewątpliwie wiesz, czym jest ekologiczna żywność?

Ekologia w dzisiejszych czasach jest bardzo popularna. Nie da się zaprzeczyć, że właściwie każdy chce teraz być eko, a segregacja śmieci to niemalże symbol przynależenia do lepszej grupy społecznej. W nurt bycia eko bez wątpliwości wpisuje się także zdrowe odżywianie. Na czym tak naprawdę polega jedzenie w zgodzie z naturą?
owoce na zdrowie
Bloger: Michael Stern
Na podstawie: http://www.flickr.com

W zadbanym organizmie, zdrowy duch. Najistotniejsze jest to, aby być zadowolonym.

Znane przysłowie mówi, iż zdrowy duch w zdrowym ciele. I w sumie jakby na to nie patrzeć, jest w tym bardzo sporo prawdy. Badania dowodzą, że bardzo dużo chorób najpierw rodzi się w głowie, natomiast z drugiej strony, kiedy ciało choruje, człowiek traci chęci do działania, zostaje przygaszony, niemrawy i cierpiący. Zdrowie jest bowiem bardzo istotnym elementem życia, bez zdrowia bowiem nie ma nic. Można mieć dużo pieniędzy, szczęśliwą rodzinę, ale kiedy nadchodzi choroba, na którą wszystkie pieniądze na świecie nie pomogą, a rodzina, chociaż wspiera, nie da rady złagodzić bólu, okazuje się, że zdrowie jest wyjątkowo istotne.
kreatyna activlab
Bloger: Cameron Aubernon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak efektywnie zadbać o swoją sylwetkę? Nie rób niczego na swoją rękę!

Nowy rok to zazwyczaj czas, kiedy obiecujemy sobie, że zaczniemy regularnie ćwiczyć i dobrze się odżywiać - to chyba jedno z najbardziej popularnych postanowień noworocznych. Aby w tym roku wytrwać w tym postanowieniu, a równocześnie zbudować właściwą formę na najbliższe wakacje, z pewnością musisz wziąć się za swe ciało kompleksowo.
tabletki

Aminokwasy i nie tylko

Trenowanie na siłowni staje się coraz powszechniejsze. Nic dziwnego, przecież nic tak efektywnie nie spala tkanki tłuszczowej, jak mocny trening z wolnymi ciężarami. I nic tak silnie nie pobudza organizmu do tworzenia większej muskulatury. Ale właściwa sesja na siłowni to nie wszystko – konieczne jest również właściwe odżywianie. Jadłospis aktywnego musi być dokładnie przemyślany, nie można stawiać na intuicję
.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.