Dietetyka
zdrowa dieta
Bloger: amanderson2
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesne warianty zdrowego jedzenia

W naszym kraju, przez ostatnie parę lat nadeszła prawdziwa zmiana w postrzeganiu specjałów, goszczących na naszym talerzu. To, co jeszcze niedawno mieliśmy za wartościowe i pożywne, dziś jest postrachem osób chcących odżywiać się dobrze. Pojawiły się u nas całkiem nowe zwyczaje kulinarne i dietetyczne, ludzie zaciekawili się wartościami odżywczymi spożywanych dań, często przekładając je nad kwestie smakowe. Lecz najczęściej sięgamy po potrawy, łączące w sobie zdrowie i smak. Zielona herbata wyparła czarną, jemy więcej warzyw i owoców, niwelujemy cukry - wszyscy stali się bardziej odpowiedzialni.
smukła sylwetka
Bloger: stevetulk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysły na znakomitą dietę zimową dla pań i panów

Zimowe odchudzanie nie należy do najprostszych, o czym przekonało się mnóstwo kobiet i wielu mężczyzn marzących o tym, by w tym okresie pozbyć się nadprogramowej tkanki tłuszczowej. Ciężkie, szczególnie restrykcyjne diety zdecydowanie nie powinny być stosowane na zimę, bo usuwanie tłuszczu z organizmu oraz tracenie na wadze nie może być oparta na niezdrowych metodach. Tabela kalorii, którą już dziś znajdziemy na stronach www z poradami dotyczącymi diety oraz zdrowia ogólnie, może się okazać szczególnie pomocna.
Noworoczne zmiany dla zdrowia
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Odchudzanie - nieco rad dla trudzących się z niechcianymi kilogramami

Powodów do pozbycia się dodatkowej wagi może być sporo: ślub, znacząca impreza firmowa, wczasy albo kłopoty zdrowotne. Jednak niemożemy dokonać tego bez trudu. Trzeba dyscypliny i determinacji w zmierzaniu do celu. Jak wyrobić w sobie te cechy i co konsumować, aby stracić na wadze?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.