Dietetyka
smukła sylwetka
Bloger: stevetulk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysły na znakomitą dietę zimową dla pań i panów

Odchudzanie na zimę nie należy do najprostszych, o czym miało okazję przekonać się wiele kobiet oraz wielu mężczyzn chcących w tym okresie pozbyć się nadprogramowej tkanki tłuszczowej. Trudne, szczególnie ograniczające diety zdecydowanie odpadają na zimę, bo usuwanie tłuszczu z organizmu i tracenie na wadze nie może się opierać na nieodpowiednich metodach. Tabela kalorii, którą już teraz znajdziemy na stronach internetowych z poradami dotyczącymi diety i zdrowia ogólnie, może się okazać nadzwyczaj pomocna.
zdrowa dieta
Bloger: amanderson2
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesne warianty zdrowego jedzenia

W naszym kraju, przez ostatnie parę lat nastała prawdziwa rewolucja w postrzeganiu specjałów, goszczących na naszym stole. To, co jeszcze niedawno uważaliśmy za zdrowe i pożywne, obecnie jest postrachem osób pragnących żywić się dobrze. Zagościły u nas całkiem nowe trendy kuchenne i dietetyczne, ludzie zainteresowali się właściwościami odżywczymi konsumowanych potraw, często przekładając je nad kwestie smakowe. Jednak najchętniej realizujemy potrawy, łączące w sobie pożywność i smak. Zielona herbata wyparła czarną, spożywamy więcej warzyw i owoców, ograniczamy cukry - ludzie stali się bardziej świadomi.
Noworoczne zmiany dla zdrowia
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Odchudzanie - nieco rad dla trudzących się z niechcianymi kilogramami

Powodów do pozbycia się dodatkowej wagi może być sporo: ślub, znacząca impreza firmowa, wczasy albo kłopoty zdrowotne. Jednak niemożemy dokonać tego bez trudu. Trzeba dyscypliny i determinacji w zmierzaniu do celu. Jak wyrobić w sobie te cechy i co konsumować, aby stracić na wadze?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.